Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Emlékszem amikor még udvaroltam az asszonynak, moziba mentünk és beültünk a nevezet filmre.. 17 év elteltével még mindig emlékszik rá, pont a héten küldtem be a fiamat hogy menjen kérdezze meg anyát hogy tudja e mi a csillagközi invázió.. előre mondtam mit fog mondani az asszony (fúj, az a bogaras).
De megérdemelte, amikor ő választott filmet akkor meg Zefirellitől kellett megnézni az apáca szerelmét...
Igaz nem a régi stílust követte,de jó filmek voltak,ezt nem biztos hogy meg nézem.
Előző kettőt jó rendező csinálta,ezt egy balfasz.
Halálos iramban filmek szart sem érnek,az első részek talán egyszer nézhető kategória, a többi meg a jobb ha megsem nézed kategória.
Találóan jellemezted a reboot Star Trek szériát.
Elnézegetve a trailert szerintem ez lesz az első Star Trek film amit nem nézek meg. Ha ilyesmire színvonalra vágynék, beülnék valamelyik szuperhősfilmre abból a több mint kétszázból, amit az utóbbi tizenöt évben kitermelt magából hollywood.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.12.15. 13:08:54
Yacht-ra jó pénzért fel vehetsz testőrnek.<#eplus2>#eplus2>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.15. 10:37:41
A tac konzol pluszait nehezen tudnám most kihasználni: nincs annyim, hogy a többi oldalról is hozzátegyem a hozzávalókat, hogy tényleg érjen is vmit.
Azonkívül, ezeket átdobhatom arra a karira, amivel éppen foglalatoskodom, a flottásat meg nem.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
majd ha letöltötték a srácok, akkor megyünk egy két heistet.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Egyébként ti nem akartok pénzt termelni GTA Online-ban?
Az a Yacht lesz minimum 10 misi,de szerintem többszöröse,viszont komplett úszó főhadiszállás lesz,légvédelmi rakétákkal meg egyéb vacakokkal.Lesz rajta helikopter leszálló pálya meg hajókikötő.
Ha meg van a bandádnak a yacht akkor új küldetésekhez is hozzá fértek,plusz meg is kell védeni más bandáktól,lehet rá testőröket fogadni.Tovább fejleszthető,stb.Szerintem nyílt sessionban eleinte abból fog állni az élet hogy mindenki a yacht tulajokra fog utazni.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.15. 10:02:44
Most nézem a TOS 2.évadját cuki hogy minden részben másik másodtiszt van:d Mintha egy szépségverseny összes versenyzőjét berakták volna a sorozatba.
@Gundark
Van ilyen fegyver, de ez Sniper Rifle exen megveszed vagy legyártod, TR-113B a neve ha jól emlékszem
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Belátom, hogy az 50. szint fölött nagyon el fog olvadni, mert ott már jól jönne a fleet-es és a T5-U bónusz (HP, pajzs +2 konzolhely), így sokáig nem erőltetem majd - arra jó volt, hogy megtudjam: a jó hajó nem is olyan drága, mint azt fölszerelni a jó dolgokkal (fejlesztés).
Annyira jó sci karit nem akarok/akarhatok, hiszen nincs meg hozzá a keret, de nagyon élvezetes a sci "mágiával" keverni az űrharcot, még ha az nem is oly hatásos, mint a tac tiszta DpS-e. <#nyes>#nyes>
Azt nem tudom megígérni, hogy minden egyes fejlesztéshez az általad javasolt, drága kellékeket fogom használni, de az értékesebbek fejlesztésére biztos, hogy áldozni fogok! <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
CLR—Infected Space<8:02>8:02>— Dmg(DPS) —Dimatra 8 669 077(18 805) Korima 8 098 428(17 760) Hawkins 5 873 639(12 262) David 5 283 261(11 007) Oaw 5 274 356(10 943) jah 5 sci konzolos dyson hajoval tac mode nelkul.
Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.12.14. 21:29:55
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Na jó csak 2,de akkor még minden más volt.
Figyelj ha Mk2 cuccot uppolsz akkor experimental tokent használj és hozzá kék Q acceleratort.
Sci kari nem nagy dps-ről híres,ha sci karival akarsz elérni nagy dps-t az biza kurva drága lesz.Szerintem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.14. 19:01:06
Aztán rájöttem, hogy ez is inkább a "Miért alacsony a DpS" témájába vág - ilyen gépem van, ha kissé másként is felszerelt, tehát: megyek DpS-t leméretni, a többiek "megelégedésére"! <#hehe>#hehe>
Ahogy kezdek lépkedni a fejlesztés útján előre - ma 800k-t vertem el 2 beam és 2 konzol Mk II-től Mk X-re húzásával (mind maradt VR <#shakehead>#shakehead> ) - , úgy kezdem érezni, hogy a T6-os hajó, a maga 3000 Zen-es árával, még mindig a legolcsóbb és a legkönnyebben beszerezhető eleme a full Mk XIV-re húzásnak (a színektől eltekintve is).
