36
Leckék
  • Eli Jah
    #36
    SZziasztok!

    Most indítottuk útjára www.tanuljmenetkozben.hu oldalunkat, aminek a lényege, hogy ingyen elérhetővé tettük a középiskolások számára többszáz leckéjüket mp3-ban, a tankönyvek bontása szerinti 1-10 perces összefoglalóban. Az oldal teljesen ingyenes mindenki számára.
    Nagy segítség az örökösen rohanó diákoknak, akik akár a felelés, vagy dolgozat előtti szünetben is meghallgathatják anyagainkat, de nagy segítség a munka mellett érettségizőknek, és a látássérülteknek, vakoknak is szeretnénk segíteni.
    Hétről-hétre nő az elérhető tantárgyak száma, a minősége pedig folyamatosan javul.

    Amennyiben van lehetőségetek rá, kérjük juttassátok el az oldal hírét minél több helyre.

    Köszi :)
  • Ben C
    #35
    Ilyen hülye gyerek voltam?:)
  • matyi0323
    #34
    Igen, van olyan ,de ennek mi köze van a sulihoz?:D:D
  • miki10
    #33
    Sziasztok! Valaki tudna olyan programot mondani nekem, amelyet be lehetne állítani, hogy 1 meghatározott időben kikapcsolja a gépet?
  • Iminyó
    #32
    Nincs itt valaki, aki véletlenül ért a tájgazdálkodáshoz és lenne egy kis ideje segíteni? (Galga-völgy)
  • Roll
    #31
    Srácok valaki tud nekem segíteni elektrotechni példák megoldásában?
    Van Integráló szűrős, tranzisztoros és műveleti erősítős példám, én meg nem sokra megyek velük egyedül. Ha valaki vállalkozna, akkor bescannelném.
    Előre is köszönöm!
  • Gladiator
    #30
    olvikat
  • Thanatos
    #29
    tanárfüggő, ha szar a tanárod akkor tényleg nem a te véleményed érdekli :)
  • Lacc
    #28
    Anno én le se írtam az ilyen feladatokat mert hirtelen hányingert kaptam :D
  • magus
    #27
    mivel NEM a te velemenyedre kivancsaik szerintem jobban jarsz ha kimasolod a konyvbol
  • mateus33
    #26
    Művekkel kell alátámasztani?
  • mateus33
    #25
    Hanyadikos vagy?
  • Ben C
    #24
    Üdv.

    Kaptam egy érdekes házidolgozatot holnapra, és még mindig csak az üres lapot nézem. Fingom sincs mit irjak.

    "A munka jó, mert megvéd a három legnagyobb bajtól: a szükségtől, az unalomtól és a bűntől." /Voltaire - Candide/

    Érvelj! Cáfold meg vagy támaszd alá Voltaire kijelentését irodalmi példákkal, minimum egy oldal terjedelemben."


    Akármilyen tipusu segitségnek örülnék :|
  • Johnyy
    #23
    Figy! tud valaki valami helyet?? kellene oroszország történelme a 13. sz ig mert előadásom van belőllee,, nemtudtokhelyet????????????????????????????????????
  • magus
    #22
    nyelvek es informatika. ket olyan alap dolog mint az olvasas es az iras.

    ezzel nem mesz sokra ha csak ezt tudod
  • Johnyy
    #21
    Ahha, Na szép! enyire ismerem a könyveimet LáL :D köci!!
  • Dzsini
    #20
    négyjegyű függvénytáblázat :) kb 200 oldal :)
  • Johnyy
    #19
    Figyesz! Tuc valaki oan oldalt ahol a fizikai és elektronikai jelek mértegységek öszefügések képéletek, esetleg szabályok fel vannak sorolva,,, rendszerezbe
    ?????????
  • OPM
    #18
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1073827786
  • Johnyy
    #17
    jaja ez így vagyon!!
  • The Garrett
    #16
    ha mar van 1 diplomád onnantol kezdve sok helyen nemkérdik hogy miből is szerezted.. csak azt nezik hogy van. Ezer csinalnak meg sokan ilyen szakokat :D
  • Johnyy
    #15
    Figyu! Tudtok valahol kötelező olvikat rövidítvae??? (neten)
  • hen-tes
    #14
    hát te lese vagy szarva :D
  • nemcsakfeel
    #13
    igy igaz!
    viszont sok antropológus is felesleges.. évente képeznek jópárat de minek ??
  • The Garrett
    #12
    hat felsőfokú szakkepzessel kitörölheted a segged.. énis arra járok jelenleg szal tudom :D de mindenkeppen szeretnek ezutan egy egyetemet vagy fosulit elvegezni még.


    nyelvek és informatika pedig az a 2 tárgy ami pár éven belül az alapfokú műveltség elengedhetetlen kelléke lesz. tehát erre nemlehet hosszutavu jövöt építeni (szerintem)
  • OPM
    #11
    végignézegettem ezt a pálya.hut, és eléggé elbizonytalanodtam... kell-e egyáltalán nekem továbbtanulni?

    van csomó jó szakképzés, ami tetszene, de a fősulik/egyetemek közül igazán egyik sem fogott meg

    szerintetek?

    a nyelv és az informatika érdekelne, még nem tudok dönteni a 2 között
  • Gladiator
    #10
    vót má ilyen topik. delete
  • The Garrett
    #9
    attol függ milyen nyelven.
  • Devla
    #8
    En sajnos nem tudok se irni, se olvasni. Valaki nem tud egy siteot ahol reszletesen le van irva hogyan kell olvasni?
  • zero_cool51
    #7
    köszi a segitséget!
  • zero_cool51
    #6
    www.palya.hu
  • OPM
    #5
    tudtok valami oldalt ahol át lehet nézni a továbbtanulási lehetőségeket?

    fogalmam sincs még, hova menjek, de ideje lenne eldönteni, mert akkor olyan felkészítőkre kell járnom
  • nemcsakfeel
    #4
    Hahá, végre egy jó topik!

    ez a cikk talán segíthet, bár l7 h te is megtaláltad.
  • The Garrett
    #3
    irhacc a reklamok hosszáról minősségéről témájáról, célközönségeről saját viszonyodról a reklámokkal.

    esetleg hogy mennyiben befolyasoljak a mindennapi eleted.
    Ha melyebbre akasz menni:
    szükség van -e valamit ami jó állandóan reklámozni, reklampszichologia stb...
  • hen-tes
    #2
    reklámokról :)
    vagy tevékről
  • zero_cool51
    #1
    Hali!
    Azért hozam létre ezt a topicot, hogy tudjunk segiteni egymásnak az iskolai tanulmányokban. Ha valaki nem tud tovább, itt kérdezhet, talán jár erre pár okos fej, és segit.

    Én meg is kezdem a kérdezést.

    Irnom kell egy esszét a Magyar Televízió reklámtevékenységéről.

    Valaki tudja, hogy most itt mi a fészkes fenéről irjak?