126
Flipperjátékok
  • HELPer
    #86
    Nem tudnál linkelni?! pl [ url]
  • Sheltem
    #85
    Éledj topic, vihar közeleg ;)

    http://www.futurepinball.com/

    Érdemes megnézni a videót(http://www.futurepinball.com/images/video.avi)
  • DVDMester
    #84
    Hát ez nagyon állat!!!
    Csak most találtam meg ezt a szupi emulátort, eddig a MAME-val szórakoztam.
    Retro rulez !
  • Kope
    #83
    Akit esetleg érdekelnek a valódi flipperek, éppen most van kialakulóban Magyaroszág első hivatalos flipperklubja. Akit bővebben is érdekel, az látogasson el ide, itt megtalálod, hogy kinél kell jelentkezni.
    Első Magyaro flipperklub fóruma
  • joint1976
    #82
    szia! nagy nehezen működésre bírtam a pinballsims.com-on lévő aztalokat, de minden felbontáson minden asztalnál annyira szaggat, hogy játszhatatlan. mi lehet nem tudod? nagyon sajnálnám, ha nem tudnék vele normálisan játszani, mert szinte minden régi kedvenc asztalom megvan.
  • Sheltem
    #81
    Én megpróbáltam, de úgylátszik 1-2 flippert kedvelő emberke van csak. R.I.P topic "kérem kapcsojja ki"
  • cSuwwi
    #80
    érdeklődés hiányában meghalt a topic :/
  • Sheltem
    #79
    Írjatok már f*szom.
  • Sheltem
    #78
    Kíváncsi leszek melyik lesz a következő tábla. Gyakorlatilag minden táblát megcsináltak amivel annakidején játszottam a kocsmákban(Getaway2 : High Speed, Creature f the black lagoon, Attack from the Mars, Theatre of magic). A Twilight Zone tetszik valakinek ?
  • Seth
    #77
    Kösz. Én mindíg a VBlauncher-rel indítottam ott nem lehetett beállítani
  • cSuwwi
    #76
    jah
    elindítod a c:\pinballpack\Visual Pinball\VPinball.exe-t, Preferences majd Video Options. Ott kell beállítani.
  • Seth
    #75
    Ennél az emu-nál lehet full-screent beállítani valahogyan?
  • Sheltem
    #74
    Azok
  • [HUN]FaTaL
    #73
    Köszi a pinballsim.com-ot überkirály asztalok:)
  • cSuwwi
    #72
    Haverom apjának szinte minden létező PC-s pinball megvan. Ő az igazi pinballfüggő :)
    A haver azzal etet, hogy a faterja üzemelte be magyarország első flipperét, amikor megjelent nálunk. (Műszerész a csávó egyébként). Van is a garázsukban egy flipper :)
  • cSuwwi
    #71
    Hmm.
    nekem nincs sok pinballom

    GS cd-n a SlamTilt! - Resurrection
    a tesómnak EVM-en a Pro Pinball - The Web, és a TimeShock

    + amit a pinballsimről szedtem.

    Régebben még volt egy pár pinballom, Extreme Pinball, meg hasonlók :)
  • Sheltem
    #70
    Amúgy most csinálom a pinball dvdmet :) Rajta lesz 5 iso(4db Pro Pinball + Addiction Pinball) + a Pinballpack az összes megjelent normális asztallal :) Pont 4gb körül van.
  • Sheltem
    #69

    Király
  • cSuwwi
    #68
    most működik. sokat kell várni, majd bejön valami kép, ha nyomok egy F3-at, akkor újra elkezdi tölteni, majd nagy nehezen elindul :)

    thx.
  • Sheltem
    #67
    Többi tábla megy mindegyik csak a jurassic nem ?
  • Sheltem
    #66
    Várj picit többet... Nekem is vár egy kicsit mire bejön.
  • cSuwwi
    #65
    nem ír ki semmilyen hibát. elkezdi tölteni, látom az taskbarban, hogy kiírja az emu mellett a nevét, majd vár...

