31
AkkuFresh - Akkumulátor Restaurátor
  • 6teen
    #31
    Hát csak azért, mert azonkívül, hogy kidobtam 1000-est, semmi eredménye nem volt.
    Kb 5 havig használtam. Eredmény, hogy volt az akkun egy csillogó szarság, semmi.
    Pedig frankón betartottam minden előírást. És, ha annyira jó lenne, akkor a kétnapos akksisok vennék mint a cukrot.
  • Gabesz0423
    #30
    Miért is? véleményt akarok!
  • 6teen
    #29
    Aha!
    Pár éve én vettem.
    Hát egy big ßar
  • Gabesz0423
    #28
    Szia Baba35
    Nekem a felhelyezéstől számítva 2 hét volt az az idő amikor azt mondhattam, hogy ok a dolog.
  • Baba35
    #27
    Látom itt is beindult a dolog!:D Annyit szeretnék kérdezni tőletek, hogy ti mennyi idő után észleltétek az első változást? Mert nekem is van már egy ideje ilyen kütyüm és nekem elég hosszadalmas volt mire észleltem valamit is, de aztán happy end lett a vége ugyanis mostmár működik a dolog nekem is.
  • Hajnus0113
    #26
    Wáóó!
    Akkufresh topik!
    Unalmamban leltem erre az oldalra!!Eléggé régen írtak ide, hát írok!:)
    Nekem bevált az akkufresh...lehet másnak nem. Remélem valaki reagál majd at írásomra! Üdv: Hajnus0113
  • Gabesz0423
    #25
    Sziasztok!
    Én is vettem kb. egy hónapja egy akkufresht, de én csak jót tudok mondani róla. Az előtt folyamatosan lemerült a telóm aksija mert zenét hallgattam rajta állandóan, de mióta rajta van nem kell 2 naponta töltenem, hanem a készenléti ideje 4-5 napra ment fel, a töltési ideje pedig 20 perc. Legalábbis ennyit mértem és nem hiszem, hogy beképzelem magamnak:D. Szóval ajánlom mindenkinek!
  • patiang
    #24
    Vettem egy akkufresh-t.
    Majd beszámolok.
  • patiang
    #23
    jó lenne egy szakértő is a témában, mielőtt kiderülne, hogy valóban káros, vagy az ellenkezője
  • patiang
    #22
    még ezt is találtam, igaz, hogy az ő site-jük, azonban számtalan link-el
    akkufresh
  • patiang
    #21
    "HOL van a fogyasztóvédelem?????"

    Ezt a termék hatásossága vizsgálatára értem.
  • patiang
    #20
    Sőt még azt sem igazán értem, hogy van ahol 1000Ft, máshol 3000.
    Piacgazdaság?
    HOL van a fogyasztóvédelem?????
  • patiang
    #19
    Igazat adok Neked, mert én is kételkedem. Azonban az zavar, hogy míg mellette tudományosnak tetsző leírások vannak, addig nem találok a nete-en egyetlen olyan leírást sem, amelyik ugyanilyen módon megtenné az ellenkezőjét. Csak, hogy hülyeség, kipróbálom stb. És mindez főleg fórumokban. Sőt olyan fórumos is volt, aki el volt ájulva tőle.
  • Mike
    #18
    hogy miért nem nekem jutott eszembe egy bizonyíthatatlan hatású terméket árusítani csupán 1k-ért, mert ugye ennyit bárki kiad, kipróbálom mi lehet ez felkiáltással
  • Mike
    #17
    reklámtopic
  • patiang
    #16
    Még egy próba. Balf*sz voltam.
    akkufresh
  • patiang
    #15
    Na ez nem jön össze. Bocs.
  • patiang
    #14
    akkufresh
    Így talán jobb
  • patiang
    #13
    Igaz, hogy angolul van:
  • Drukpa Kunley
    #12
    ARRÓL NEM IS BESZÉLVE, HOGY AZ ÁRA, A FELÉRE CSÖKKENT (CSAK ITTHON)! REMÉLEM MINNÉL TÖBBEN, KIPRÓBÁLJÁTOK MAJD. TOVÁBBI KELLEMES BÖNGÉSZÉST MINDENKINEK.
  • Drukpa Kunley
    #11
    Az AkkuFresh hivatalos nemzetközi oldala
    Ime a termék új megjelenése.

    Jobb mobil boltokban, és országszerte a Photo hall üzletekben kapható.
    Sajnos külföldön nagyobb a sikere az AkkuFresh-nek. Talán ott kevésbé kételkednek az emberek egy új termék hallatán. HANGSÚLYOZOM. Visszavásárlási garancia van a termékre. Persze nem minden bolt ajánlja.
  • Drukpa Kunley
    #10
    Maximum az aksidon!

    Típus és márka független, kompatibilis minden Lithium-alapú hordozható kütyü aksijával. (a piacon lévő kütyük 80%-ának Lithium aksija van)

    - Meghosszabbítja az akkumulátor életét
    - Lerövidíti a töltési időt
    - Újragenerálja, feljavítja az öreg akkumulátort
    - Megvédi az akkumulátort a további károsodástól
    - Újrafelhasználható és kompatibilis

    Az AKKUFRESH-t a következő (brutto) árakon rendelhető meg, ingyenes házhozszállítással

    Mennyiség ár
    1-10 db 1990 Ft
    10-40 db 1490 Ft
    41-… db 1200 Ft

    A "Photo hall" üzletekben is megvásárolható 1990Ft-ért.

    AZ AKKUFRESH 30 NAPOS VISSZAVÁSÁRLÁSI GARANCIÁVAL
    KAPHATÓ!

    A termékről információt kérhet:
    e-mail: [email protected],
    Tel: +36-20-999-9910

    A terméket megrendelheti:
    e-mail-ben : [email protected]
    SMS-ben : +36-20-999-9910
    Mindkét esetben pontos szállítási és számlázási címet kérünk.

    *Szállítás: 5 napon belül
    *Fizetés: postai utánvétel
  • Drukpa Kunley
    #9
    TELEFONJA GYAKRAN LEMERÜL?
    Megoldás az [Arial Black]AkkuFRESH[/Arial Black], melyről további információkat olvashat a http://www.akkufresh.hu weboldalon.
    Továbbá megrendelhető SMS-ben a 06-20-999-9910 vagy a [email protected] e-mail címen.
    Győződjön meg ön is a Panasonic márka Japán tulajdonosa által kifejlesztett újdonság előnyeiről.
    - VILÁG ÚJDONSÁG -
  • Drukpa Kunley
    #8
    Mobiltrend Portálmagazin - független teszt
  • Drukpa Kunley
    #7
    AkkuFresh - Dátum : 2004-06-11 15:11:43 - Szerzõ : aaronboy
  • Drukpa Kunley
    #6
    http://szamitogep.hu/show/read.php?id=16296
  • Leslie1
    #5
    Kamu.
    Bővebben: Terminal
  • fifi
    #4
    Pl autóakkuhoz?
    vagy telefonéhoz? Mert ami egyszer beadta a kulcsot azt max. ideig-óráig lehet működésre bírni, tehát elég nagy hülyeségnek hangzik...Bár a műszaki csodák évszázadát éljük...:)
  • Cat #3
    sose hallottam én se, de a hatásosságával kapcsolatban vannak kétségeim...
  • ThePartyFace
    #2
    Ez micsoda? Hogy mukodik? Hol lehet kapni?
  • Drukpa Kunley
    #1
    Hallottatok erről a termékről?
    Kinek van személyes tapasztalata?