102
Myst IV Revelation
  • Lola1971
    #62
    Sziasztok!

    A mocsárban a hídnál tudok segíteni / "csontos gép"/A kombináció:

    1. négyzet
    2. fej
    3. négylevelű lóherére hasonlító ábra
    4. itt nincs kép,a csonton 5 luk látszik
    5. hullámvonal

    Nekem is kéne egy kis segítség:

    Elakadtam annál a résznél,ahol külömböző kapcsolók vannak ahová létrán lehet eljutni.Két kontroll panel megvan és 11 lámpám világít,ha lemegyek a pókszékhez,de több erőt illetve áramot kellene gyűjtenem.Tudna valaki segíteni?? Hogyan tovább?? 36 lámpának kellene égni!
  • dale3
    #61
    a magyar DVD megvan már valakinek ?
    mi a helyzet a felirat áthelyezéssel, működik ?
  • Soundmaker
    #60
    Hello mindenkinek! Ha tudna valaki segíteni megköszönném!
    Az első DVD-t leszedtem torrentről, de a másodikat elbaszta. Akinek megvan az írjon már egy e-mail-t! Szeretném megszerezni, de nincs kedvem megint 2 hetet ezzel vacakolni. Kifizetem az illetőnek a DVD-t ha kell. lehetőleg ésszerű áron legyen. :)
    e-mail címem: [email protected]
    Előre is Thanks
    HA érdekel valakit akkor régebbi Kalandjátékjaim is vannak. Myst, Myst Masterpiece Edition, Riven (Eredeti), Myst 3 - Exile, Uru - Ages Beyond Myst, Uru - The Path of The Shell, Atlantis Széria
  • raal
    #59
    nocomment :megtörtént
  • nocomment
    #58
    Myst IV: Revelation Journey Help
  • nocomment
    #57
    Hát egy sziget, belsejében jungle, kívül meg egy hajóroncs. Ott vannak -totem- oszlopok, azokon vannak képek...na ott akadtam el
  • Mr. Fulop
    #56
    Hol van ott mocsár és a csontos gép?
  • nocomment
    #55
    Az ember ott fog hagyni. Megtörtént már?
  • nocomment
    #54
    hát nem tudom, mert én azt elrontottam, leállt az áram. Szerintem ennek így is kellett lennie. Aztán lementem a lift-el és minden világossá vált. Áramot kell csinálni!!
  • raal
    #53
    Hello. Mit kell csinálni kezdésnél?Van egy szerkezet, amin egy frekvencia mozog, alatta van 3 tekerőgomb, meg amiket tudok jobbra-balra húzogatni, de minden visszaáll alapállapotba, a másiknál meg 5+1 gombot nyomogatok, de nem történik semmi?
  • nocomment
    #52
    Nah hát az állatok iconjainál nagyon elakadtam, a mocsárban nem tudom a csontból összrakott gépet beállítani. 3 totemoszlop megvan, a majmost nem látom mert ugrálnak rajta folyamatosan, de ez még mindig csak 4:((

    Ha érted miről van szó/hol tartok, kisegíthetnél.

