815
  • kyle reese
    #15
    Kösz.akkor az én radeon 9550 esemmel nem fog menni .
  • Zsolo007
    #14
    ps3 van benne
  • kyle reese
    #13
    helo .Azt olvastam de abban nem vagyok biztos hogy mit tud az ati x1600-as mert többféle infot irtak róla például hogy pixel shader 2-es a máshol meg már pixel shader 3-at emlegettek akkor most melyik igaz? Ja azért köszi az infót.
  • Scharnhorst
    #12
    üdv!
    a hivatalos oldalon van egy gépigény leírás miszerint P4 2,4GHz, nvidia FX7600, ati x1600 vagy jobb videókártya és 1GB memória kell majd hozzá...
  • kyle reese
    #11
    Helo . Van Valami ujabb hír ? Lehet tudni hogy mikor jön ki? Egyáltalán mi a gépigénye ? Futni fog egy ati radeon 9550-es Kártyával ? Előre is köszi a választ -.
  • grebber
    #10
    Új képek
  • bigfoot
    #9
    nah jött ki új hír
    én nagyon várom még mindig:))
    cikk
  • Pluskast
    #8
    Itt van az új honlapcím:http://www.warleaders-game.com/
  • bigfoot
    #7
    én is nagyon várom!
    nagy gém lesz az biztos
  • grebber
    #6
    Kicsit még odébb van de nem vészes.

    ja és info:576.hu
  • grebber
    #5
    [E3] War Leaders - új képek

    PC - 2005-05-16 11:36:00

    A háborús szimulációk mesterének számító Enigma Software Productions az idei E3-on mutatja be legújabb projektjét, a War Leaders: Clash of Nations-t. A 2006-ra datált fejlesztés a stratégiát kombinálja a diplomáciával és nem kevés akcióval, II. világháborús körítésbe ágyazva. Az embertpróbáló háborúskodás mellett tehát egy komplett nemzet gazdaságát, politikáját is mi határozzuk majd meg, azaz teendőnk bőségesen lesz. A galériában az E3-as presskit legjobb darabjait találhatjátok.

    Képek:
    1.2.3.4.5.
  • Charly
    #4
    Mikor adják ki?
  • grebber
    #3
    Már olvastam róla és láttam is képeket szép lesz.
  • PREMIERE1
    #2
    Tényleg nem rosszak a lehetőségek:

    - Movement of Troops
    - Construction of Factories and Buildings
    - Construction of new military units
    - Resource management
    - Economical decisions
    - Diplomacy
    - Research & Development
    - Espionage & Sabotage
    - Special Missions
    - Control over propaganda
    - Etc, etc,…



    A grafika egy fokkal csúnyább a Combat Missionnál.
  • Pluskast
    #1
    Épp keresgéltem a neten és ezt az új készülő 2.vh-s játékot találtam. A képek alpján valami fantasztikus lesz!
    Itt van egy interjú meg jó pár kép:http://www.strategyinformer.com/interviews/warleadersww2.shtml