Szerintem, erre a hajóra nem kell torpedó (a skill-pontjai jól jönnének a sci ágon), megteszi helyette a tac team + overload + Emergency Power to Weapons trió is, különösen, ha már pajzsmentesre vakart felülettel érintkezik a "hármas": 10k fölött is krittelt így az Mk VIII-as szettel...
A járgány legnagyobb hibájának azt érzem, hogy csak 2 skill-helyes az engi Boff-részlege a három helyett: az engi team, Extend Shields, Emergency Power to Weapons trió jól jönne, de így a sci részlegtől kell elvenni helyet a pajzsrenoválásra.
A 3 tac helyet elégségesnek érzem: tac team, FaW, overload.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Bár múltkor nekem is volt 500 valahány dps-es csóka ISA-n.
Top klánokban azért van sok arany,mert a területek után sok sok arany folyik be.
Én is voltam valamikor olyan klánba aminek területei voltak afrikában,és igen kaptam zsoldot aranyban a CW-ért.De tudtommal az aranyat amit osztogattak a klánban azt nem vették soha,hanem szereztük területből.
Lehet hogy külföldi kő gazdag klán tulajdonos meg engedheti magának hogy az összes tagja állandóan prém accot tartson fent,prém lőszerrel és prémium wc-vel.De magyar nem nagyon.Ha azt nézed ma már Tier 1 csatában prémium lőszerrel játszanak a balfaszok.A prémium tankjaimat vagy kaptam a WG-től,vagy vettem zsoldból avagy bugolt aranyból.
A legdrágább prém tankomat is ajándékba kaptam a WG-től.Ha meg akarnám venni 14k forintot kellett volna csengetnem érte.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Például egy kőgazdag magyar vállalkozó/maffiózó csemetéje biztosan minden fizetős játékot megengedhet magának, de ettől stílusa vagy esze még nem lesz.
Azért is sántít a gondolatmenet mert az "ingyenes" MMO játékok valójában korántsem ingyenesek, több AAA kategóriás játék árát el kell költeni rájuk ha az endgame contentet akarja élvezni a játékos. Próbáljon csak valaki néhány top gépet kihúzni prémiumszámla nélkül War Thunderben/Armored Warfareban, vagy annó a WoT-ban. Emlékszem annó WoT-ban az anekdotákra, hogy nagy magyar klűnok játékosai mennyi pénzt öltek bele a játékba prémiumtank meg prémium számla formájában.
Stobsn azért én még 18 60-as kari után is találok kihívást,ha mást nemis de duplázni az ecm pl:d
Még a healer összerakása is hátra van.
Sajnos az STO-val is az van, amit korábban bgabor említett, hogy egy idő után a grindolás unalmassá válik, pedig amúgy a játék tök jó. Én is annyiszor játszottam már lesz azt a pár ikóniai küldit a markokért, hogy most egy kicsit megfeküdte a gyomromat. Azért a korizást tovább tolom, hogy a winter hajót kivegyem.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.14. 13:33:16
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Mióta ki jött a játék nem nagyon játszom vele.Havonta 1-2 meccs,kb,de zárt bétában magasabb szintre jutottam el minden ágon,az összes ágat felhúztam 7-8 körülre.De most hogy bárki játszhat vele és ennyi a balfasz nem sok kedvem van hozzá.
Pedig a bétázás miatt az accom egyből valahol 8-as szinten indult.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.14. 12:08:52
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
A buzi ruszkikat már ne is említsük.Sajnos az Eu szervereken sok van belőlük.
Egyébként meg előfizetős játékokban is sok a hülye,elég ha csak a World of Warcraftot említem,ami a magyar szervereken ment néha a cseten az komolyan szánalmas volt.Az alliance oldal még úgy ahogy elment,de a horda oldalon durván a seggfej kategória alját súrolták a játékosok.Pedig ott nincsenek ingyenes játékosok.Mégis embertelen sok faszfej volt,főleg a vége felé.De én cataclysm óta már azzal sem játszom.Mert az eredetihez képest a játék át ment szánalmas casualba,kb a hülye gyerek szintre süllyesztették a nehézséget.
Nekem öszvissz 1 prém hajóm van,az is zárt bétáért járt.
Igaz prémium repülőm meg tankom az van pár.<#whatever>#whatever>
De azt sem saját pénzen vettem,hanem zsoldból vagy bugolt pénzből.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.14. 09:57:39
A dyson pack nagyon jó torpedó sci-nek is elmegy simán,főleg ha dyson fegyver szett van rajta.Három dyson konzollal ennek is lesz egy rakás képessége.Villámszórástól kezdve a spéci pajzsig mindenféle.Nekem ezen is DHC van és torpedó,full dyson repus szettel és dyson fegyver szettel.
A Dyson pack elég egyedi cucc,az ingyenes Solana szettel is használható mert azzal még több képessége van.De nekem a Dyson repus jobban bejön.