28
Mért nincs a nokiákba jobb kijelzö?
  • AS
    #28
    gx30 nagyon sokkkkat tuddd!!
    És én már megint arrolll beszélek: hogy aa nokia teloi a többi gyártohoz el vannak maradva kijelzöleg!! És ez tény!!
  • Garfield
    #27
    Hát igen.

    Van, akinek egy telefon legfontosabb paramétere, hogy hány szín megjelenítésére képes és van, akinek az, hogy mit tud.

    Van, aki autót szín alapján, van, aki felszereltség alapján választ...

  • AS
    #26
    Szoval hiába 65000 szin valami ha kevés felbontás és teknologia is számit cstn közepes!! tft nagyon jo!! LPTS gondolom ez nektek uj! ez a gx30.
    Nokik kijelzöje: 65000 128-128 tft!! ez jolenne ha 178-220 lenne! de nem anyi és igy ratyi!!
  • AS
    #25
    NA mégegy értrlmetlen hozzá szolás!
    Én 2004-röl besszélek! k700 ezzerszer szebb és jobban láthato kijelzöje van mint a 6230-nak!
    De a 4016 szinü telod azzért volt szebb mert tft renszerü volt!
    mig az t610 cstn! Ezzek nagyon sokat számitanak!
    Na jo 9500 kijelzöjére kiváncsi lesszek!!
  • Taranov
    #24
    Mert az emberek a buta, de parasztkábitós és OLCSÓ telefonokra buknak, mint a kis 65k szines Samsungok. A Nokia drága maradt, és a tudásra ad. Lásd. 6230, 6600.
    Én nem fogok más gyártótól venni, az tuti.

    Egyébként van a Nokia 3510i (bárcsak ne lenne) és mondjuk egy Nokia 7210. Na ott is óriási különbség van a kijelzők között, így van ez a jobb Nokia és mondjuk rosszabb Siemensek esetében is, tehát nem a Nokia van lemaradva, hanem ti vesztek egyesek vesznek olyan telefont, aminél jobbra vágynak. Nincs mit tenni, buta vásárlók.
  • Taranov
    #23
    Nekem most 4096 színű van, immáron 1 éve, Nokia 9210i, de csak azt várnám el, hogy egy kicsivel többet tudjon, nekem sosem fog kelleni ennél több színt kezelő telefon. Legalábbis jelenlegi meglátásom szerint nem.
    És nagyon igazad van abban, hogy előfordulhat, hogy a 65k szinű nem olyan szép, mint a 4096, így van a T610-zel is, ami nyomába se ér a 9210i-nek és a 7210-nek szerintem.
  • AS
    #22
    akkor te is középkorban élsz!
    és nem látad sharp gx30-at!
    Vagy a samsung d410-et!
    Nokia ugy lemaradt hogy az már nem kifejezés!
    Csöken a hatalma a nokiának vajon miért?
  • zpe
    #21
    Hali
    Erről csak az jut eszembe,hogy az egyik általad vázolt stílusú ismerősöm keménykedett a 65k kijelzős Samsungjával fél év sem telt el,megunta és vett egy Nokiát 4096 színű kijelzővel de nagyobb tudással! Ráadásul hiába volt 65k-s a kijelzője,valahogy nem volt olyan éles a képe mint a Nokiának. Kérdés az,hogy egy 256k-s és egy 65k-s kijelző közötti különbség mennyire feltűnő és mennyiben ellensúlyozza a telefon egyéb tudását ? Részemről egy 65k-s kijelző bőven megfelelő,főleg ha éles is a képe.
  • AS
    #20
    gx30 kijelzöje a best!
  • Taranov
    #19
    :DD
    Ne viccelj, marhára felháborító, mi?
    Nem kell megvenni.
    Ráadásul a Nokia nem parasztkábítás, nem a proligyerek veszi a lakótelpcsiről, hogy keménykedjen a színekkel.
    Én pl. azért veszem, mert a legjobb a menüje szerintem. Más meg nyilván másért.
    Szerintem annyira nem felháborító :)
  • Taranov
    #18
    Ja, ettől függetlenül szar a képe. Tudod a színek nem befolyásolják a kijelző minőségét.
  • Taranov
    #17
    Hát egyáltalán nem faszság.
  • Z
    #16
    Valóban, megnéztem a Nokia kínálatát, és tényleg nincs 256k-s. De engem ez nem is érdekel, mert legaláb nem lassú a menüjük, mint a Sony-Ericssonoké. Bár abból a P800 (meg gondolom az utódja) nem lassú.
  • AS
    #15
    imádok kiabálni!
  • Botond #14
    téged hamar bannlni fognak ennyi capslockos üzivel sztem
  • AS
    #13
    NEKED BIZTOS! NEKEM A GX30 A BEST! MÁR MINT A KIJELZÖJE!
  • Takezó
    #12
    Motorola V600é a legjobb :D
  • AS
    #11
    A CSUCS 6630 BA IS CSAK 65000 SZIN VAN! DE IGAZÁBOL AMI NEKIK NEM SIMBIANOS AZZOK A GAGYI KIJELZÖJÜK!
  • AS
    #10
    NOKIA LEMAradt! nincs nekki még mindig 265000 szin kijelzöje!
    És a alapteloi is amit nem sokkára kiad 4016 szin 128-128 pixel! hát ez felháborito! simens cv65 ct65 be is 65000 van!
    meg a motoba is sagemba is! És a felsö kategoriás nem okos telokba is 128-128 pixel 65000 szin lessz még mindig! Felháborito! 6600 meg többiek is csak 176-220 65000 szin
    Ezzel szembe a p910 320-260 265000 szn!
    nokia nem siet a samsung lenyomja!!
  • Adi
    #9
    T610-be pajti 65k színvan míg a nokiákba általában 4e vmenyi..
  • Adi
    #8
    Ez kibaszott nagy faszság volt amit mondtál de mindegy!
  • Taranov
    #7
    Jó abban a telefonban a kijelző meg a tudás is, viszont én azért nem vettem, mert nem eléggé masszív, nem annyira, mint az 5140.
  • Cat #6
    mert a kijelző a telefonok legdrágább része, és igy nagyobb a profitjuk rajta
  • akyyy
    #5
    az enyim a legjobb, talán nagoybb lehetne de így is pont elég,
  • Taranov
    #4
    Én nem látok különbséget. Csak azt tudom, hogy az olcsó Siemensekhez, SE T610-hez képest nagyon jó a legócskább Nokia kijelzője is.
  • Dichter
    #3
    Sztem ez nem igaz. Apámnak 6600-ása van, és annak szép a kijelzője. Mondjuk engem a telefonok teljesen hidegen hagynak, úgyhogy nem mérvadó a véleményem
  • AS
    #2
    Nokia nagyon lemaradt kijelzöbe az összes gyárto lazán veri ökket!
    Mért?
  • traXion
    #1
    Ez itt kérdés.