23
Samsung x450
  • Nufy
    #23
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy apám cserélt sim kártyát, majd visszarakta a régit, és miután beírta a pin kódját kér valami sim kódot, ami nem pin kód, hanem valami feloldó kód, ez mi szokott lenni a samsungoknál???

    Válaszotok előre is köszönöm!
  • kamilla
    #22
    SZIASZTOK!
  • Forrest Gump
    #21
    Hi!
    Az lenne a kérdésem, hogy mms-ben kapott csengőhangot be lehet-e állítani csengőhangnak?
    THX elöre is!
  • Borg
    #20
    Most ebben a telefonban tényleg nem lehet a letöltött csengőhangokat ébresztőhangnak betenni, vagy csak én vagyok béna?

    Hiába van 5-6 letöltött csengőhangom, ha az ébresztőhang listára megyek, ott nincsenek közte...

    Vagy ezt valahogy adatkábelen át meg lehet oldani?
  • DannyL
    #19
    De hogy a pélóba lehet az EASY GPRS-el háttérképet és csengőhangot TÖRÖLNI a mobilról? :-\
  • DannyL
    #18
    Háttérképnek a 128x128-ast kell feltölteni.
  • Gabesz89
    #17
    Helló!

    Adatkábeles problámám volna. Tudna valaki segíteni??
  • TOMMI
    #16
    HI!

    ezzen az oldalon találtam egy jópofa tesztet a telefonrol!
    http://www.mobilarena.hu/index.php?htm=html/sa_x450.php

  • CoolStuff
    #15
    Hát nekem pl csak:
    telefonálásra, sms küldésre és gyorshívásra, meg razgő hívásjelzésre van szükségem belőle!:D
    Szal nekem aztán oly mind1, hogy milyen a teló, de ez kinézetre is nagyon bejövős!:))
  • Borg
    #14
    Szerintem semmi olyant nem tudsz mondani, amire szükségem lenne, és ez a telo nem tudja :D
  • CoolStuff
    #13
    Hát sajna én sem tudok, szal megköszönném, ha tudnál szólni, ha találtál!
  • FrezeR
    #12
    tudnátok mondani valami jó helyet ahol háttérképeket, csengőhangokat meg ilyesmit lehet találni erre a telcsire?
  • CoolStuff
    #11
    Animált gifet nem tom, de a csíkot rárakja a képre, szal 128x160-as mozgókép, vagy kép pont jó háttérnek!
    Én most vettem PH!-ról egy ilyen telót zsír újonan, függetlenítve, garival + minden cuccáva legyütt 17+póstaköltségért!
    De 27-ért sztem nem éri meg egy ilyen butácskateló!:)
    Egyébként + nem rossz a mindennapokra!
  • Borg
    #10
    Szerintem meg nem.
    Egyrészt a kijelző hiába 128x160, ha alul felül csík van, akkor a háttérkép nem lehet ekkora. Szal a csíkok mérete a kérdés végülis.
    Másrészt a jpeg nem nagy szám, inkább az animált gifről lenne jó tudni, hogy mekkorát tud kezelni.
  • TOMMI
    #9
    Kijelző : 128X160 pixel-es a kijelző!
    de hogy milyen formátumú képet fogad el azt sajnos nemtom,de remélem,hogy jpg-t
  • Borg
    #8
    Nekem annyi volna a kérdésem, hogy hány pixeles, és milyen formátumú képet fogad el ez háttérnek?
  • TOMMI
    #7
    igen!
    most olvasom,hogy nem lehet betteni a felvett hangot csengőhangnak!
    ajaj ez baj.
  • csabawarchief
    #6
    Erre gondolsz?
  • Takezó
    #5
    esetleg itt
  • TOMMI
    #2
    és ha valami okoságokat tudtok a telefonról amit megosztanátok másokkal azt nyugodtan irjátok le!
    kösz minenkinek!
  • TOMMI
    #1
    Hi!

    szeretnék megtudni a samsung x450 mobilrol dolgokat!
    ami engem nagyon érdekelne,hogy ha fel vesszek hangot azt be tudom e tenni csengőhangnak???
    választ előre is köszönöm.