20
fájlcserélő
  • kandras26
    #20
    Sziasztok!
    Már használom egy ideje ezt a programot eddig minden oké volt vele. Most viszont le szeretnék egy könyvet tölteni vele. Meg is találtam több forrásból is. A problémám csak az vele, hogy mindegyik vagy exe, vagy mp3, vagy wma formátumban van. Már próbáltam átnevezni txt, doc, pdf, djvu, pps formátumba de egyikkel sem működött. Azt szeretném megkérdezni, hogy nincs e valami tippetek.
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • zoliapu
    #19
    Nem tudja valaki a Shareaza hash ellenőrzője ha befejeződik egy letöltés akkor csinál hash ellenőrzést azt tudom, hogy menetközben nézi és hiba esetén újra tölti a csomagot. Azért kérdezem mert más fájlcserélőknél is fordult elő ilyen gond ami a hash ellenőrzéssel orvosolható.
  • Bimblife
    #18
    Elég régóta használom a shareaza progit és őszintén mondhatom, tökéletesen elégedett vagyok vele! Az egész a beállításokon múlik. Kérdéseitekre az összes válasz megtalálható itt: http://www.dox.hu/?loc=http://ckl.dox.hu/shareaza/
  • fireman1
    #17
    syastok nekem csak egy problémám van vele hogy midig lasan csatlakozik a szerverekhez legalábis g1 és a g2 höz az miért van ????
  • Janesz215
    #16
    Hy all
    Most ismerkedek ezzel a progival, de nem boldogulok vele.
    Ha a keresőbe beírok valamit akkor nem csinál semmit.
    Mit kell beállítani ahhoz, hogy működjön vagy egyáltalán találjon valamit?
  • tomo
    #15
    meg1x, ha nem ertened meg , a feltoltes/UPload meg el kell erje, idealis esetben meg kell haladja a letoltest/downloadot.

    ennyi.
    a te netkapcsolatod ennek nem felel meg. szerintem ez okozza a kudarcodat a minel tobbet adok, annal tobbet kapok rendszereknel. (dc, ftp, http nem ilyen)
  • Felfedező
    #14
    Nem éri el a letöltési sebbeségem? Már megbocsáss de az előzőekben
    éppen azt mondtad, hogy a Feltöltési sebbeségnek kell magasabbnak lenni.. össze-vissza beszélsz..

    Nekem Chello classic-om van, de a feltöltési sebbeség mindegyik csomagnál alacsonyabb mint a letöltés..

    512/128 Chello Ligt
    1536/512 Chello Classic
    3072/512 Chello Plus

  • tomo
    #13
    ja, es termeszetesen az enyem gyorsabb
  • tomo
    #12
    ez esetben szar, mert nem eri el a letoltesi sebesseged, es plane nem haldja meg azt. a mai rendszerek, amik nalad nem mennek/mentek megfelelo sebesseggel mind megosztas alapuak , ertsd minel tobbet adsz annalk tobbet kapsz. erre nem jo a neted.
  • Felfedező
    #11
    512 Kbit az szerintem nem szar feltöltési sebességnek, vagy a tiéd gyorsabb?
  • fureszoszi
    #10
    Cain Kellye Sitesshareaza itt olvashattok a shareazarol.A letöltésetek sok mindentöl függhet,PL:meik hállozthoz csatlakozol az eDonkey-röl elég lassan jön a cucc.Én azt ki is löttem belőle.És célszerű olyan dolgokat leszedni amire sokforrás van.Egyébkent én teljes sávszéllel töltök le vele.De bövebbet a fenti linken.
  • tomo
    #9
    ahoz , hogy ki tudd hasznalni a letoltesi sebesseged a legtobb mai filemegoszto rendszerben a feltoltesednek ugyanolyan gyorsnak , vagy rosabbnak kell lennie. igy ertettem a szart. valoszinuleg ratyi az uploadod.
  • Felfedező
    #8
    Szarnak nem nevezném, Dc-ről normális sebességgel tudok tölteni, máshonnan meg 180K-val töltök le... akkor talán mégse a netem szar..
  • burkusdió
    #7
    visszavonom kijelentésemet, tényleg szar...
    a harmadik számot Kazaa feelingben szedte le, tiszta recsegős szar volt az egész... :/
  • tomo
    #6
    az hogy neked szar a neted, es emiatt nem tudsz letolteni nem a programok hibaja...
  • Felfedező
    #5
    Szerintem a DC-n kivül minden fájlcserélő szar, 1.5 megabites nettel
    3-4 kilóval csordogál a cucc.. ugyanmár
  • burkusdió
    #4
    nem tudom miért ilyen kihalt ez a topik...
    stzerintem nagyon jó kis program, most ismerkedem vele, és nekem sddig csak pozitív tapasztalatom van vele kapcsolatban...
  • Ben C
    #3
    szareza.
  • Darkboy
    #2
    nekemis ez a bajom :(
  • Roll
    #1
    Sziasztok!
    Kipróbáltam ezt a számomra ismeretlen fájlcserélőt és nem boldogulok vele.
    Rákeresek egy számra, kiválasztom és az Istennek se akarja elkezdeni tölteni.
    Hogy működik?