7
  • Tetsuo
    #7
    :DDD
  • NEXUS6
    #6
    Kösz, jól esett;)

    Viszont van még néhány ötletem a bűnözéssel kapcsolatban, amiről jó kis konferenciákat lehetne tartani:

    WCkefebűnözés
    Péksüteménybűnözés
    Bikinibűnözés, alsógatyabűnözés
    Házikedvencbűnözés, barátnőbűnözés
    Mikrohullámúsütőbűnözés (a háztartásigépbűnözés speciális esete, lásd még mosógépbűnözés)
    Plébolymagazinbűnözés
    Motoroskertikapabűnözés
    Távirányítóbűnözés
    és végül mindenki kedvence: az oldalkocsismotorkerékpárbűnözés.

    Mindegyik dolog az dolgos átlagember kezében csak egy ártalmatlan tárgy, de a nemzetközi konspirációt folytató roppant veszéjes aggresszív gonosztevők kezében a bűn egy lehetséges eszköze.

    És ezért sajnos használatuk törvényileg korlátozandó, természetesen a lakosság érdekében.



  • Improve
    #5
    Ez király volt!
  • NEXUS6
    #4
    "Az internet fejlődésével szinte párhuzamosan jelentek meg a bűnözők is a világhálón. Hogy csalókról és szélhámosokról, számítógépes szabotőrökről és vírusírókról, pedofilokról vagy illegális gyógyszer-, drog- és fegyverárusokról van-e szó, a végeredményt tekintve teljesen mindegy. S bár az átlagfelhasználó nem valószínű, hogy találkozna bűnözőkkel, nem árt óvatosnak lenni, ...."

    Ez valóban "szép" gondolatmenet, és habár már egyszer kifejtettem eccer, hogy marhára utálom amikor az informatikával kapcsolatban autós példát hoznak, azért én most még is megpróbálkozom eggyel.

    Szal, ugye gyakorlatilag minden bűnöző használ autót a búncselekmény végrehajtásának valamilyen szakaszában, pl autóval ugrott át a haverhoz, hogy megdumálják, hogy leugranak a sarki trafikot feltörni.
    Na szal akkor tehát jelentősen csökkenne az "autósbűnözés", ha a gyártókat köteleznék a rendőrülés beépítésére. Ez személygépkocsiknál egy harmadik sorban általában a csomagtartó közepén elhelyezett ülés lenne, ahol egy hatósági közeg foglalna helyet. A vezetőket köteleznék, hogy addig nem indulhatnak el, amíg nincs jelen egy hatósági személy az autóban. A nagyobb járműveken pedig, amelyek nagyobb méretüknél fogva, nagyobb bűncselekményekre, akár terror akciókra is felhasználhatók, egész kommandós alegység elhelyezése lenne előírva. És így tovább ...

    Amúgy a "mobiltelefonosbűnözés" visszaszorítására is vannak ötleteim, de ezt majd legközelebb.
  • Laci73
    #3
    Nagyjából így fog működni az Eu.
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    strasszburgot már félig szétlopták a cigányok .. nehogy rájöjjenek hogy az utp kábelben is réz van
  • Tetsuo
    #1
    "Csak azt a statisztikát hiszem el, amit én hamisítottam." Churchill