102
Myst IV Revelation
  • ILLNeo
    #81
    Még mindig nincs hozzá Magyar felirat?????
  • sohrking
    #82
    Hali ALL
    BeISOztam egy Redeti MYST4et. 1.02HUN változat. Nem tud valaki hozzá crack-et?
  • Axon
    #83
    Én is ISO-ban tárolom a Myst 4 1.02-es magyar változatát.

    Itt találsz hozzá crack-et:
    http://www.megagames.com/cracks/html/c913520_0.htm
    Ne zavarjon meg, hogy angol verzióknak vannak feltüntetve. A magyar verzióval is tökéletesen működnek. Nálam is simán megy.
  • ILLNeo
    #84
    meg van ez nektek osztva valahol...mert nekem meg van az Angol 2DVD-s verziója és azt szeretném magyarosítani!
  • Axon
    #85
    Sajnos a magyar felíratot nem lehet kioperálni a játékból. Ezért szereztem be én is a magyar verziót.
    Nekem nincs megosztva sehol, ha valamilyen DC-s megoldásra gondolsz. Ha szerzel valami jó nagy tárhelyet, (kb. 8 giga) akkor fel tudom neked tölteni.
  • ILLNeo
    #86
    Talán úgy lehetne, hogy megbeszéljük, hogy mikor hol a DC-n és akkor adunk egymásnak extra slotot
  • Axon
    #87
    Lehet, hogy félre érthető voltam egy kicsit.
    Azért nincs megosztva mert nem is tudom megosztani. Munkahelyről netezek és itt sajnos a munkahelyi tűzfal nem engedi a DC-t, sem a torrentet és semmilyen más hasonló filecserélő megsoztást sem. Csak a szabványos portokon lehet kommunikálni és csak a port protokoljának megfelelő fejlécű csomagokkal. Tehát az ftp szabványos 21-es portján sem tudnánk DC-zni (pedig erre a DC kliensek adnak lehetőséget) mivel a tűzfal figyeli a csomag fejléceket is és ha látja, hogy nem szabványos ftp csomag, akkor nem engedi át.
    Szóval gyakorlatilag csak az ftp-zés maradt. Ha tudsz egy tárhelyet, akkor én szívesen feltöltöm oda. Mondjuk a mérete miatt az is eltartana vagy 4-5 napig.
  • ILLNeo
    #88
    Mind1
  • sohrking
    #89
    Hmmm.. pedig tegnap próbáltam pont ezt.... Nekem is a 2 dvd-s van... Lehet, hogy fullban kéne felrakni, vagy az lehet, hogy nero-val dd-copy-ztam a cuccot?
  • Axon
    #90
    Mi a problémád pontosan?
    nem működik a crack?
    Próbáld először csak az 1.00-ás crack-et rárakni. Nekem is azzal működött először.
    Én Ultra ISO-val szoktam az ISO fileokat készíteni. A két dvd-ből készítettem egyetlen nagy iso-t. A mérete 7.668 mega lett. Ezt még rar-al betömörítettem, így a mérte már "csak" 6.409 mega lett, így 1,2 gigával kisebb helyet foglal.
  • sohrking
    #91
    nem...
    ez egy magyar 1.02es verzió ALAPBÓL. 2 eredeti DVD-t iso.stam be. felrakom a dll-t, de akkor is kéri a dvd-t. Nem kéne egy exe is? Neked nincs véletlen az iso-dban exe?
  • sohrking
    #92
    Ultra ISO
  • sohrking
    #93
    ez jó?
  • sohrking
    #94
    kerestem Ultra ISO-t, de nem találtam... honnan lehet ilyent leszedni?
  • sohrking
    #95
    thnx.. az 1.0 crackje exe, az 1.02é pedig dll
    mindkettő kellett
    így már megy
    thnx
  • Axon
    #96
    Most látom, hogy nem voltam teljesen egyértelmű, de látom, hogy sikerült megoldanod. Én is úgy indítottam el, hogy az 1.00-ás crack exe-jét használd, de természetesen az 1.02-es dll-jével együtt.
    Mindegy. Látom sikerült elindítanod és ez a lényeg.
    Az UltraISO az egy fizetős program, bár ha jól emlékszem akkor le lehet tölteni a méretkorlátos verzióját, amit egy crack segítségével teljes értékűvé lehet tenni.
  • Axon
    #97
    Ha gondolod el tudom neked küldeni e-mailben. Egyáltalán nem nagy a mérete.
    2,2 mega a program és 1,1 mega a crack hozzá.
  • sohrking
    #98
    oksa... a [email protected] lérsz... akár egy mailben is küldheted... thnx
  • ILLNeo
    #99
    Nincs valakinek magyar nyelvű kézikönyve *.pdf-ben?

    Vagy végigjátszása?

    A lényeg az, hogy egy kicsit közelebb akarom hozni a játékot az anyanyelvemhez, hamár az angol 2DVD jutott nekem...

    A segítséget előre is köszönöm!
  • doncarlos
    #100
    sziasztok...nagy bajban vagyok. Érdekelnének a kalandjátékok (eddig csak a syberia1-2-t vittem végig), de nem tudom őket beszerezni (csóró diák vagyok ) tudtok segíteni? Mondjuk postai úton?
  • UltimateGamR
    #101
    kijött egy Digitalmanos kiadás az is 2 dvd és magyar nyelvű.... én azt tolom
  • lacaaa2
    #102
    sziasztok tudna valaki magyar végigjátszást?Olvastam lejebb és van ott egy link de nem jön be please