Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42365
van már vmi infó h miilyen lesz a legendary prometheus? kérlek mondjátok h nem pilot
#42364
#42363
Ezt a konzolt adja giveaway.


#42362
Jupiter eventes TFO-n a hajóm folyton rinyált hogy nincs pajzs,ha kapott temporary hull-t.
Marhára idegesítő volt.
Marhára idegesítő volt.
#42361
Steelseries giveaway-t húzzátok be,nagyon jó konzolt ad,valami terran agonizáló gezemice.
#42360
Én meg csak azt tudom hogy most a cseten ez vót a táma,hogy hogy jött felé pas
#42359
és még quinto is több pénz kapott nála. azzal együtt amit te írtál én így tudom ezt a sztorit
#42358
Ha jól láttam a cseten akkor kevesellte a pénzt amit fizettek volna és nem tetszett hogy annyit kapott volna mint a többiek.Meg hogy Spock nagyobb figyelmet kapott.
#42357
A STO akkori community managere még 2013-ban pár rajongóval Twitteren bekövették Shatnert, hogy kövesse ő is vissza őket, ami nem tetszett neki és a harmadik posztra blokkolta a STO-tól érkező üziket (vagy hogy működik ez). A beszélgetés egyébként még mindig hozzáférhető a neten.
Azt nem tudom, hogy volt-e mögötte még valami, ami sértette az egóját (pl. amiket írtok), vagy csak simán zaklatásnak vette a STO twitter-posztjait, meg hogy egyáltalán megkeresték-e hivatalos formában vagy csak twitteren. Mentségére szólva én is tiltanám, ha ismeretlen idióták vulkáni macskás szóviccekkel zaklatnának.
De az tény, hogy a meghívást nem nyilvánosan twitteren kellett volna intézni, hanem a menedzserén keresztül hivatalos levélben, esetleg a CBS/Paramount segítségét kérve. Ha meg volt ilyen felkérés, de elutasította, akkor meg annyi, s ne ddosolják twitteren.
Azt nem tudom, hogy volt-e mögötte még valami, ami sértette az egóját (pl. amiket írtok), vagy csak simán zaklatásnak vette a STO twitter-posztjait, meg hogy egyáltalán megkeresték-e hivatalos formában vagy csak twitteren. Mentségére szólva én is tiltanám, ha ismeretlen idióták vulkáni macskás szóviccekkel zaklatnának.
De az tény, hogy a meghívást nem nyilvánosan twitteren kellett volna intézni, hanem a menedzserén keresztül hivatalos levélben, esetleg a CBS/Paramount segítségét kérve. Ha meg volt ilyen felkérés, de elutasította, akkor meg annyi, s ne ddosolják twitteren.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42356
Cseten írtak minden félét,hogy az volt a baja hogy Spock is szerepelt meg hasonló.De mivel cseten írtak mindenfélét,fene tudja mi igaz belőle.
#42355
csak túl keveset ajánlottat neki meg a stilusban úgy emlékszem
#42354
Az már régen volt, tán már 10 éve is. Emlékszik még egyáltalán rá? Nem lehet senki ennyire antiszociális
Mondjuk a STO-nál is eléggé balf*szok voltak, az biztos.
Mondjuk a STO-nál is eléggé balf*szok voltak, az biztos.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42353
Szerintem valami nagy dobásra készülnek.
Nem csodálkoznék ha flotta épület jönne vagy új cuccok.Vagy T6 lenen a flották szintje is.
Egyébként cseten valamelyiknap arról dumáltak asszem reddit cseten hogy Shatner utálja a STO-t.
Nem csodálkoznék ha flotta épület jönne vagy új cuccok.Vagy T6 lenen a flották szintje is.
Egyébként cseten valamelyiknap arról dumáltak asszem reddit cseten hogy Shatner utálja a STO-t.
#42352
jah wesley nem volt akkora fhhhhhhhűűűűűű de nagy mint az iconiai háború végórái
#42351
Terran space pack,elite service pack,ship up token,spéci terran konzol.
#42350
Steelseries GG appban ingyen pack giveaway van.
#42349
Vagyis akkor sosem kapjuk vissza a jó kis klingon sztorit?
Tényleg valahogy lehet játszani a régi Doomsday küldit például?
Tényleg valahogy lehet játszani a régi Doomsday küldit például?
#42348
A napokban megint volt éjszakai stream, egy dolgot emelnék ki önkényesen belőle: a korábban kivett föderációs-klingon/B'Vat szál felújításához még több munka kell, ami nincs, mert elébb az új történetszállal foglalkoznak (utalva az új rész végén levő videóra), ami hasonló hosszú lesz, mint a legutóbbi (2 év). Majd utána. Talán. <#violent>#violent>
Ezt annyira nem értem, mert már voltak a részek felújítva, egyszer biztosan. A mostani tükrös-terrán szál annyira nem jött be (pedig jó ötletek is voltak benne), valahogy kevésbé izgatnak, mint B'Vat. 😞
Ezt annyira nem értem, mert már voltak a részek felújítva, egyszer biztosan. A mostani tükrös-terrán szál annyira nem jött be (pedig jó ötletek is voltak benne), valahogy kevésbé izgatnak, mint B'Vat. 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42346
Ez a doff koffer még érdekesnek is tűnik....
#42344
Röhejes hogy az a megoldás hogy elteleportál a ragyába.
Marha kíváncsi vagyok miylen hajók jönnek most.
Vajon mikor jelentik be.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.31. 18:52:58
Marha kíváncsi vagyok miylen hajók jönnek most.
Vajon mikor jelentik be.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.31. 18:52:58
#42343
Igen, ez ilyenkor úgymond 'working as intended'. Hogy én mennyit szoktam ezzel szívni, hogy eltesz az Azure-köd szélére és vissza kell jönni a Drozanához... <3 spagetti 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42342
Azoknak meg mi a bajuk?
Ragyás sona vagy a vidám sona?
Mentem Nukara-ra endevor miatt,odaértem és a hajóm nekiment nukara-nak,erre elkezdett remnegni a hajóm majd a játék elteleportált a picsába,japori és azure sector határára.
Ragyás sona vagy a vidám sona?
Mentem Nukara-ra endevor miatt,odaértem és a hajóm nekiment nukara-nak,erre elkezdett remnegni a hajóm majd a játék elteleportált a picsába,japori és azure sector határára.
#42341
elvileg son'a-ok állnak a kozépontban a többi pasz
#42340
Van valami infó hogy ki a túrók ezek az új rossz arcok?
#42339
wait for it
#42338
Ez az új főgonosz nekem olyan silány és béna karakternek tűnik.
#42337
amúgy eredtileg jupiter uniformok voltak a treaser-ben úgy látszik h váltottak.
#42336
captain shon is say Battle Stations!
#42335
Voltam borg karival eventen,vicces volt,asszimiláltam a turreteket és drone-okat.
Na és mi lett belőlük?
Sima ember drone.<#nevetes1>#nevetes1>
De asszimiláltam én mindent ami szembe jött.