    Köszike
  • Mr. Fulop
    #51
    A help viszont angol és a szövegek is a könyvekben és egyébb helyeken...
  • Mr. Fulop
    #50
    Hát nem gyengék...
    Kissé helpet kellett néznem mert azért sok időm nincs de ha rendesen nyomod akkor beleöszülsz majd...
    Az angolt még csiszolnom kell... Bár ezt eddig is tudtam. :)
  • Shan
    #49
    Jah...igy van, nem lehet feliratot kapcsolni hollandra sem...Nemhiszem, hogy lett volna olyan elvetemült, aki hollandul telepítette...:)))
  • pluhi
    #48
    Nem akarok hülyeséget beszélni, de mintha a holland feliratot sem lehetett volna bekapcsolni, csak ki volt irva, hogy felirat csak hollandul van. Gondolom, ha úgy installálod. Valaki erősitsen meg, mert ha igaz, akkor az is ki van rippelve, és akkor elég nehéz a helyére rakni bármit is.
  • M.A.D.
    #47
    Én ebben a percben töröltem le a 2DVD-t a (munkahelyi)vinyóról. Kell a hely. Akkor már egvárom amagyart ha lesz. ha nem, szívtam.
  • Rusy
    #46
    Hát, lehet mivel hivatalos fordítás lesz a magyar forgalmazó kap valamilyen tool-t amivel lehet fordítani, legalábbis remélem, most bizonytalan vagyok szedjem e, mert magyar warez nem hiszem hogy lesz, de a feliratokat lehet hogy valaki fel tudja rakni a netre, és akkor le kéne ezt szedni, de mivel nincs feliratozva, lehet hogy rohadt nagy fájlokba lesz "beleégetve" a felirat, nem tudom valaki mondjon valami megnyugtatót...
  • grebber
    #45
    És jó nehezek a feladatok?
  • Mr. Fulop
    #44
    Én már nyomom...

    2 napig szedtem a 135X50 Mb -ot.
  • Tatyla
    #43
    Hát ettöl féltem!
  • nocomment
    #42
    min. 3,5 gigz, full. 9 gigz asszem
  • Tatyla
    #41
    Nekikezdtem én is letölteni de meggondoltam,ha 2DVD akkor mennyit telepit! Inkább mégse kell!Majd valahogy ugyis hozzámkerül egyszer!
  • nocomment
    #40
    wow!
    játszik vele már valaki??
  • DONGUBA
    #39
    Kepeket hol talalok?
  • Mr. Fulop
    #38
    Hát a játék szépnek szép de valahogy nem köt le...
    Az biztos hogy az eredetit nem veszem meg...
  • Tatyla
    #37
    Nesze magyar felirat, még ha angol sincs!Ezt a készitöknek!
  • pluhi
    #36
    Nagy kira, hogy nincs angol felirat, grat a készitőknek. Hollandok meg örülhetnek...
  • Mr. Fulop
    #35
    Helle all!

    Nekem most jön le a 2 DVD
    Valaki már játszik vele?
    Milyen megéri letölteni? Mekkora a gépigénye?
  • Seth
    #34
    Akkor jó..
  • Axon
    #33
    Csak felírat lesz
  • Seth
    #32
    Hát a részemről nem is vagyok kiváncsi magyar szinkronra. Felirat jó lenne de szinkront inkább ne...
  • Axon
    #31
    A pcdome online shop-jaban már meg lehet rendelni a magyar nyelvű verziót. Azért gondoltam, hogy esetleg úgy jelenik meg, hogy benne van a magyar nyelvű támogatás. Ezek szerint viszont a hazai kiadó fordítja le magyarra és majd adja ki. Az előre jelzés szerint novemberben fog megjelenni. Az egyik szemem örül a másik (kettő) sír.
    Örülök, hogy végre egy ilyen kaliberű kalandjátékot magyar nyelven adnak ki.
    Szomorú először is az ára, ami 10 ezret kóstál. Szomorú még, hogy ebből valószínűleg nem lesz warez verzió.
  • Tatyla
    #30
    Jaaa!
  • Seth
    #29
    ...azért mert feljegyzéseket írhatsz a képekhez amiket lefotózol...
  • Tatyla
    #28
    A sreenshotos topicban Anarchoid berakott egy képet amin van magyar szöveg!
  • grebber
    #27
    Mér ugy volt hogy lesz benne?Zsír lenne.
  • Seth
    #26
    Biztos hogy nem. Ezt abból gondolom, hogy írják az infoban, hogy az angol-on kívül minden más nyelvet kiszedtek,hogy ráférjen 2 dvd-re(mivel két dvd9-re jelent meg)
  • Axon
    #25
    Na letöltötte már valaki? Van benne magyar nyelv támogatás?
  • Devla
    #24
    "As this originally came on two DVD9 discs,"
  • Rusy
    #23
    egyénként egy dvd-s a cucc, csak dvd9 formátumba van ezért rippelték 2 dvd-re...