1763
  • Bone-Cracker
    #1763
    Üdv tényleg nem lesz (vagy lett) hozzá magyarosítás? Nekem bejön a gém, tiszta GTA vice city feeling.
  • polarka
    #1762
    most toltam végig 100%-ra
    ha nem maradtak volna benne az említett nyilvánvaló hibák, akkor jó game lehetne, de így a közepest alulról súrolja
    tutkó vmi nubok tesztelték a fejlesztés során vagy a fejlesztők nem szánták az időt a javításra
  • polarka
    #1761
    érdekesség: Fountain Rock és Lobster Cay között van Gilligan Island, a TV sorozat szereplőivel
  • Mayorpapa
    #1760
    köszi az infot, türelmetlenül várjuk, de most már kivárjuk! jó munkához idő kell :)
  • meril
    #1759
    Sziasztok!
    Sajnos nem nagyon tudtam vele haladni, más elfoglaltságok miatt(GUN fordítása, Sinking Island fordítása, suli, érettségi, stb.), de amint van valami nagyobb változás, ígérem szólni fogok. Addig is türelem. Nem ígérek meg semmit, de lehet, hogy még idén kész lesz!:D
  • Mayorpapa
    #1758
    Meril kezdte el a fordítást, és én sem tudom, hol tart, mi van vele. Remélem halad :)
  • jole
    #1757
    Hello, szeretnék érdeklődni, hogy halad a scarface magyarítása, mert lejjebb említed, hogy elkezdted, vagy elkezdted már lassan fél éve. Ha esetleg lenne egy viszonylag kész, részleges magyarításod el tudnád nekem küldeni? Mert nagyon tetszik a game a nyelvtudásom meg hát elég szánalmas XD...előre is kösz.

    A címem: [email protected]
  • Mayorpapa
    #1756
    Köszi mégegyszer, hogy foglakozol vele, én nagyon várom a fordítást (és még sokan mások) :D
  • meril
    #1755
    Csak úgy egy kis infóként: 2123 kisebb, pár mondatos fájl van, de csak az egyik mappában, a másikat még nem néztem. Mellette van még 9 nagyobb fájl, amiben a menü és egyéb feliratok vannak. Ezeket még nem lehet szerkeszteni, de amint lesz valami, jelzem.
  • Mayorpapa
    #1754
    Köszönöm/köszönjük, hogy foglalkozol vele! Jó munkát!
  • meril
    #1753
    Majd meglátom, hogy időm hogy engedi. Egyébként még csak a feliratokat sikerült fordíthatóvá varázsolni. A menüt és egyéb dolgokat még nem igazán, de már dolgozok rajta!:)Itt lentebb találhattok néhány képet.
  • Mayorpapa
    #1752
    Meril testvér! Téged az ég küldött!!! Amióta megjelent a játék, arra várok, hogy valaki végre lefordítsa! Már hogy ne kéne az a magyarítás? Sztem vannak kicsiny kis hazánkban legalább 100-an, akik elkezdenék/újrajátszanák a játékot, ha magyar lenne! Én nagyon várnám, és csak buzdítalak, hogy kezd csak el, hidd el, ha elkészül, sokan vevők lennének rá!!!!
  • meril
    #1751
    Akkor majd ha nagyon unatkozok, csinálgatom!:) De még várom a véleményeket.
  • sambauer
    #1750
    szerintem se, már nem hiszem hogy sokan tolnák, és rengeteg munka lenne vele...
  • meril
    #1749
    Megoldható lett a Scarface magyarítása. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e értelme elkészíteni. Mert ha csak 10-en játszanának vele, akkor szerintem nem sok.
  • NoooRbeee
    #1748
    lemaradt :D mit csináljak szerintetek?
  • NoooRbeee
    #1747
    hello most raktam fel vistara a játékot de hiába crackelem azt irja hogy valami d_3.... hiányzik hozzá?! de haverom gépén meg megy ?!
  • Ben007
    #1746
    kölcsön kaptam de majdnem ugyanaz XP
  • ricsimaster
    #1745
    Vidd valamelyik bankhoz, ha az elején vagy még a játéknak, akkor csak az első "feloldott" szigetrészben tudod leadni
  • tibcsi07
    #1744
    Sziasztok!

    Nekem is nagyon bejön ez a játék.Viszont elekadtam benne és a segítségeteket szeretném kérni.Pénzhiányban szenvedek, és a szigetről kicsempésztem a drogot,és már a pént is felvettem a különböző helyeken és ez a feladat:(Collect money from your Front cash out at the bank.You will lose all drugs and income if you fail or cancel.)Az angol tudás nem megfelelő ezért kérem hogy segítsetek meg aki már végig tolta.
    KÖSZI A SEGÍTSÉGET!!!!
  • Dyrtyho
    #1743
    Ja a második kép az ez akart lenni,csak rosszat töltöttem fel..

