30078
  • donpedro
    #94
    Megeshet ;)
  • Mighty
    #93
    Jovohet csutortokon lesz egy 10000-es free roll 20000 ferohellyel. Kiproszaljuk? :)

    Vajon az a beta mit jelenthet?
  • BADE
    #92
    Lehet,hogy összefutunk.
  • donpedro
    #91
    Nálunk meg szünet van. 66-an maradtunk.
  • Mighty
    #90
    Hoppp.... Tenyleg.
  • donpedro
    #89
    Oda kell az 50 raked hand, nem?
  • Mighty
    #88
    365bet-en
  • BADE
    #87
    Melyiken lesz?
  • Mighty
    #86
    Gyussz az ejfeli free rollra?
  • repro
    #85
    QQ-val nem voltam óvatos... 1. versenyen 105. 123-ból.. szár :)
  • BADE
    #84
    Látom beköszöntél a texasgólemre:)
  • Mighty
    #83
    Majd a vakok emelkedesevel begyorsul :)
  • Mighty
    #82
    365bet-rol kiestem. Elso free roll partym volt.
    816. lettem kozel 5831 jatekosbol.

    Akit esetleg erdekel, ugyan itt 3 ora mulva indul egy masik 1000 dolcsi free roll.
  • donpedro
    #81
    EZ a verseny így rohadt lassú lesz... Mindenki nagyon óvatos.
  • BADE
    #80
    Elég szép számmal leszünk.
  • BADE
    #79
    Nem ártana:)
  • donpedro
    #78
    Én is feliratkoztam ma a sportingbet-re. Az a gyanúm, hogy a szokottnál erősebb lesz a mezőny :) (Azért kb. az első 30-ba jó lenne beférni).
  • Mighty
    #77
    bet365-on beregeltem egy 1000 dolcsis free rollra. Mar kuzok a csipekert :)
  • Alien
    #76
    Jajj én szoktam nézni, nekem nagyon bejön. Aztán a neten is kipróbáltam már, ott is klassz :) Ezt meg majd kipróbálom: Texas Hold Em With 500 Slots (c) Activision
  • Mighty
    #75
    Nem az lesz a baj. Az onlinepoker forumon van egy srac, neki is EUR van megadva.
    Amugy sikerult a masik reg is HUF-ra, de azzal sem latni a listaban...
  • repro
    #74
    nem tud jelentkezni, mert nem HUF alapú elszámolást választott.. :(
  • BADE
    #73
    Multi Table
  • Mighty
    #72
    Nem tudok regisztralni a free roll-ra :(
    Nem jelenik meg a listaban.
  • BADE
    #71
    Gyertek,már vagyunk egy páran!
  • repro
    #70
    20:00 GMT
    ha minden igaz 19:00CET-től lehet jelentkezni
  • Mighty
    #69
    Mikor lesz? Majd TS-re kene menni!
  • repro
    #68
    Sportingbet-en ma freeroll magyar verseny. Mighty gyere!:)
  • donpedro
    #67
    Hmm, kezdem azt gondolni, hogy hülyeséget csináltam eddig. A Bugsysclub.com-on játszottam rendszeresen, ahol naponta sok ingyenes freeroll-t is indítanak, de piszok gyenge díjazással. Ráadásul tapasztalatom szerint itt elég jók a játékosok, más termekben sokkal több a loose fazon.

    A Bugsy-n már az is nagyon szép, ha 800-ból bekerülök az első 100-ba (és ehhez is kell nyerni legalább 4-5 rázós partit), és ezért még semmit nem fizetnek, máshol meg már-már az autofold is elég lenne a top100-hoz.
  • donpedro
    #66
    Bazz, elkezdtem ring game-et játszani, kb. 15 leosztásra kaptam egy QQ-t, kicsit emeltem, bejöttek hatan. A flop rainbow 429. Emelek tovább, valami állat erre rányomja az all-in-t. Tartottam. A turn 7, a river 5. Mutatjuk a lapokat, és két párral nyert az a barom. Unsuited 42-je volt, azzal jött be preflop emelésre...

    Be is buktam a freeroll-os nyereményem. :))
  • BADE
    #65
    Neveztem a Caaribbeanon a freerollra,de 1-kor kezdődne így inkább visszamondtam.
  • donpedro
    #64
    Nagyon keveset. :) Ezen a freeroll-on a győztes is csak 10$-t kap majd. Nekem jutott valami 35 cent. :)
  • BADE
    #63
    Mennyi manit kaptál?
  • donpedro
    #62
    Végül 17. lettem. Nem sok híja volt, hogy kicsit jobban zárjak, de riverre nem jött be a flush-draw.

    Kicsit visszajött az önbizalmam, tegnap marha jól ment a játék, ma délután viszont katasztrófális lapjaim voltak, egészen a freeroll-ig. Onnantól kezdve viszont átváltott közepesbe, és ezzel már lehetett játszani.
  • BADE
    #61
    Grat:)
    Nekem is freerollon kellett volna indulnom:(
  • donpedro
    #60
    Én most nyomom egy freeroll-on, 800-an kezdtünk, még 28-an vagyunk. Az első 27 fizet. :)))

  • BADE
    #59
    Képek:















    Új Tournament:
  • forzajuve
    #58
    :) jajj te kis maximalista! csak a 3. lettél 501ből hát ilyet...:)
  • BADE
    #57
    Természetesen a tar.hu-n szünetel a képfeltöltés.
  • BADE
    #56
    Olyan izgalmas és hosszú party volt,hogy Korda Gyuri bácsi közvetíthette volna:D
  • BADE
    #55
    Volt egy nagyon durva blöfföm,semmire all-in(30k-m volt már csak)-t nyomtam,a többiek bedobták,én meg nyertem vele 110k-t.