    ilyenkor szoktam kb. 1 perc után lelőni :/
  • Sheltem
    #64
    Ha addig eljut hogy bejön a tábla csak éppen nem moccan semmi akkor restartolni kell a táblát (F3). Onnantól menni fog! (Nálam is így megy a jurassic)
  • Sheltem
    #63
    Mit ír ki hibának? Biztos hogy a tables meg a roms könyvtárba is benne van a mi kell ?
  • cSuwwi
    #62
    nekem a jurassic park meg sem nyekken :/
  • Sheltem
    #61
    Na úgy látom ma is sovány az érdeklödés :( Végre sikerült elindítanom a Twilight Zonet is... Übertop asztal azis!
  • Sheltem
    #60
    A vpforums.com on több tábla van viszont ahogy én kimazsoláztam ott csak olyan van ami a www.pinballsims.com on nincs aminek egyszerü score lcdje van. Vagyis nincsenek animációk / videó mód stb, tehát régebbi egyszerübb táblák. A Vpforums.com on lévő összes (majdnem) tábla is müködik, csak ott külön kell letöltened magát a táblát(amit a Tablesbe csomagolsz) illetve mellette van az amit a romsba kell rakni. Tehát 1 tábla = 2 letöltés és sajna 5 tábla / nap a limit a siteon(ezért én csináltam is rögtön 3 accountot :) ). Amúgy szerintem ami van a www.pinballsims.com on böven elég...mire profi szintre jutsz egy táblán már ki is adnak egy másikat és ott rengeteg profi asztal táblája van megcsinálva.
  • cSuwwi
    #59
    azok mennek, el szoktam olvasni az infokat, mielőtt elindítok valamit

    azt reméltem, hogy máshonnan is lehet romokat letölteni, amik működnek is
  • Sheltem
    #58
    Ami a www.pinballsim.com on van azok se futnak? Mert nekem mind fut akkor te b*szol el valamit :( Eh milyen jó volt újra játszani a Creature f the Black Lagoon al :) Isteni kis asztal. Indiana Jones is bejön nagyon :D Mik általában a favorit asztalok ?
  • cSuwwi
    #57
    akkor mondhatnál pár linket.
    amit azon a pinballos fórumon találtam nem mennek :/
  • Since
    #56
    én próbálom életben tartani ezt a topicot, de nemnagyon írnak :( éppen táblákat töltögetek le innen-onnan, vannak egész jók. most pl fight night a kedvencem :)
  • Since
    #55
    nekem egy kérdésem lenne...lehet valahogy dönteni az asztalokat?
  • Sheltem
    #54
    Ne haljon már meg a topic :(
  • cenobite
    #53
    Egyszer lesz saját lakásom, tuti lesz benne 1 eredeti flipper 100-200 körül már lehet kapni sztem viszonylag jókat.
  • cenobite
    #52
    Én ugyan nem bp.-i vagyok, de itt van 1-2 olyan hely, ahol rá lehet bukkanni olyan asztalokra, ami 50 Ft-al (!) megy. És nem 1000 éves asztalok - de nem is 2004-esek persze. Természetesen a Plazaban itt is drágább.
  • Sheltem
    #51
    Ha milliomos lennék az egyik hobbym(a sok közül) biztos az lenne hogy eredeti flipperasztalokat gyüjtenék :) Mekkora fasza lenne egymás mellett 10-15 asztal. Westendbe szeretek flipperezni csak kurva drága 2*100ft asszem(régebben voltam). Nincs vmi olcsóbb hely ahol mondjuk 100ft egy menet és sok asztal van?
  • cenobite
    #50
    Hmmm... Vannak itt is érdekes asztalok. Ti ismeritek a pachinko-t? Ez valami japó játéktermi őrület, a Breki linkjén is van 1 pár, majd hazaérek +nézem. Kíváncsi vagyok rá.
  • Sheltem
    #49
    Inkább jani az mint józsi :)
  • cSuwwi
    #48
    Az indián józsit is szerettem :)
  • Sheltem
    #47
    Theatre of Magic az én egyik kedvencem is :) "You have the magicccccc" :D