Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42026
a konzolja a sebzés nő a clipbe max dmg-et nem tudom
https://clips.twitch.tv/CorrectCulturedWasabiTooSpicy-vG0de7HfFWB1h2WW

trait

https://clips.twitch.tv/CloudyResoluteWolfNomNom-1VgKazgPll_AmIkj
#42025
A mostani hülye carrier izéje sem rossz,akár 400% torpedó sebzést is adhat.
De még nem próbáltam ki,csak a carrieren,az meg egy sci karinál van szóval passz hogy tényleg hat-e,azt tudom hogy leszíjja az aux energiát.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.09. 17:48:07

#42024
és mellé beraknád a praetor command warbird vagy mi a neve traitjét akk úgy druva lesz
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.11.09. 17:43:14
#42023
Hát ha nem lesz drága talán ránézek.
De nem tudom mit kéne lecserélni rajta.
Az assault formation theta is nagy kedvencem,álcából kijőve kapok hy3-at.
De valahogy nem egészen jól működik.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.09. 17:14:02

#42022
De az emberek nem TFO-n farmolják a dilit szerintem.

#42021
ha nő a sebzést és a lifetime-ja a csapatoknak borgot buffolni se egyszerű nekik ha meg jönne a dili nerf a tfo-kon akk meg népharag hackerek stb...
egyetlen járható út a cd növelése

állítólag strange new world-ös hajó lesz a második évadból
#42020
Mi a bánatos fukszia?
Másfél óra cd?
Gondolom biztos valami promós vagy boxos hajó lesz.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.11.09. 07:34:30

#42019
VISZONT neked a traitje és a konzolja hasznos lenne a b'rell vagy cloak buildedhez konkrétan sebezhetetlené teszi téged és a csapatot + sebzést is nőveli annyiszor ahányszor ki lőttél egy enemy-t pl egy cube-ot. Ezzel az a baj h tfo-kon nem 30 perc cd lesz előbb utóbb hanem 1 óra-1.5 óra
#42018
Szentséges anyám,most van valami élő adás,amiben egy mocskosul okádék romulán hajót mutatnak be,ez olyan mintha félig lepke lenne félig meg a franc tudja mi,borzadály.
Azt sem tudom melyik az eleje és melyik a háta.Az egyik végén két oltári cseszett nagy lepkeszárny,alul meg két nagyra nőt némiszerv szerű valami.<#wow3>

#42017
50%-os lifetimer akció.
Link.

#42016
Amúgy tegnap vki megdicsérte a hajóm kinézetét és zavaromban csak ennyit tudtam reagálni<#hehe>

#42015
Nem arra gondoltam.
65-ös karival húzni akartam hajó trait-et,erre olyan kevés xp-t kaptam hogy szentségeltem egy nagyot hogy mi a szar van azzal a dupla xp-vel.?

#42014
Valaki írta, hogy az direkt működik úgy, pl. tízes szint alatt nem ad duplán, sőt 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42013
A dupla xp szerintem nem mindenhol megy.
Patrolon talán,de van ahol nem.

#42012
Csütörtöktől tehát:
- két hétig Red Alert
- szintén két hétig dupla xp (lvl 10 alatt inkább szimpla)
- hétfőig kétféle zen-store leárazás: 35% hajópakkokra, 50% Mudd-pakkokra -> zen/dil exchange RIP
+ @BorticusCryptic: I will no longer be part of the STO Team <#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.11.04. 20:53:15

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42011
Az utolsó még nem kezdődött el.

#42010
A panelen üres nálam a helye <#fejvakaras>

#42008: Hm, <#fejvakaras> a hógolyózás elvileg nem szokott benne lenni, de ki tudja manapság <#smile>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42009
Az már volt szerintem
#42008
Nem tudom.
Nem a kampány része szerintem,a hógolyózás meg december tán?

#42007
És az öt részes kampány utolsó része? Párhuzamosan jön a hógolyózással? <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42006
Red alert.
Link.

#42005
Neverwinterben félév a várakozás,szóval,ahhoz képest nem rossz.

#42004
lol <#eplus2>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42003
Ez a kívánságod hamar teljesülni fog,nemsokára másfél hónap kell.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.29. 21:57:12

#42002
Tök jó lenne, ha nem egy hónap lenne a dil->zen átváltás, így persze maradna a kártya <#nemtudom>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42001
Micsoda hír.
SECTION 31 KEY SALE!
We - brrzzzz - sale - krrsshhh - 31% on Keys and Keyring - pshhhhhhhhh
Rule of Acquisition # 74: Knowledge equals profit.

Any wise Captain knows that when a sale this good comes your way, it’s best to take advantage of it. We’re pleased to announce - krrshhhh - Rerouting. Sir, we've tapped into the main feed. You're on with them now.

