20
kérdések, tapasztalatok.
  • Tóth Roland
    #20
    Én eddig életemben kétszer kaptam tetanuszt, egyik alkalommal kutya harapás miatt a másik alkalommal gyümölcs szeletelés közben elvágtam a kezem és jó mély sebet ejtettem ekkor össze is kellett varrni a kezem.
    Mind a két alkalommal a fenekembe kaptam a szurit de semmi különöset nem éreztem, csak annyira mint bármelyik más szurit amit életem során a fenekembe kaptam.
  • Botond #19
    hát ezért a kommentért kár volt regisztrálni :-D
  • Mike
    #18
    normális
    sőt még enyhe láz is
  • Bandew
    #17
    Látom nagyon vágod mit kell tenni ahhoz, hogy "az anyag minél jobban, könnyebben szétáradjon". :-DDD
  • Z
    #16
    Tényleg! Azt mondják a börtönviseltek, ha szorítasz, jobban fáj... muháháháhá
  • Z
    #15
    Én kaptam pár ilyen oltást. De volt olyan, hogy reggel léptem rozsdás fémbe, utána gyorsan ügyelet. Oltás seggbe, felkel, felöltöz, vissza uszodába, edzés tovább... :(

    Hozzá kell tennem, hogy szerencsémre egy sem fájt.

    Bár amikor a vállamba adták, akkor az pár nap után sebes lett, kilyukadt, és gennyes trutyi folyt ki belőle. De azzal is járam minden edzésre (uszoda, lovarda is). Szerencsére azt sem éreztem. :)))
  • Loál János #14
    Háhá!
  • Z
    #13
    Fúj...
  • hykao #12
    lehet, hogy már hozzászoktál a feszített ülepbe hátulról érkező dolgokhoz??? :DDDDDDDDDDDDdd
  • Loál János #11
    Én feszítettem is az ülepemet, amikor megkaptam, mégsem fájt már másnap sem, pedig késő este az ügyeleten szúrtak.
  • hykao #10
    Minden oltás után legalább 15 percig azt a rohadt vattát amit adnak minél erősebben a szúrás helyére szorítva körkörösen dörzsölgetni kell, hogy az anyag minél jobban, könnyebben szétáradjon stb...és akkor nem fog napokig fájni..
    A vérvétel után meg minél erősebben szorítani minél tovább a vattát a szúrás helyére!
  • fm
    #9
    én már nem is emlékszem hányat kaptam. 3at biztos. az első nagyon fájt, nem tudtam rálülni pár napig. a többi már nem volt vészes. persze az esetek közt legalább 2 év telt el.

    sztem no para.
  • TZoli
    #8
    Én miután megkaptam a fenekembe délután, este 10kor már a diszkóban voltam és buliztam
  • Bandew
    #7
    :-DDDD
  • Rózsalány
    #6
    Szegény anyuka! Mi lehetett azon a fritőzön...??? Ezeket tajvanba gyártják meg ilyen "csíramentes" helyeken.
  • RelakS
    #5
    Anyám elmosogatott egy vadonat új fritőzt, és megindult a kezén a csík. Kapott tetanusz, beköttötték, sry, aztán megint indult. A sebét feltépték, kinyomkodták, tetanusz, úgyhogy egy jó hétig fáslis volt a keze...
  • Rózsalány
    #4
    Hello! Én is a fenekembe kaptam kb 2 éve és még a mai napig is van, hogy érzem a helyét! Bruhahahahah
  • Dzsini
    #3
    én a s... szóval a fenekembe kaptam, és 3-4 nap volt, mire kényelmesen tudtam ülni vagy feküdni... a fekvésnél külön móka volt, hogy a sípcsontomnál volt összevarrva a lábam, és emiatt a hasonfekvés se volt jól kivitelezhető :P
    nem tudom, hogy normális-e, nekem eddig fájt. ha nem vörösödött ki és reagált allergiásan a vállad, akkor szerintem nincs vele gond.
  • Bandew
    #2
    Öööö...
    Nem igazán.
    Asszem ez a szárazlepra jele!!!!!
    Mondj szépen búcsút a karodtól!
  • zero_cool51
    #1
    Hali!

    Az egészségügyben jártasak segitségét kérném.
    Normális az, hogy a vállamba kapott tetanusz injekciótól még 2 nap elteltével is fáj a vállam?