45797
  • Magnetic
    #438
    igen én is igy gondolom
  • Hmuda
    #437
    30 év telt el. Szerintem csak egy fejlesztett Sovereign.
  • Magnetic
    #436
    Nem lesz gond a grafikára szerintem :)
  • Dave000
    #435
    Az hogy a hajó belsejében és a bolygón is fognak harcok folyni, illetve lehet közlekedni egy nagyon nagy ficsőr!!!
  • akyyy
    #434
    hát remélem a végén az nem az enterprise-E volt mert nem hasonlitott rá:D
  • Hmuda
    #433
    Niiiiiiiice....

    Az a kis rész ahogy a két Borg drone araszolt a karakterek felé elég feelinges volt.
  • Monoton
    #432
    Áhh nem volt vmi hosszú de tetszett :)
  • Hmuda
    #431
    Na végre video.
  • Magnetic
    #430
    a hülye csak leverte a mikit :)
  • Dave000
    #429
    Hát első ránézésre azt hiszem jó kezekben van a STO, elég elszántank tűnik Jack, nem olyan típusnak tűnik aki feladja.
  • Hmuda
    #428
    Eddig nagyon tetszik amit mondott. :)
  • Magnetic
    #427
    4 perc...hát nem beszélt sokat :)
  • Hmuda
    #426
    Végre itt van Jack is. :-)
  • Magnetic
    #425
    Stop-start segit :)
  • akyyy
    #424
    van kép spock!
  • akyyy
    #423
    nálam csak hang van meg eg ykép:S
  • Hmuda
    #422
    Kezdődik.

    Just a moment or two... :P
  • Magnetic
    #421
    KEZDŐDIK!!!!!
  • Hmuda
    #420
    RED ALERT!

    Egyre rendszertelenebb a pittyegés és extra hangefektek a háttérben.
  • Hmuda
    #419
    Eddig egy video-file ismétlődött, de most már élőben megy a pittyegés. Haladás. :-)
  • Magnetic
    #418
    28 perc....és fogy :)
  • Monoton
    #417
  • akyyy
    #416
    banner:D
  • Monoton
    #415
    hol lehet élőben nézni? O.o
  • Magnetic
    #414
    nem csak te :)
  • akyyy
    #413
    elvileg 1 ora mulv ajön lasvegasba az első hivatalos gameplay videó. lehet nézni élőbe is majd, várom:D
  • Magnetic
    #412
    Sziasztok,

    Van aki játszani fog vele?
    El tudok képzelni egy teljes magyar flottát :)

    üdv,
    M.
  • akyyy
    #411
    elvileg ezek abból vannak:




  • Titan
    #410
    Jogos... :(
  • [NST]Cifu
    #409
    Túl sok MMO fejlesztést és kiadást követtem ahhoz, hogy ilyen szavaknak hinni tudjak... :S
  • Dave000
    #408
    http://ap.google.com/article/ALeqM5ikj6V-CYYWISldz8cmkiJ9avC11QD92E92UG0

    Egész bíztató amit a Cryptic vezére mond, pl:

    "You're going to see the actual game working and functioning," said Emmert. "This isn't renders. This isn't concept art. Everything that people will see on Sunday is going to be taken right from 'Star Trek Online' as it stands today, so hardened people should know that a release date might be closer than they think."

    Tehát amit vasárnap látni fogunk az a játék a jelenlegi állás szerint és nem render vagy concept art.

    Főleg az utolsó mondat tetszik :) (A játék kiadása talán közelebb van mint gondolnánk)
  • [NST]Cifu
    #407
    Az biztos, hogy a Perpetualhoz képest a Cryptik komolyabban veszi a fejlesztést, az Aug. 10.-ei agyömlésre meghívták Leonard Nimoy-t is, szóval valószínűleg ahol csak tudják igyekeznek megfogni a Trekkie-ket (önmagában egy ST:O bemutatkozó nem nagy szám, de ha már ott lesz Nimoy, akkor van súlya a Trekkieknek). Továbbra is vannak kétségeim, de azt nem tudom elvitatni, hogy van érzékük arra, hogy kiket kell megfogniuk...
  • Dave000
    #406
    De jó, akkor még van egy halvány reménysugár hogy lesz valami a gémből. Már majdnem eltemettem a játékot, de remélem nem kell!!!
  • hykao #405
    képek
  • Muki100
    #404
    augusztus 10, első gameplay anyagok akkor már csak 13-at kell aludni
  • [NST]Cifu
    #403
    Hát lehet, hogy elindult, de a Startrekonline.com nekem továbbra is ugyanolyannak tűnik, mint amilyen az elmúlt fél évben volt...
  • [NST]Cifu
    #402
    OFF

    Igen, rohadt jó kis játék, ha high secben küldizel, folyamatosan jönnek a tolvajok, akik nem csak a kilőtt hajókat salvagelik, de a lootot is ellopják. Igaz, hogy ekkor vörösen villognak, 15 percig úgy lőhetsz rájuk, hogy a Concorde (a rendőrség) nem támad be téged - ha viszont rájuk lősz, akkor te is megkapod a 15 perc szabad prédát, kiugranak, majd visszajönnek egy PvP-re sz@rrá fittelt BS-sel, Tech2-es fegyverekkel, és lenyomnak, mint zinger a varrógépet. Megtörtént eset, és hasonlók menetrendszerűek Dodixie környékén.

    Ha high secben esetleg bányászni szottyan kedved, és mindezt nem deadspace-ben teszed, akkor ugyanez pepitában, tolvaj jön, és próbálja a konténeredből kilopni a kibányászott ércet. Ha belenyúl megkapod a 15 percet, de ismét, biztos lehetsz, hogy egy komolyabb PvP-s hajóval jön vissza, ha betámadod.

    Ha Lowsecbe mész, akkor a gatecamperek forgatnak ki a hajódból, ismét általános, hogy ők Tech 2 frigekben vagy cruiserekben, interceptorokban ülnek, ergo minimum fél-egy évnyi (de inkább több) játék előnyből indulnak.

    A 0.0-ról meg nem is beszélek inkább. :)

    És ha esetleg ezt felemlegeted akár Local chaten, akár a hivatalos fórumban, akkor az évek óta játszó, sokmillió SP-s "elit" játékosállomány kórusban elkönyvel Carebearnek, gyk. lenooboznak. Ilyen egy 5 éve jól működő MMO... :Ð

    Nem lenne rossz játék, de egy kissé túl elitista sajnos, amíg nem rendelkezel legalább kb. egy évnyi játékidővel, párszáz millió ISK-val és/vagy nem vagy valami komolyabb corp tagja, addig a játék inkább szenvedés, mint élvezet...
  • Monoton
    #401
  • akyyy
    #400
    be is halt hehe
  • akyyy
    #399
    lejárt a számláló, elindult az uj hivatalos oldal, jeje, beletettetem bannerba