19
  • Mice
    #19
    ha a focimeccseken is mindig ott ugralnak a palyan ezek a kabalafigurák, akkor nem tudom miért kéne épp egy kosármeccsen feltűnő dolognak hinni az ilyet.

    a magam részéről természetesnek veszem az ilyet.

    miért egy magyar focimeccsen mi van a lelátókon? az nem tűnik fel senkinek?
  • Mice
    #18
    ezeket imádom :D
    mindig hülyére röhögöm magam rajtuk
  • Kryon
    #17
  • xj700t
    #16
    Csak előre tudtad miről van szó. Egyébként tényleg nem tűnik fel ha másra kell koncentrálnod. :) Vagy csak én vagyok sötét.me :)
  • asdasdasd
    #15
    Megneztem a videot. Nekem azert feltunt a gorilla. Lehet, hogy kulonleges vagyok?
  • Tetsuo
    #14
    "Egy másik tanulmány szerint az amerikai metropoliszokban a fehérek öngyilkossági rátája magasabb ott, ahol country zenét játszanak a rádiók. A felfedezés Steven Stack és James Gundlach kutatók számára garantálta az Ig Nobel-díj orvosi fokozatát. Elemzésük szerint a szomorú témáikról híres country számok "az öngyilkos hangulatot táplálják aggályaikon és gondjaikon keresztül, ami gyakori az öngyilkosságra hajlamosak között, úgymint a házassági viszályoktól, alkoholizmustól, és a munkától való elidegenedésben szenvedőknél."
    A Kantritól én is mindig öngyilkos akarok lenni..
  • mechorg
    #13
    védetem, bocs : )
  • mechorg
    #12
    "kopaszodó férfiak átfedő fésülésű hajviseletének szabadalmaztatásáért."

    Juj.

    En meg levedétem a bal herét, így aztán akinek van olyanja az nekem fizet
  • HUmanEmber41st
    #11
    Engem meg valaki kitörölt pedig semmi gonoszat nem írtam..
  • quentit
    #10
    Ezek után merjen valaki panaszkodni, hogy nincs értelme gyorsabb videókártyákat gyártani...

    Ha valami értelmetlen, akkor az EZ
  • quentit
    #9
    Ennek az egésznek semmi értelme...

    Ezek nem kevesebb, mint elmebetegek lettek!
  • Cat #8
    mindegyik mögött hosszas kutatás van - nézd csak meg a linkeket
  • bld
    #7
    ilyet énis ki tudok találni na cső elmentem nóbel díjért
  • Z
    #6
    Elmebeteget-e ezek? :DDDDDDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    váááá .. .ez kész :DD de nagggyonjó :D
  • tigeroo
    #4
    "Egy másik tanulmány szerint az amerikai metropoliszokban a fehérek öngyilkossági rátája magasabb ott, ahol country zenét játszanak a rádiók."
  • Bucser
    #3
    Ez nagyon LOL De tetszik!!!!!!
  • Alfa Of NS
    #2
  • tajfun
    #1
    "Az Ig Nobel bizottság kevésbé elegánsan, "a halak képesek fingással kommunikálni" címen adományozta a díjat a dánoknak."
    :DDD