Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#17029
Ha van magas particle gen skilled az iso igazán nagyot tud ütni.
Egy profi kezében több száz ezret sebez.
Theta Radiation vent is nagyon jó még shutlle küldiben.
Egy profi kezében több száz ezret sebez.
Theta Radiation vent is nagyon jó még shutlle küldiben.
#17028
Olyan, mint a Vault című epizód, csak itt csapatban kell segíteni Obiseknek a Tal Shiar ellenében.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#17027
Az isometrc charge tényleg fun, főleg mikor a kis vadász szerű férgekre lősz vele.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#17026
Igen tényleg az,ráküldöd a walkerre kinyírja,de 1 perc cd-je van.Isometric charge is fun,vaagy ami nagyon jó az a point defense system.
#17025
Majd egy hét net nélküliség után most értem vissza. Mi ez a shuttle event?
#17024
Hu plata, kösz az ötletet, tényleg marha jó ez az aceton assimilator a shuttléknál 😊
Van még egyéb tipp?
(vhol olvastam hogy a bio neural warhead is gonosz dolog shuttlén)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.20. 17:53:56
Van még egyéb tipp?
(vhol olvastam hogy a bio neural warhead is gonosz dolog shuttlén)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.20. 17:53:56
#17023
Hm...170 iconian markot szedtem ki a shuttle eventből.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#17022
Az cannon elvileg,nekem is van pár db.A képe nem jó.
#17021
Találtam egy meg hülyült beam-et.
Pedig ez egy Beam.
Pedig ez egy Beam.
#17020
Azt hiszem marhaságot csináltam,találtam bankban Mk4 lila engi kit modult,exen nem volt így poénból 7 misiért raktam fel.
És megvették,basszus,legalább dupláját kellett volna kérni érte.Megnézem még hátha találok másik karinál is.Vaagy eladom az mk4 fluidic kitet.Csak nem tudom mennyit kérjek érte.
És megvették,basszus,legalább dupláját kellett volna kérni érte.Megnézem még hátha találok másik karinál is.Vaagy eladom az mk4 fluidic kitet.Csak nem tudom mennyit kérjek érte.
#17019
Nekem nincs meg,mindig másik karival csináltam,csak a spec pontot betettem acc bankba,és oda adtam torpedós karinak.
#17018
Nem a healre gondoltam, a sok ugyanolyan traitra 😄
#17017
bugos az új szett, ennyit nem lehet healelni.
#17016
Fene egye meg,az este nem tudtam sulibánozni saját részre,gondoltam majd ma reggel,de úgy nézem ma is cumi lesz.
#17015
Nem tudom,elég érdekes.Még sosem láttam ekkora hílt.
ISA-n egy jobb híler ha gyors ISA 3-4 misit hílel.ez meg 9 perc alatt 26 misit.
ISA-n egy jobb híler ha gyors ISA 3-4 misit hílel.ez meg 9 perc alatt 26 misit.
#17014
Ez bugszagú, nem?
(de végülis ha lehet, miért ne)
(de végülis ha lehet, miért ne)
#17013
Azért is voltam kicsit morc, de a többit nem tudom kilökdösni. <#ravasz1>#ravasz1>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#17012
Pedig ha egyedül csinálod sokkal több xp jön.
#17011
Bakker! Majdnem egyedül végig csináltam a borg ra-et, de a legvégén 2-3 hajó bejött, és a parancsnoki szivart már nem egyedül intéztem el.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#17010
Nem sebzés,ez híl,gondolom ennyit hílelt magába.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.20. 08:53:40
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.20. 08:53:40
#17009
És ezt kibe?
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
#17008
Kép lemaradt.


#17007
Random ISA-n láttam 26 milla hílt csinált valaki sunrise szettel.
#17006
Fene megeszi, KDF oldalon az éjjel szinte soha nem indult el a fleet alertes shuttle (de még a spire se nagyon). Bezzeg a vaultra meg mennek, pedig az hosszabb és macerásabb.
#17005
Hhmm, ebből a 2 (sunrise+ új) küldetésért járó szettből egész jó pajzs- és energia-szipkázó sci karit lehetne építeni..., egy most kezdőnek mindenképp.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
#17004
Ha markot akarsz szedni akkor jó,amúgy meg jó móka is egyben.
#17003
Azért így jobb, hogy külön space és ground traitek vannak. Bezzeg a remanomnak nincs operative traitje. <#shakehead>#shakehead> csak a boffoknak.
Ez a shuttle event jó?
