31
  • szacsi
    #31
    http://www.threegmobile.net/gallery0409/nokia7280/a10_nokia_s.jpg
    "The Nokia logo is made of textile, treating the phone as a a fashion clothes"
    loál?
  • szacsi
    #30
    az nem baj, mer akkor olcsó lesz. nekem kell. szeretem, ha engem néz mindenki az uccán :D
  • selwik
    #29
    Heh, még csak most jelent meg ez a telefon, de ezebből a tesztpéldányból már sikerült egy "építési vállalkozó kétéves mobilja" külsőt varázsolni. Tisztára mintha direkt karcolták volna össze:))
  • papabear
    #28
    Valaki egy másik topicban azt találta írni, hogy a nokia nem csinál divattelefont.
    Ja. Ezek valóban csupán a célszerűség és ergonómia iskolapéldái..
  • Herkulles
    #27
    Jól néznek ki, áruk mennyi 100-as/db?
  • Dzsini
    #26
    7280-on van az a karika, az egy tekerhető/nyomható gomb, és azzal lehet szöveget bevinni. - természetesen nem a legkényelmesebb, de úgyis csak 1x van rá szükség. (meg van rajta infra és bluetooth, bármelyiken át számítógépről feltölthető a telefon)

    Itt van rengeteg használat közbeni kép mindhárom eszközről.
  • bld
    #25
    én speciel arra is kíváncsi lennék h a telefonszámok listáját hogyna hozod létre....
    sztem kell mellé egy "normális" telefon és abba átpakolni a sim-et
  • Mas-Thief
    #24
    7280-assal csak az a gáz, ha tényleg írni akarsz valamit, akkor... teszem azt, vonaton nagyon f***a, hogy mindenki hallja, amit küldesz. :-)
    Az 100%, hogy ebből nem sokat fognak eladni.
  • Barack Matyi
    #23
    7280-as rulz. MMS, SMS faszság, csak hülye lámereknek valók. a mai percdíjak mellett inkább felhívok valakit és almondom szóban, minthogy 3x annyi idő alatt írjak egy kurva sms-t...
  • patrik
    #22
    A 7280-as ha jól működik (miért ne működne) szerintem nem lehet rossz, bár sms-ezni nemtudom milyen lehet rajta :) (én évente jó ha 1-2 darab sms-t küldök, úgyhogy ez nem nagyon érdekelne)
    A mostani nokia dizájn nekem sem nagyon tetszik, de csak lehet azért mert nem nokiám van :)
  • Péntek
    #21
    Ha új Sony-ericcson van fikázzátok, ha új samsung fikáztok, ha új nokia akkor is.
    Bakker használjatok Alkatelt, meg panaszonikot, mert hát az az überfasza!

    Btw. próbáljatok egyet saját magatok tervezni, meglátjuk mekkora fikázást kap a többiektől.
  • BubaMester
    #20
    Nem szeretem a Nokiát sőt de az eddigiek még valahogy versenyképesek voltak de ezek... 7280-ra azt hittem vmi tartozék... Ocsmányak..
  • Tomo15
    #19
    Ilyen undormanyokat már rég láttam. Talán még a 7270-es néz ki a leg emebriebben.
  • RpPRO
    #18
    Tiszta Doom3 design :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    sztem pont az eddigiek voltak jók.. ez meg olyan futurisztikus hogy szar :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    úristen .. megyek meggyónom a bűneimet .. ez már a világvége .. ÜBERSZAR telefonok nokiától .. vááh ..
  • Andrew01
    #15
    Hát ha neked a 6230as teló "naon xar" volt akkor te jó nagy makk vagy!
  • Dzsini
    #14
    7260 így jól néz ki... de így:
    http://scr3.golem.de/screenshots/0408/Nokia7260/nokia_7260_screen.jpg
    http://www.threegmobile.net/gallery0409/nokiafashion/d02.jpg
    már nem olyan kellemes...
    nagyon műanyag, de mire képes a termékfotózás...
  • Flashy
    #13
    maranék annál hogy: érdekes. ez a nibblesminta nem jön be annyira.
  • ollie
    #12
    A 7280-ba igazán beleépíthettek volna rúzst is.
  • Gabest
    #11
    Természetesen évek, csak az a kérdés, hogy időszámításunk előtt vagy után!
  • Tetsuo
    #10
    Végre újít a Nokia! Az eddigi készülékei már naon szarok voltak, ezek szerintem qrvajóak!
    Persze ki kell próbálni. A hangfelismerésben pedig naon nagy biznisz van, hamarosan minden gépnek olyan interfésze lesz..
  • quentit
    #9
    Jól néznek ki, főleg az utsó
  • CSOCSO
    #8
    ebben ahang dologban nem bizom.. amerikaban eszmeletlen sok vallalatnak a telefonszaman a hangfelismeros computer jelentkezik.. aztan meseld el neki a bajod o majd oda kapcsol ahova kell... hat az echte amerikai csavo is uvoltozik a robotnak hogy FUCK YOU BITCH.. loal:)
  • Hentes Bill #7
    ezekkel már mindent lehet, csak telefonálni nem
  • JohnnySmith
    #6
    ocsmányak
  • Sony90210
    #5
    Nekem a három közül csak a 7260-as tetszik.
  • GabiWong
    #4
    Minden relatív, de ezek akkor is pocsékok.
  • Kelta
    #3
    7280
    Azt irja, minden hangvezérlés..ok!
    aztán meg hogy lehet vele sms-t küldeni...hangvezérléssel????? bebetüzi???
    már látom magam elött a sok gügyögöt az utcán
    M...O...S..nem jo SSS anyád:))) elöröl M..O S
    állati lesz:)))
  • akyyy
    #2
    most nokia 1920-as vagy az 1920 évek? ha akkor ilyen telefonok voltak, elmaradott az emberiség
  • bld
    #1
    Dísznek jó de vajon telefonnak is?:)