Excellent, thank you ensign. Captains, I was informed of this 48 hour Key Sale that was about to be announced. Because of the time of year, and a certain whimsy I have about a particular set of numbers, I have hacked the Key Sale, and put my own, shall we say, spin on it. After all, for the greater good of the Federation, the ends always justify the means.

For the next 48 hours, you will find Keys and the Keyring Bundle on sale in all platforms for 31% off. To be clear, that means this sale will run from October 29th at 10am PT to October 30th at 10am PT, by your local reckoning. Please keep in mind that in return, I may call in a favor at a time and place of my choosing. Enjoy the holiday - dressing up in disguise is one of my favorite activities. Signing off, now.

#42000
A klingon híd tele van halott NPC-vel.<#nyes>
Hogy ez valami hellóvín poén vagy bug nem tom.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.10.29. 18:05:29

#41999
Dík egy szőrös vmi a kapitány székében! QI'yaH! Azonnal hozzatok ide pár targ-ot had szórakozzanak el vele és legalább ma nem kell megetetni őket.(mondta az egyik klingon tiszt a hídon)
#41998

#41997
Menjetek fel klingon hajó hídjára,onnan pedig a többi fedélzetre.
Nem tudom hogy halloween miatt vagy szimplán bug miatt,de mindenhol vannak halott klingon NPC-k.

#41996
Meg macskásodott az orion karim lába.<#hehe>

#41995
Úgy nézem valahogy be juthatnak klingonok ESD-re.
A hajógyárban szöszöltem az új hajóval,erre elfutott mellettem egy tagbaszakadt ződ orion.
Ráadásul totál KDF-es orion ruha volt rajta.
Rákattintottam és megnéztem az info-t,KDF tactical officer,orion és dahar master.
Jah és nem volt ellenséges.Nem mentem utána mert nem fejeztem be a hajóval a szarakodást.De ha jól láttam a bank felé futott.

#41994
Amúgy srácok a norway experimentweap-ja a mjonir még sem olyan mint egy cascade impluzus mint ahogy mondták a ten forwardban h tovább terjed a többi enemyre
#41993
Ma nagyon rövid eventen voltam,minden harc csak pár pillanatig tartott.Többet kellett az ajtónyitásra várni mint boss ölésre és egyébre.
Az a könyv nekünk is volt,de már párszor volt hozzá szerencsém.

#41992
Nekem meg elindult két boff-fal <#guluszem1> <#vigyor3>
Szerk: egyik könyv címe: 'Live Long and Pros-Pun' <#nevetes2>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2022.10.26. 21:45:58

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41991
Na nekem ma kész lett az event.
Viszont ma vicces volt az event végén az uccsó boss.
Mai is TFO-ra mentem.
Kardommal szokás szerint magamhoz rántottam a boss-t,de épp felugrott így a karakteremet felránotta,vagy 20 métert rohangáltam a levegőben mielőtt vissza estem volna a földre.<#hehe>

#41990
Én is csak azért várok, hogy ha elindítom a másodikat, akkor ne tegyen vissza az elsőbe (előfordult), s akkor bónuszként rá tudok nézni a fórumra is, vagy a benti (melós) levelekre (tudom, rossz szokás) <#hawaii>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41989
Az event felét egy karival nyomtam le.
Csináltam mind a két patrolt. Végül meguntam a csontoskodást és utána csak a boszikat aláztam.
Zavarni kezdett, hogy a két boszi kör között várni kellett pár percet ezért átálltam a 2 karis megoldásra.
Hát na ez a gém már csak ilyen.
#41988
lehet nekem anno a borgos tfo-k voltak így mikor volt a nagy event kampánynak 3. event-je assszem az volt a borgos
#41987
Nálam egy karival sincs, úgy értettem (és a redditből is úgy jött le). Jahogy akkor nálam bugos? <#fejvakaras>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41986
jah a kariváltós megoldás úgy nincs
#41985
Valóban nincs cd.
Én ha végeztem az első boszis patrollal gyorsan karit váltok és már mehet is a kövi. Ezzel még a pár perc várakozást is skippelem.
#41984
Nem is kell hozzá egyébként kit modul,én eleve olyan fegyverrel tolom ami hozzám rángatja az ellenfeleket.Még a devidian lord-ot is úgy elhúzza mint a fene.

#41983
aha nekem cd-t ír mint a többi patrolnál
#41982
Nincsen cd, úgy csinálom a második nap óta, kétszer a Witcher Brew-t, egy-két percet várok közte más miatt. A patrolok fülön nézed? (reddit link)

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41981
NEM JÓ A patrolon cd van
#41980
A két patrol a TFO-nak egy-egy részlete.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41979
Jó ötlet.
De én event TFO-ra megyek,az nem rossz.

#41978
Az elkóválygó csontvázakhoz csontvázporszívó: https://sto.fandom.com/wiki/Universal_Kit_Module_-_Gravity_Containment_Unit
Vagy lehet kétszer is menni a Witcher Brew-ra 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41977
Mi a mámzi néni.
Azt sosem próbáltam.