  • Dyrtyho
    #1742
    Leszedtem a játékot,feltelepítettem,meg átmásoltam a cracket a játék mappájába,és amikor elindittom,akkor fekete képernyő,majd kilép,és ezt a két hiba üzenetet írja ki :





    Mit csináljak ? Meg le szedtem hozzá az 1.2 Patchet,és amikor meg fel akarom rakni,akkor azt irja ki,hogy nem ehhez a verzióhoz van a patch :(
    Légyszi segítsetek....

  • Dyrtyho
    #1741
    Nem tudom,én most töltöm lefele...szerintem a yutubos videókat elnézve rohadt nagy game
  • ldavid
    #1740
    ja nemide sry
  • ldavid
    #1739
    0:10-kor tv2-őn adják, mondjuk szinkronnal ritka szar, de szoktak ők néha felirattal is adni, hátha..
  • Curesz
    #1738
    köszi:)
  • sambauer
    #1737
    ahogy haladsz a "történetben" Tony magától váltogatni fogja ruháit főleg a szigetre lépéskor.
  • Curesz
    #1736
    Üdv. ruhát azt lehet váltani? vagy ez h van?
  • sambauer
    #1735
    nekem konzolon van de kétlem hogy tabbal kéne beszállni, nézd meg az optionsba (kivéve ha topikot tévesztettél és a Godfatherről van szó ott tényleg van ilyen crack hiba :D:D:D)
  • Prince23
    #1734
    Az első mentés után, hogy lehet elindulni a kocsival? Azt írja nyomjak TAB-ot, de semmire sem reagál...:( Ez így nem jó:(
  • imár
    #1733
    Sztem csak egy szép álom. amúgy SAFI viszatérve hozzád ha szar a játék mi a fa..szt keresel egy scarface fórumon? senki nem kiváncsi a megjegyzéseidre. 2 év .. rendben.. de abba a játékba kicsit sokkal több pénzt és időt öltek:D... ötlet nuke, grafika szar, semi lehetőség... unalmas az egész..semi hangulata nincs az egésznek. de nyugottan szájajjál csak okoska:D.
  • sambauer
    #1732
    Na lenne egy kérdésem, ha még valaki követi ezt a topikot.

    Ha kinyírom az összes bandát az egész városban, a Gang Heat is megszűnik, ergo nyugodtan mászkálhatok a városban, probléma nélkül szállíthatok drgot stb, vagy ez csak egy szép álom ?
  • sambauer
    #1731
    :D:D

    Amúgy a játék kurva jó most tolom Xboxon, kíváncsi vagyok mikor válik unalmassá a sok monton küldetés :D
  • kommersz
    #1730

    "megevettem eredetibe de valahol mindig lefagy pls help me vagy khhm F... help me "

    megetted eredtiben?D:
  • sambauer
    #1729
    "És A SANANDREAS SZTEM AZÉ gagyi még me jó nem kell benne pénzt keresni beírod h hesoyam azt már ad neked annyi lóvét h nem tod mire elkölteni a 4-edét sem..."

    uhhh...ez nagyon komoly szöveg volt.
  • Kit--Kat
    #1728
    Majd lesznek beszerző útjaid Dél-Amerikában;)
  • Apus
    #1727
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy miképpen lehet kokóhoz jutni? Csak a dealerek kinyírásával, vagy lesz küldetés ami ad?
  • Ben007
    #1726
    megevettem eredetibe de valahol mindig lefagy pls help me vagy khhm F... help me
  • Ben007
    #1725
    pls help letöltöttem az isohunt-ról a scarfacet és a legnépszerűbett de nem olvassa be az isot
  • SAFIII
    #1724
    Nem!
    Én arra gondoltam hogy a sok gyökér jön hogy a SAnak milyen rossz a grafikája a Scarefachez képest mert hogy annak milyen jó!
    Ugye a SA meg a Sc között két év van!szal ennyi erővel lehetne fikázni a Sc-ét is hogy milen szar a grafikája a GTA4hez képest hiszen a két játék között szal a GTA4 meg az Sc között is két év van ugyanugy mint a SA meg az Sc között!!!!!!!
    De mondom másról nem szól a Scareface csak hogy csináld a monoton szar kuldiket,amikbol egyedul a great supplierrel lehet pénzt kereseni normálisan szal egy idő után ugyis csak azt fogod tolni,aztán ha megvan a pénz csinálhatsz egy főküldit!amibol már nem tudom mennyi van de nem valami sok,többet szaroztam azzal hogy legyen pénzem a kuldire mint magával a küldetés megoldásával!