30078
  • KAMIONOS KOGYO
    #11259
    Ja!Tényleg!
  • Csacsi
    #11258
    Feleségemet műtötték tegnap, és ezért járkáltam ennyit. De már otthon van, és minden rendben van. Kopp....kopp...
  • Dick Riddick
    #11257
    25 centet kell megadnod, és ha betalálsz a turn lappal, ami ráadásul eléggé rejtett is, az ellenfél emelésével már meg is van a megfelelő esély.
  • Sancor
    #11256
    Lehet, de én pl gyáva vagyok ahhoz, hogy egy 0.5-ös potnál 0.75-öt még rá dobjak implikált esélynek, szerintem ennyit már kevés játékos ad meg.
  • Dick Riddick
    #11255
    Félreértettél, nem beléd kötni akartam, sokkal inkább ba32107-nek ment. Ha all-in megy, nem elég a kerekített érték, ez a kis hiba 10-20x összegbe fog kerülni ha minden középre megy. Másrészt nem elég nullszaldós helyzetekbe belemenni, a profithoz mindenképpen +EV-s helyzetek kellenek.
    Egyébként kórházban dolgozol, vagy betegként mész?
  • Csacsi
    #11254
    Igen, de ezt úgysem fogja kiszámolni mindig pontosan, csak saccolni fogja, de valóban, ha pontosak akarunk lenni, akkor annyi :) Nézd el nekem a hibámat. Péntek van, egész héten korházba rohangáltam. Fáradt vagyok :)
  • Dick Riddick
    #11253
    Pontosabban hogy jobb esélyt kapjon mint 2,2:1 .
  • Csacsi
    #11252
    Igazából floppon megadható. Több okból is. Lehet számolni implikált eséllyel, hogyha bejön a sorod, akkor ki leszel fizetve. Vagy pedig, esetleg vissza lehet emelni annyit, hogyha all in tesz, akkor 2:1-hez legyen az oddsod, hogy tarthasd. Illetve ha visszaemelsz, akkor még van FoldEquity is. Szóval sokféleképpen lehet helyesen játszani húzó lapokkal. Függ a pozícíótól, ellenféltől, stílustól. De persze nem árt tisztában lenni az esélyekkel.
  • ba32107
    #11251
    Hopsz, tényleg :D Eddig erre nem is gondoltam. És akkor flopon ilyen esetben csak a turn-re érdemes számolni, vagy hogy?
  • Dick Riddick
    #11250
    Ott volt az üzenetében, nem?
  • ba32107
    #11249
    A kérdésem igazából az volt, hogy mióta pókerezel, hogy ilyen hamar ilyen magas szintre léptél. Gondolom nem augusztus elején tanultál meg játszani, vagy igen? :D
  • Csacsi
    #11248
    A 2:1-hez odds csak akkor számít floppon, ha tuti, hogy látod mindkét lepot, azaz a Turnt, meg a Rivert.
  • Csacsi
    #11247
    Grafikont csak akkor tudsz, ha regisztrál vagy. De van egy mások oldal. Ott nem kell regisztrálni, és ott is minden meg van.

    Itt a link
  • ba32107
    #11246
    1,96:1-hez volt az odds, 8 outom volt, úgyhogy még éppen belefért. Plusz gondoltam, hogy még megy pénz a kasszába, éppen megadható kategória volt. Meg lóvém is volt bőven.
  • KAMIONOS KOGYO
    #11245
    Ja igen ezt kaptam én is!
    Csak te valahogy kihagytad ezt a sort:

    "Nevezési díj: $1+0"

    és mivel van ingyenes változata is(ugyanúgy 400$ összdíjazás),így félrevezető voltál!!!
  • kraawz
    #11244
    Username Games Played Av. Profit Av. Stake Av. ROI Total Profit

    mrakoska 8 $11 $2 134% $91

    Ezt találtam sharkscope-on :) Mondjuk az a 100$-os jegy meghúzza gondolom, vagy mennyit számolt neki. Viszont grafikonon hol írja ki? Sok embernek láttam már :)
  • Carloska
    #11243
    kis off :

