20
tudtok róla vmit?
  • Bakutyin
    #20
    Én annó a DC-ről szedtem.
    Háát...mint film szerintem se túl jó. Aki CPg fanatikus annak persze igen...végülis nem hiszem hogy azért készült hogy versenybe száljon akármelyik doc-filmmel.

    Más: Lehet hogy egyedül leszek a véleményemmel, de szerintem hullagyalázás amit a CPg most csinál...Ez már nosztalgiazenekar, vagy mittudomén, de semmiképpen se punk. Bohóckodás. Érdekes h a jó zenekarok 90% százaléka beleesik ebbe a hibába...
    Még a hírös nevös Sex Pistols is újraalkult...az lett a vége hogy a pánkok söröskorsókkal hajigálták meg őket:)
  • pockee
    #19
    helósztok!vki meg tudja mondani a linket ahonnan le lehet tölteni a cpg filmet?nagyon megköszönném..üdv:egy fanatikus gyűjtő
    emilem:[email protected]
    msn:[email protected]
  • Marcell
    #18
    Nem a penzrol beszelek ember. A humorrol, az otletekrol (animaciok, stb.), a tema alapos utanajarasarol, normalis vagasrol. Sok amator filmet lattam mar es nem penz kell ahhoz, hogy egy film jol sikeruljon! Tehetseg, kreativitas es sok munka. Nos en egyiket se latom a Pol Potnal.
    Es emiatt szamomra unalmas volt a film, bar 1-2 sztori erdekes benne.
  • nemcsakfeel
    #17
    SSme kicsit amerikai filmesre sikerült..

    narancs: ha lejött, tedd már fel vmi gyors FTP re :)
  • Narancs
    #16
    már csak 9 óra és lejön...
  • winnie
    #15
    a super size me nem dokumentumfilm. max egy dokumentumfilm-jellegű szórakoztató film
  • Punker
    #14
    ember ne hasonlítsd már össze, SSMe-t több millió $-ból csinálták a Pol Pot-ot nem volt szerintem még 100k$ se.
  • Narancs
    #13
    "Kicsit" több pénzből és nagyobb hátérrel csinálták az SSMe -t...
  • Marcell
    #12
    Mert ha vegig egy ember beszel egy kameraval szemben, monoton hangok, akkor elalszom. Nezd meg mondjuk a Super Size Me-t, szerintem az egy jol sikerult dokumentumfilm, mar ami a kivetelezest illeti.
  • Punker
    #11
    1 dokumentum filmnek miért kell pörgősnek lennie?
  • Marcell
    #10
    Jobb rendezest, jobb vagast, tobb archiv felvetelt, tobb ember megkereseset, tobb zenekar bemutatasat, stb. Ez igy eleg unalmasra sikeredett, sokszor majdnem elaludtam rajta. Porgosebbre kellett volna venni az egesz filmet.
    Kicsit igenytelen lett szerintem az egesz megvalositas.
  • Punker
    #9
    miért mit vártál?
  • Marcell
    #8
    En anno nagyot csalodtam benne. Az egesz egy amator riportfilm, nehany erdekes sztorival.
  • Punker
    #7
    én is Dc-ről szedtem le anno :) amúgy egy dokumentum film, sok érdekes és elgondolkodtató dolog van benne.
  • Narancs
    #6
    van fenn vhol a neten?
    nekem is ez a kérdésem, dc -ről most szedem, de baromi lassan jön, még 32 óra...
  • praksi
    #5
    ahan
    vhol fenn van a neten? én csak pár fényképet láttam róluk, köztük az ominózus csirkedarálást :-))
  • mukika
    #4
    leírás.

    én 1-2 éve láttam, és bazira tetszett! itt az idő újra elővenni... :)
  • Narancs
    #3
    egy film, asszem...asszem cpg -ről szól, de nem esküszöm meg rá...
  • praksi
    #2
    öööö
    mi is ez? :-DD
  • Narancs
    #1
    hell!
    tudtok róla vmit?
    Látta vki?
    DC-n nincs meg sehol, szal ha jó akkor megveszem...