Ez a shuttle event jó?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#17002
Ha a Roma kariknak meg marad az hogy 4-5 operative traitjük is lehet,akkor lehet csinálok egy torpedóst.<#zavart1>#zavart1>


#17001
Nekem megint megállt a a töltés:/
#17000
Aha, látom már. Nem olvastam el pontosan, hogy már mostantól lesz váltás.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#16999
Mert most a traitek megváltoztak.
#16998
Miért dobja el az összes traitemet ez a fostalicska minden update után?<#falbav>#falbav>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#16996
Nekem el sem indul a launcher.
#16995
Én is patcheltem már leállás alatt csak 52%nál megállt.
#16993
szokás szerint patcheltem leállás alatt, de egy kariváltás kb 5 perc. vagy még nagyon ébredezik a szerver vagy már most nagyon haldoklik. elkiabáltam, azt hittem végre sikerült a kariváltás mert már töltötte a mapot de kivágott megint.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.11.19. 18:31:52
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.11.19. 18:31:52
#16992
Majd promokor lesz érdemes venni,az meg még nincs.
Server zöld,de megint beakadt a letöltés,ujraindítottam a launchert most egyáltalán nem megy.
Utoljára szerkesztette: gerisz23, 2015.11.19. 18:28:23
Server zöld,de megint beakadt a letöltés,ujraindítottam a launchert most egyáltalán nem megy.
Utoljára szerkesztette: gerisz23, 2015.11.19. 18:28:23
#16991
Hogyér van most egy r&d pack?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#16990
Ilyenkor kell befektetni pakkokba-mármint ha promo lesz.
engem most az r&d felhúzott olyan 120 milla környékére, az utóbbi pár napban hanyagoltam az upgrade event miatt, szinte csak buktam rajta, most megint volt rajta egy kis nyereség - viszont ha jól vettem ki, most megint nem éri meg majd csinálni mert lehet hogy promo lesz.
#16988
Az orb weaveresre gondoltam, amikor repülni ugyan tudsz csak nem tudsz kijönni belőle és átlőni se lehet miközben tégedmeg lőhetnek. Tény, FAWos hajónak nem akadály, DHCsnél már inkább problémás (bár a turretek elintézik, csak lassabban meg be is kell célozni egy nodet). Lényeg hogy idegesít.
@Raul: hála istennek playertől még nem láttam, akkor remélhetőleg a fal se lesz népszerű.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.19. 17:29:06
@Raul: hála istennek playertől még nem láttam, akkor remélhetőleg a fal se lesz népszerű.
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.19. 17:29:06
#16987
Minden másra ott a Master Card...
#16986
Szerver nincs de patch jön,és 907 Mb.
#16985
Raul nincs valami jó tipped pénz keresésre?
Lehet hogy megpróbálnék kicsit kereskedni.
A nyolcszáz milla megvan Tarantulára,de jó lenne egy orb weavert is szerezni,de az 500 misi.
Bár be vallom engem kibaszottul untat az exen való kereskedés.
Ezért is farmoltam inkább össze a pénzt doffozással,ahhoz nem kell exen vacakolni.Bár nagyon lassú.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.19. 17:20:51
Lehet hogy megpróbálnék kicsit kereskedni.
A nyolcszáz milla megvan Tarantulára,de jó lenne egy orb weavert is szerezni,de az 500 misi.
Bár be vallom engem kibaszottul untat az exen való kereskedés.
Ezért is farmoltam inkább össze a pénzt doffozással,ahhoz nem kell exen vacakolni.Bár nagyon lassú.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.19. 17:20:51
#16984
Torpedós és dhc-s hajóval is könnyű kijutni.A nagy hálót szétverheted bármivel gyorsan, a kis szart ami bezár egy csöpp ketrecbe azt fawozhatod.
#16983
Ilyenkor kétségtelenül nagyon előnyös a faw+beam kombó az ágyúkkal szemben. <#circling>#circling>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#16982
A tarantula lövése ami bezár egy nagyon kicsi hálóba és a hajód hullja elfogy.Azt is kilehet cselezni,Didi vagy karfiol konzol kihoz belőle,de kobali szettel is túl tudod hílelni magad.Meg mittomén mivel lehet kijönni belőle.
#16981
Nézd vissza, respawn gomb környékén ott van ami kiírja hogy milyen sebzésektől haltál meg.
A tarantula szuper feltöltős lövésén kívül más nem igazán kellene tudjon egy lövéssel megölni, bár nézőpont kérdése, annak sem igazán.
A tarantula szuper feltöltős lövésén kívül más nem igazán kellene tudjon egy lövéssel megölni, bár nézőpont kérdése, annak sem igazán.