24
Siemens CX65 tapasztalatok
  • Quantizs
    #24
    Nem láttam még ilyet.
    De kérdeztesd le vele a hálozat infót ,attól majd vissza áll a hálozatnév.:
    Beállítások->hállózati beállítások->hállózat info.
  • Grenzjager
    #23
    hali!

    lenne még egy aprócska problémám.

    délután bekapcsolom a telót , és nem írja ki a telóm a szolgáltató nevét, hanem helyette:

    .2g


    van kiírva. Ettől függetlenül minden müxik rajta, max a térerő, tudnak hívni és tudok mindent..de eléggé furcsa...

    ez mi???
  • Quantizs
    #22
    Az sms gprs-en magyarországon nem elérhető szolgáltatás - ez elméletileg azt jelenti , hogy kbyt-ban számlázna mivel gprs szerveren keresztűl küldené el az sms-t.( de ez a hálózatoknak sem igazán lenne jövedelmező mivel egy sms 260 kerakter, kevesebb mint 1kbyt.Mível 10kbyt nappal (t-mobilnál)kb.:36ft, este pedig(e.7-től,r.7-ig):10ft -> így egy sms-nappal 3,6ft(persze csak ha egyszerre küldöd mert a gprs-ért így számláznak) este pedig 1ft lenne :)
    10kbyt-os egységekben számláz a hálózat :)
  • Grenzjager
    #21
    köszi szépen, megvan!! csak még új nekem ez a menü :)


    még egy kérdésem lenne

    ha kipipálom az SMS GPRS-ent akkor mi változik?
  • Quantizs
    #20
    Akkor rendben van minden itt jön ez a lépés ,sms profilok ->szerkeszt
    Vagyis szerkeszted az sms nevű sms profilt
    -"SMS"és "ÜRES"
    :)-> itt három opció mellé kerülhet pipa : (állapotjelentés, közvetlen válasz, sms gprs-en )

  • Grenzjager
    #19
    köszi, de még nem vágom, mert nincs is a végén pipálós menü :(((

    ez van : üzenetek -> üzenet beállítás -> és itt
    - SMS
    -MMS
    - email...stb, klikkelek a SMS-re:

    SMS profilok:
    -"SMS" és "ÜRES"

    alatta meg SMS aláírás:
    KI vagy BE...

    ennyi
  • Quantizs
    #18
    http://www.yashka.dp.ua/download/siemens/java/jam/games/@Arkada/
    http://www.geocities.com/tonimallorca2003/java/
    Itt is találtok hasznos cuccokat :9 (de föként játékot érdemes letölteni innen :)
  • Quantizs
    #17
    üzenetek -> üzenet beálítás -> sms beálítás -> sms profilok ->(szerkeszt)-> állapot jelentés (:pipa:)
  • Grenzjager
    #16
    Üdv, mit állítsak egy cfx65-ösön, hogy kapjak státusz jelentést az elküldött sms-ekről, menüben képtelenség rájönni.

    köcce
  • scorpeeon
    #15
    vagyis ha telóról akarod kiszedni és géped nincs:
    1.szedd le ezt a progit: http://siec65.uw.hu/mobile/letoltes/java/progs/Zeus.jar
    2.indítsd el, Phone 3 aztán default mappa és itt lesz a cameraclickmelody.wav, ezt egyszerűen töröld ki vagy nevezd át!
  • scorpeeon
    #14
    a c65.try.hu -n le van írva részletesen a trükköknél.
  • ranter
    #13
    Heló! Nekem CX65-ösöm van. Ki tudná megmondani, hogy lehet némítani a fényképezőgépet?
  • GeGe01
    #12
    Sziasztok
    Tudna nekem valaki küldeni e-mailban vagy címet megadni,hogy honnan tudnék:MP3 LEJÁTSZÓ PROGIT SIEMENS CXT65-RE
    előre is köszi
  • Petyka
    #11
    hello. Tudna nekem valaki mondani egy siemens a50 gyári telefon kódot? köszi
  • Quantizs
    #10
    Na gyerünk tényleg tudnék egy két tippet adni .....
  • Quantizs
    #9
    Ok ,, akkor biztos sok tippet tudsz adni mondjuk arról ,hogy mire érdemes használni a vágólapkezelőt :-)
  • paynes
    #8
    nekem is cxt65-ösöm van de én mindent tudok róla:) memóriából kiszettem a fényképezőgép hangját:)
  • Quantizs
    #7
    Talán még érdekel valakit ez a téma....?
    Talán...!
    ....
  • Quantizs
    #6
    Ezt a topkot újra bekéne izzitani márcsak azét is mert cxt65-ösöm van .
    És bár nem egy csúcskategóriás mobil sokkal nagyobbra lehet értékelni mint jópárat abbol a szinvonalból.
    Ha persze valaki ért hozzá....
    Ha esetleg lehetne itt valakivel beszélgetni erröl "esetleg" tudnék mondani egy ár kiprobállt dolgot.
    Ha valakinek ilyen mobilja van de nem igazán van ötlete mire lehetne használni annak adnék egy két tippet és fordítva...
  • Copipunk #5
    hell! nem tud valaki cx65-re SW36-os nal ujjab szoftwert?
  • Nem3sis At Work
    #4
    igazabol cxt65 telom van de kb ugyan az mint cx65,csak t-mobilos kontosben. ami a kerdes lenne az az hogy mpm nem kommunikal infran keresztul mit lehetne tenni?
  • rolcsi01
    #3
    No ha nem ír senki, akkor megrendeltem
    Maj pénteken leírom milyen.
  • Taranov
    #2
    Nem van
  • rolcsi01
    #1
    Van esetleg vkinek tapasztalata ezzel a mobillal?
    (CX65, nem C65!)