9
Létezik dekódoló prg a Zend-hez?
  • Janek81
    #9
    Gondoltam hátha... De nem jött be...
  • cSuwwi
    #8
    ha minden fórumon ezt mondták, akkor itt mire számítottál? :D
    én a helyedben a prog.hu-ra regisztrálnék, és ott a tudástárban kérdezném meg. Ott még kapsz is rá esetleg érdemleges választ, itt nem valószínű.
  • Janek81
    #7
    Ezt szeretem a fórumokba. :) Már bocs. Tényleg semmi kötekedő szándék, nem akarok beszólni, de feltettem egy kérdést, és még csak véletlenül se jött rá válasz. Helyette mindenki (nem csak itt, másik fórumon is), hogy írjak a fejlesztőnek, keressek mást, csináljam meg magamnak... Oké, ennyire nem vagyok hülye, ezekre én is gondoltam, sőt felkutattam már az összes létező forrásomat, de nem találtam megoldást, pont ezért nyitottam a topicot, hátha valaki tud valamit... Szal pls hagyjuk már ezeket az alternatívákat, és a feltett kérdésre próbáljon meg valaki válaszolni...
  • cSuwwi
    #6
    ha értesz hozzá, és van rá némi időd, akkor érdemes mindent magadnak csinálni. én is így vagyok vele már jó ideje, és nincs semmilyen felmerülő/jogi problémám.

    és még az is előfordult, hogy egy jobban sikerült progimat el tudtam adni (bár nem arra készült), így visszajött a fejlesztési költség egy része ;)
  • Janek81
    #5
    Írtam mailt, de még csak el se küldtek a francba. Pedig csatoltam a galéria magyarítását - a forrásért cserébe. :)
  • repro
    #4
    próbálkozz a készítőnél.
  • Janek81
    #3
    Thx, tucatnyi galériát végignéztem, és nekem ez a tuti befutó. Nem szerencsétlenkednék vele, ha lenne mégegy hasonló.
  • Cat #2
    workaround: tölts le kész képgalériát, tucatnyi van
  • Janek81
    #1
    Nos, az van, hogy találtam egy jó kis PHP-s képgalériát, de a program írója fogta magát és szemét módon lekódolta a forrást Zend-el. :) Két nagy gond is akad ezzel.
    1.: Egyik free tárhelyre se lehet felrakni, mert sehova nincs telepítve a Zend, így természetesen nem tudja lefordítani a kódot, kvázi használhatatlan a gaéria
    2.: Szeretném tovább fejleszteni, illetve néhány bugot javítani, de mivel le van kódolva, nem férek hozzá a forráshoz.

    Oké, hogy írjak magamnak egy saját galériát, de minek, ha itt van ez, alapnak tökéletes lenne. :) Szal valami program kellene, ami dekódolja nekem a forrást. Nem tudom, hogy létezik-e ilyesmi...