8
Chrono Trigger
  • fanatifo
    #8
    köszi a segítséget!nekemis ntsc verza és ps2-n játszom a patkányoson végigmentem!Már továbbjutottam köszi a segítséget mindenkinek!
  • Sephi
    #7
    En nekem Ps-es Chrono Trigger van meg es Ps2-on toltam ujra vegig. Igaz meg kellet patchelni mert NTSC verzam volt es majdnem a fele kepernyo fekete volt :(
  • NormalisEmber
    #6
    Na, attól függ hogy min játszol vele :
    Patkányos:
    1. ha snes emulátorral (mondjuk znes) akkor ott be kell állítani egy gombot(znes-ben legalábbis be lehet) ami megfelel egyszerre több gomb lenyomásának (leglábbis ha jól emlékszem az volt a probléma hogy a pc-s bill nem érzékeli ha egyszerre több gombot nyomsz le ellentétbem az snes gamepad-al)
    2.Ha ps emulátorral akkor nem tudok segíteni
    A havas dologra sajnos már nem emlékszem.
  • Devla
    #5
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=998346736
  • Aquli
    #4
    Hát igen. A világ egyik legjobb játéka. csak kevesen tudják. ezekre a dolgokra meg már nem emléxem sajnos, de gameFAQS-on biztos van.
  • Banyapapa
    #3
    Havas hegy: asszem vannak ott kövek és a szél idönként leáll, akkor kell menni mikor nem fuj,és bujocska akavicsok mögé mielött elkezd fujni.
  • CrucifX
    #2
    Ha értesz angolul (és feltételezem hogy igen, elvégre minden idők egyik legjobb RPG-jéről van szó, temérdek szöveggel), akkor az örök fegyver:

    GameFAQS
  • fanatifo
    #1
    hy!!Ha valaki emlékszik erre a játékra kérem segítsen nekem!
    'kérdés!Ott tartok hogy el kell kapni egy patkányt egy csatornába elkaptam de hogyan kell belőle kiszedni a titkot?amit megadtak gombkombinációt nem csinál semmit!
    2 Havas hegyre hogyan kell felemnni mert mindig lesöpör a aljára a hózuhatag!!
    köszi aki tudja a választ irja meg vagy egy játékleírástnak is örülnék:)