30
Bedugom és megy?
  • lamerrichard
    #30
    Hello.

    Nem nagyon találtam Billentyűzetes Topicot ezért ide írom hátha valakinek ilyen van:
    1 Hónapja vettem egy Razer Lycosa Mirror Special Edition Bill.-t és a füzetében az van hogyha ez a Special edition van, akkor azzal más világítási módot is be lehet állítani. Nemcsak a WASD meg a simát. Ezt már próbáltam a programjában de nem találtam. Ha valakinek ilyen bill-je van akkor az írja már le hogy hallott-e erről valamit vagy hogy, hogy lehet beállítani.

    Előlre is köszi.
  • tobias88
    #29
    Hello, olyan kérdésem lenne, hogy ha van egy usb-s billem még pluszban a sima mellett, azt fel tudom e ismertetni gamepadként, hogy azzal is lehessen egymás ellen játszani?
  • scirocco
    #28
    sziasztok!
    ahhoz, hogy DOS alatt (BIOS beállítások + Win újrarakásnál a "CD rom-ról való indításhoz nyomjon meg egy gombot" funkciókhoz) is működjön USB billentyűzet, hogyan állítjátok be a BIOS-t?
    A BIOS beállításoknál csak olyat találtam, hogy vagy OS vagy DOS, de nincs a kettő együtt:(
    Jelenleg ha OS-re ha DOS-ra állítom a BIOS-ba be tudok lépni (DEL gombbal) de a CDrom-ról indításnál nem működik. Az alaplap egy ABIT IC7-G, a bill.(+egér) Labtech.
  • LouiS Kmét
    #27
    Sziasztok !

    Milyen tipusú a gamepad-od ? Alexei ?

    Darkboy : Nekem az segített hogy töröltem az az eszközkezelöben a régit és újra indítottam ,és meg találta !


  • Alexei
    #26
    PLZ HELP!
  • Alexei
    #25
    nah ezt a topicot találtam a legmegfelelőbbnek...

    Kellemes Karácsonyt mindenkinek! Lenne is egyből így karácsonykor egy kérdésem...
    Kaptam egy vatta új gamepadot, mely USB-e csatlakozna a géphez, ezzel semmi gond nincs idáig, de fellépett ugyanaz a gond amelyik más USB-nél is, az alaplap/oprendszer? nem ismeri fel, akárcsak a be nem kapcsolható USB-t de amiket be lehet kapcsolni (pl mp3-as USB) és bekapcsolom felismeri. PLZ HELP!

    És ha van a neten használható USB progi megadnátok a linket? Mert lehet, hogy az alaplap progija szar...
  • Darkboy
    #24
    SziasztoK. Az Xp felismeri a billt + egeret. Chicony WUR-0305T RF mindkettő.
    De nem működik. Mi a teendő?
  • Darkboy
    #23
    SziasztoK. Az Xp felismeri a bii + egeret. Chicony WUR-0305T
    De nem működik. Mi a teendő?
  • Dzsega #22
    nem az van odaírva! de mind1!
  • Borg
    #21
    #3
  • Bercy #20
    dugj be egy masik(ps/2) bill-t es azzal lepj be a biosba. allitsd be ami kell es kesz is. nekem at kellett allitanom h ne az op rendszer hanem a bios kezelje az usb eszkozoket, kulomben nem volt bill-em a rendszer betoltodese elott.
  • Dzsega #19
    nekem egy windows re install megoldotta...
    ha nincs semmi fontos akkor javaslom ezt a megoldást.
  • Dichter
    #18
    Hmm. Valóban
  • Noodlee
    #17
    Ha gáz van a billel, akkor az OP rendszer el sem kezd bootolni
  • Dichter
    #16
    Nem azt válaszoltam hogy XP_vbel belép, hanem hogy ha bebootol az xp, akkor valószínüleg fel fogja ismerni a bill.-t
  • Noodlee
    #15
    Végeredmény:
    Bill. tesztelés másik gépen...
  • Noodlee
    #14
    Azt írta, hogy nem tud belépni a Biosba, mire válaszolták neki, hogy XP-vel tuti belép. Én erre írtam, hogy a Biosnak semmi köze az OP rendszerhez :)
  • Dichter
    #13
    Mondjuk billentyűzet nélkül, kicsit macerás belépni BIOSBA. Mondhatni, könnyebb egy kézzel tapsolni
  • Noodlee
    #12
    #8
  • Noodlee
    #11
    Gondolom Bios-a válogatja. Van egy pár fajta Bios.
  • Borg
    #10
    Ebben az esetben a billentyűzet is lehet szar.
  • Botond #9
    de az fene gondolta,hogy a billentyűzetet a biosban is be kell állítani,az egeret se kell úgy tom >.< szal a billentyűt minek kéne?gondoltam én eddig :-) de én nem vagyok szagértő :-)
  • Noodlee
    #8
    Próbáld ki másik gépen ha tudod, mert lehet, hogy a billentyűzettel van valami gond. Megtört a kábel, stb...
  • Noodlee
    #7
    Persze, hogy alaplaptól is, hiszen a Bios az alaplapon "található".
  • sfec
    #6
    beállítottam a biosban a usb keyboard támogatást és utána sem ment. A windows xp jelezte hogy talált egy ismeretlen usb eszközt. Mit kell még állítani?
  • Botond #5
    nekem ment egyből szerencsére :-) eddig azt hittem csak az oprendszertől függ,de most okosodtam,hogy az alaplaptól is ezekszerint :-) már megérte beolvasni ide :-)
  • Noodlee
    #4
    Szvsz a Bios akkor is bejön, ha szűz vinyód van, és semmi OP rendszer nincs rajta :))
  • Borg
    #3
    Nem feltétlenül megy egyből, sajnos.
    Ha a BIOS-ban a default a PS2-bill, akkor csak arról tudsz bebootolni.
    Magyarul boot 1 PS2 billentyűzetről, BIOSban átállít USB-re, átdug, és onnantól működik.
    Találkoztam már jópár ilyen alaplappal.
  • Dichter
    #2
    Imho ez függ az oprendszertől is. Xp-n minden bizonnyal mennie kell.
  • sfec
    #1
    Ha bedugom az USB-s billentyűt egyből mennie kell? ( nem tudok belépni a biosba) Vagy valamit állítani kell???