    azé szeptember 11 edike van sajnos ma r.i.p az áldozatoknak 8 éve :(
  • sandor8206
    #11242
    hát három napja én is csak megyek lefele, igaz csak 1 dollárokkal, de hihetetlen, most is kb, egy perce 27 főből 20, KJs emelek, ketten bejönnek. Flopp JJ8, all-in megyünk egy gyerekkel nála 88, az a 88 a vesszőparipám :-D
  • Dick Riddick
    #11241
    #11231
  • doxadmin
    #11240
    Hány fős, és milyen nevezési összegű verseny volt?
  • Dick Riddick
    #11239
    Így kell ezt! :)
    Én egyelőre nem tudok továbblépni, vasárnap óta egy helyben mozgok, kátrányba ragadtam. Az ötven dollárt kijátszottam, most a +100 dollárt kezdtem.
    121 dollárom van most, jó pár napja ingázok 120 és 140 dollár között. Short stack játékra álltam át, azt hiszem a kezdeti ingadozás nem teljesen váratlan.
  • kraawz
    #11238
    ez meg
  • kraawz
    #11237
    igen, cash game-s vagyok elsősorban, de most már ráállok majd sit n go-kra és heads-upokra is :)

    Aug elején fizettem be 3,000 Ft-ot, most van több mint 10,000 Ft-om és 80$-om, szóval kb 25,000 Ft :) Csak mióta kolis vagyok, kicsit kevesebbet tudok ott játszani. Igaz, ott is lesz időm, csak a héten még sok intéznivaló volt.

    Ja, és szept 27én van a 100,000 $-os torna, remélem egy döntő asztal összejön legalább :)
  • Dick Riddick
    #11236
    Itt inkább az a kérdés, hogy számolhat-e az összes outjával. Az ellenfél játéka alapján igen. Ebben az esetben nyugodtan megadhat, az implikált esély nem is olyan rossz. Az ellenfél erőt mutatott, és pozíciója is van rá. Ha betalál a turn lap, 75 centet kell még elnyerni tőle, ami valószínűleg menni is fog. A gond itt is a flöshúzó, mert ha a turn még egy szín, az nagyban ronthatja az esélyeket.
    Viszont ha figyelembe vesszük azt hogy balrogs101 után még ketten megadhatnak, már elfogadható a megadás.
  • Sancor
    #11235
    Szerintem flop utána 0.25-öt nem kellett volna megadni. Nem elég jó a pot odss.
  • Dick Riddick
    #11234
    Szép volt!
  • ba32107
    #11233
    Ott még talán én is eljutottam volna fizetős helyig :D
  • Carloska
    #11232
    tarkától kamionostól várom a bocsánat kérést amiért azt mondtátok kamus jelszót adtam meg!
  • Danny1987
    #11231
    1000$-os first deposit freeroll.
    137 induló 125. helytől már fizetett 1 dollárt.
  • Galy
    #11230
    grat! ez milyen verseny volt?
  • bet365
    #11229
    Unibetnél pókerezik valaki? Milyen?
    FullTilt és Bet365 amiken játszom és szeretem is őket, Everestel, PokerStarsal, PartyPokerrel, Bwinnel nem vagyok kibékülve...
  • Carloska
    #11228
    Gyerekek ezt kaptam emailben komolyan mondom azért csalónak ne nézzetek


  • ba32107
    #11227
    Ha jól látom, te inkább cash game-es vagy. Mióta játszol? Mennyi idő után léptél szintet?
  • Danny1987
    #11226
    Az nagyképűség ha azt mondom,hogy ezt már kedden tudtam hogy megnyerem:


    Amugy elég jól állok 30$ fizettem be 190$ küldtem ki netellerre meg most van még 100$ a számlámon.
  • kraawz
    #11225
    ma értem haza koliból, egy nap alatt +40$ és +250 FTP :)
  • kraawz
    #11224
    NL25re váltottam a mai nap, kis pontgyűjtés és egyéb nyalankságok céljából, 20 $-al ültem be (2 asztal, 10-10$), most 65$-om van, lassan kiülök :)
  • sandor8206
    #11223
    hát ez hihetetlen, mostanában mindig az első helyen kiesők között vagyok :-) most is egy perce kb. gyerek emel AKs-el megadom, flopp AK8, all-in megyünk, nála 88
  • TaRka0107
    #11222


    Szerintetek, jól játszottam meg, vagy ilyeneket ne csináljak többet? Végülis jól jöttem ki belőle meg látszott hogy blöfföl!
  • Dick Riddick
    #11221
    És ez a lényeg. :)
  • ba32107
    #11220
    Én is gondoltam az all-in-re turn-ön, de nem mertem. Amikor meg kijött a negyedik flöss-lap, akkor egyértelmű dobás, mert simán lehetett nála akármilyen treff. Na majd legközelebb. Amúgy is jó plusszosan jöttem ki ebből a session-ből, szóval nem bánkódom :)