1130
Vadász és pecás játékok, tippek, trükkök, vélemények
  • BBird
    #10
    A HU2-ben az egyik első küldetés pont az, hogy nyíllal leszedni egy menekülő szarvast, és a vadászó medvét. A poén az, hogy mindkettő veled szembe jön rögtön az elején... :-)) Szóval ha nem lövöd le a macit, akkor téged fog megzabálni.
  • FREAK
    #9
    a salakmotorozás sem, mégis többen nyomják számítógépen

    ha csak értetlenkedni jöttél, akkor byebye
  • Bandee1987
    #8
    Jó, de a horgászás jelenleg nem törvénybe ütköző(hacsak nincs engedélyed:) ), az emberölés pedig igen :)
  • Gnorb
    #7
    Hát én nem. Inkább messziről, lassan mozgó célpontra távcsövessel. Vagy közel lopakodom, aztán távcső nélküli puskával felállok, aztán roham! :)
  • guardian hero
    #6
    Az FPS-ek sem foghatók ahhoz, amikor valójában szétloccsantod egy ember fejét... de jobb is ez így. Én biztosan nem vadásznék a valóságban, de a vadászjátékokat szeretem. Igaz, néha még így is sajnálom az állatokat lelőni... :)

    Tetszik amúgy, hogy a Hunting Unlimited 3-ban és Cabela's Big Game 2005-ben is lehet íjjal nyomulni. Mindkettőben van csigás és vadászreflex, a HU-ban pedig még longbow is! A játék szerint legnagyobb kihíves elejteni egy grizzlimedvét longbow-val :). Biztos meg fogom próbálni! Ti szoktatok íjjal vadászni?
  • FREAK
    #5
    egyértelmű, de nem tudom, feltűnt-e, a játékok már csak ilyenek :)
  • Bandee1987
    #4
    Sztem meg ez nem fogható ahhoz, amikor lemész pecázni az egyik horgásztóra...
  • FREAK
    #3
    de a BGH-t is nyomom pár napja, medium szinten még látnom sem sikerült szarvast.... elég kemény, már nem lehet rohangálni, mert elájul a vadász :D
  • FREAK
    #2


    hajszállal jobb a grafikája és a kezelése, mint Big Game Hunting 2005-nek, ráadásul 3 féle víz van benne :D
  • Anee
    #1
    Nos ide lehet írni a véleményeket a horgász és pecás játékokról
    Ill érdekelne a Cabelas Deer Hunter 2005-ről van-e valakinek valamilyen tapasztalata?Jó nemjó?