30078
  • Tikal #21908
    Kárpótolt most ez:

  • Tikal #21907
    lejött flopra egy fasza póker és nem tudtam megjátszani, áá :)
  • kraawz
    #21906
    Átalakítás óta nem voltam, szóval jót kérdeztél :) Előtte megyünk fél órával, aztán csak megtaláljuk
  • KAMIONOS KOGYO
    #21905
    Múlthéten beakartam volna nézni,de teljesen át van alakítva,a fórumból mentem volna,ahol van a kaszinó is!
    Hol van most a bejárata?

    A vasárnap esti versenyre elakarok menni,ha lesz rá pénzem! :))
  • sz4bolcs
    #21904
    Nekem az volt szerencsére. :D
  • xxxpaulxxx
    #21903
    Azta! Handfosásotok volt? 80 új üzenet tegnap este óta:D
  • kraawz
    #21902
    Vasárnap este Debrecenben a Fórum Pókerben 4000 Ft-os Freezeout. Érdekel valakit ?
  • sz4bolcs
    #21901
    ba: most hívott föl egy pokeres haverom, hogy lesz-e ebből a live pokerből valami.. hümm?
  • Tikal #21900
    Köszi a véleményeket.
  • ba32107
    #21899
    A JT egy jó lap, még jobb ha suited, de próbáld pozícióból megjátszani őket. Ez még úgy-ahogy elment, ha nem emelsz, hanem csak limpelsz te is. Ha pozícióban vagy, gombon, akkor az emelés is lehetséges, és a megadás is, mindkettő jó játék. Viszont ezeket a min. emeléseket felejtsd el, semmire nem mész vele, úgyis mindenki megadja azt a plusz 1 nagyvakot. Erőt nem reprezentálsz vele, a potot csak minimálisan növeli, és a legfontosabb hogy senki nem fogja eldobni.
  • ba32107
    #21898
    Preflop emeltél, így ez jó játék volt. Viszont emelhettél volna kicsit többet is. Általános szabály, hogy 3 BB + 1 BB / megadó. Tehát itt volt két megadó, szóval legalább 5 BB-t kellett volna emelned (én mondjuk alapból 4-et szoktam, szóval én legalább 0.12-ig emeltem volna).

    Flopon belédnyitottak, ez sok mindent jelenthet. Az egyetlen lap ami jelenleg ver, és reális, az a KQ. Viszont a flösshúzó és a sok játékos miatt flopon is emelni kellett volna. Most szerencsére mindenki eldobta, de hosszútávon az emelés lenne a helyes döntés. Ha a másiknál KQ van, akkor belefutottál... nem nagyon lehet kivédeni. Amúgy ha eleget játszol, akkor ráérzel hogy a másiknál mi van. Ha úgy érzed veszélyben vagy, alacsonyan kell tartani a potot.

    Turnön már nyugodtan all-in mehettél volna, kb egy rendes emelés mértéke, és amúgy is kevesebb pénzed volt, mint a pot, és védeni is kell a kezet a flösshúzótól. Szóval ez sima all-in turnön.

    Egy tipp: ne ülj bent ilyen kevés pénzzel. Hacsak nem SSS-t játszol, akkor legyen bekapcsolva az auto top-up.
  • technext
    #21897
    egyetlen egy esetet tudok elképzelni:

    Kx-re rakott téged és elakarta kerülni hogy lejöjjön a sorod
    4 K-s lapkombináció van amit tuti nem dobsz el AK KK KQ K9 (utóbbi kiesik a preflopraise miatt), de rakjuk hozzá még a 99-et hogy kerek legyen a történet

    tehát faszikám bízott benne hogy nem ezek vannak nálad
    Mivel CO-ból hívtál bele is férnek a KJ KT lapok, amiket ebben a helyzetben el lehet engedni.

    (hozzáteszem hogy még ez a gondolatmenet is baromság:D az ász bubikájával fülét farkát be kellett volna húznia, legkésőbb turnon pedig bedobni a lapot)
  • sz4bolcs
    #21896
    jó8
  • Carloska
    #21895
    Nah mentem Szabolcs jó játékot 2 hét múlva jövők
  • Carloska
    #21894
  • Carloska
    #21893
    azt hogy itt bebohóckodok pár handet fórumba az egy dolog de tüdok én türelmesen is játszani nem mint egy állat gambler :D
  • sz4bolcs
    #21892
    "akivel játszottam nincsen most nyerő szériában azt hiszem "

    -Te voltál olyanba? :D
  • Carloska
    #21891
    http://www.poker-edge.com/poker-player-stats/dmbstaff/

    $-3,891

    akivel játszottam nincsen most nyerő szériában azt hiszem
  • Carloska
    #21890
    nem habozik babozik szarozik 2 pohár vodka betol aztán lets go
  • Carloska
    #21889
    Silverstar killer a másik nevem :D
  • Carloska
    #21888
  • sz4bolcs
    #21887
    Quad damage :D

  • Carloska
    #21886
    azé eldobtam rendesen egyből utána ki is lépett :D
  • sz4bolcs
    #21885
    uhh, te ilyen gazdag, és bátor vagy? Ez teljes 'bankroll'?
  • Carloska
    #21884
  • Tikal #21883
  • sz4bolcs
    #21882
    Hát vagy az egyik, vagy a másik. Emlékszem, amikor cashgameltem, én ezekre emeltem, csak nagyobbat.. akkorát, mint AKra, KQ-ra meg az összes többire. 3-4 nagyvakot.
  • Tikal #21881
    Akkor jó, igy utolag már én is erre gondoltam
  • Tikal #21880
    Nem kellett volna emelni, vagy kevés volt? :)
  • sz4bolcs
    #21879
    Az ilyen 10J meg hasonló lapokat is érdemes aggresszíven megjátszani pozícióból. Ha már mindenképp játszani akarsz vele...
  • sz4bolcs
    #21878
    Ez a preflop emelés semmire nem volt jó.
  • Tikal #21877
    ááá mivel nyomott le... de nem baj, pár körrel később visszakapta ugyanazzal :D

  • sz4bolcs
    #21876
    ja, meg részegen, és mikor tilten vagyok $0,25/$0,50 Omaha headsup-ot. :D
  • sz4bolcs
    #21875
    90 fős sng-ket. $0,25 és $2,2
  • Tikal #21874
    Mit játszol többnyire?
  • sz4bolcs
    #21873
    Én nem tudom, hogy hiba-e, nem vagyok cashgame játékos, de végülis nem kell mindig emelgetni.
  • Tikal #21872
    ja, az hiba volt..
  • sz4bolcs
    #21871
    Valaki mondja meg nekem, hogy mit akart itt velem elhitetni:

  • sz4bolcs
    #21870
    Mitől félsz, hogy a rivert elcheckeled?
  • Tikal #21869
    Jól volt ez megjátszva? :)