Na és mi lett belőlük?
Sima ember drone.<#nevetes1>#nevetes1>
De asszimiláltam én mindent ami szembe jött.

#42334
Igen tudom.
Már hat boff up token csücsül a bankomban.<#vigyor2>#vigyor2>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.26. 20:36:20
Már hat boff up token csücsül a bankomban.<#vigyor2>#vigyor2>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.26. 20:36:20
#42333
Az ambush turret kit character bound, a többi account bound.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42332
Jön februárban legendary terranb bundle.
Már megen.
Jön legendary valdore és jön egy új patrol escort.
Remélem jön a Tempest T6.<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.26. 19:45:05
Már megen.
Jön legendary valdore és jön egy új patrol escort.
Remélem jön a Tempest T6.<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.01.26. 19:45:05
#42330
Én ma patroloztam, a ground patrol 5 perc max,az űr sem hosszú.
#42329
Tegnap bebugoltam az új patrolban, sikerült félórát szenvedni vele, míg meglett. Akkor inkább afk 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42328
A klingonok bolygóján is olyan helyre tette ami nem elérhető.
#42327
Ha esetleg az Akadémiára kaptok vörös omegát, előfordulhat, hogy egy azóta már befalazott régi folyosóra teszi a főépületben (a bank/mail/exchange pultok mellett). Ilyenkor instance-t kell váltani, akkor máshova teszi az omegát.
Meg a hajó traitbarjait is sikeresen összekavarta az új kieg :/ Spa-get-ti 😄
Meg a hajó traitbarjait is sikeresen összekavarta az új kieg :/ Spa-get-ti 😄
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42326
Az utolsó ajándék viszont jó: 2 elite bridge office training token (szerda este hétig). 😉
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42325
Érdekes,az első hírben az volt az eventes hajót 1000 lobiért lehet megvenni majd,de fellépve láttam 6k zen lenne.
#42324
Van már szerver, elindult az event, úgyhogy boldog 13. szülinapot! <#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42323
Sajna egy nagy rakás kutyagumi volt az az ajándék.
#42322
A mai ajándék 2 Fleet Support DOFF Pack kettő dobozban (elvileg kedd este 19 óráig - leállás is várható holnap), bound to account. <#eljen>#eljen>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42321
Én már régebben ki vettem így nem tudom.
#42320
A vasárnapi ajándék (elvileg hétfőn 19.00-ig vehető ki): a 'uniform'-fülön a Motion Picture egyenruha, ha még nincs meg
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42318
Javítás: mégis egy bound to accountos dobozt ad becsomagolva. <#felkialtas>#felkialtas>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42317
Mai ajándék (vasárnap este hét óráig): egy Elite Services Starter Pack - csomag
- 36 inventory hely
- 36 bank hely
- 2 boff hely
- 3 skill retrain token
A slotok automatikusan hozzáadódnak a karakterhez (ha még nem érte el a limitet az adott slot).
- 36 inventory hely
- 36 bank hely
- 2 boff hely
- 3 skill retrain token
A slotok automatikusan hozzáadódnak a karakterhez (ha még nem érte el a limitet az adott slot).
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42316