45545
  • akyyy
    #267
    jaja ezek már voltak:)
  • Borg
    #266
    Én ebben egyetlen új képet se látok.
  • Magnetic
    #265
    UPDATE!

    Új információk pár képpel
  • Hmuda
    #264
    Ha tényleg random névlistából lesznek kiszedve a hajónevek akkor az sokkal jobb megoldás mint ha a játékosok írkálnak össze mindenfélét.
  • Muki100
    #263
    És ha az Armada 2-ből lenyúlnák a névlistát? Annak is egész reális nevei voltak.
  • Petko
    #262
    a startrek-online.net oldalon volt egy hatalmas névgyűjtemény, ami a community által javasolt lehetséges nevek listája volt. az oldal redesignja óta viszont leszedték, de volt benne többezer helység, ismert tudós, ismert művész, egyéb fogalmak, fantázián alapuló hajó nevek
  • Hmuda
    #261
    Tényleg ez lenne a jó (semeddig nem tart átfutni a neveket és egy kis pipát vagy X-et rakni melléjük). Félő, hogy csak RP szervereken lesz valami hasonló (már ha lesz ilyen szerver, mert ha lesz, akkor én 100%, hogy olyanon fogok szerencsét próbálni és reménykedem, hogy a kapitány majd normális nevet választ).
  • Borg
    #260
    A készítőknek szerintem nem lesz érdekük korlátozni ezt...
  • [NST]Cifu
    #259
    Valami olyan kéne, hogy amikor saját hajót akarsz, elötte engedélyt kell benyujtanod (négy példányban, lekönyvelve :))), és jóvá kell hagynia egy bizottságnak. :)
  • Hmuda
    #258
    Attól még hajónévnek jó, csak nem épp Akirára illő. :P
  • Petko
    #257
    a perpetual a cégnek a neve aki fejleszti
  • Hmuda
    #256
    Már előre félek az olyan nyomorékoktól, akik majd olyan neveket adnak a hajóknak, mint "USS Megdoglesz", "USS Letepemaszadat", "USS Szetlezerezlek" meg "USS Megeszlekreggelire". Öröm lesz.

    Csak remélhetem, hogy kizárólag egy random névgenerátorból lehet nevet választani, vagy komoly ellenörzés lesz az ilyesmiben. Az utóbbi még egy kis RP hangulatot is kölcsönözne a dolognak. :-)

    Ez a Perpetual egész jó név, bár nem egy Akirára aggattam volna. :D
  • Borg
    #255
    Jól néz ki.
    Most akkor jöhetnek a képek a sérülésmodellről :)
  • Petko
    #254


  • Petko
    #253
    Ropogós, friss, első external shotok, Akira osztály:


  • [NST]Cifu
    #252
    Nézzétek meg a többit.
  • UFH Skyliner
    #251
    Ahhoz képest, hogy egy fannak a munkája elég jóra sikeredett :D
  • akyyy
    #250
    értem, hát nekmeis csak a google adta ki képként.)
  • [NST]Cifu
    #249
    Már korábban volt szó az Atwell oldalról, ez csak egy fan munkája, aki a saját elképzeléseit veti fel, hogy minek hogy kellene kinézie egy Trek RPG-nek. A PE jelenleg hónapok óta csendben van, mivel a Gods and Heroes MMORPG-jük most indul, és arra koncentráltak, többek között valószinüleg ezért nincs még mindig hivatalos weboldala sem az STO-nak.
  • UFH Skyliner
    #248
    Elhiszem, hogy neked is vannak tapasztalataid ebben a témában, de már mint mondtam van támogató. Az első támogatónk tulajdonképp már a klán 3 hónapos fennállása környékén jött, akitől azóta kapjunk ingyenesen a nap 24 órájában rendelkezésre álló TeamSpeak szervert és ezzel az volt a szerencsénk, hogy az illető önzetlen támogatást kínált, hiszen semmit sem kért cserébe. Nyilvánvalóan másokkal nem lesz ilyen szerencsénk, biztosan kérnek majd cserébe valamit, ez vagy elfogadható vagy nem. Ha pl. azt kérik, hogy reklámozzuk őket bannerekkel a saját és tagjaink személyesen elkészített weboldalain, akkor az több mint megoldható és máris van egy ellenszolgáltatás, ahogy te mondtad. Ha viszont nem megy majd máshogy, akkor úgy fogjuk csinálni, ahogy mindenki más is fogja (most csak az online-ról beszélek, mert a többi játékra bárki tud hostolni egy jó szervert), szóval akik az STO-t is akarja majd nálunk játszani, az egy külön rendszerbe lép be, ahova tagdíj is lesz, amiből fenntartjuk a szervert.

    Szóval én azt mondom, hogy nem "minden möchtegern klán" hiszi azt, hogy ugranak a szavára. Én optimista maradok és remélem, hogy sikerülni fog, amit elterveztünk. Ha mégsem, akkor volt egy sornyi hasznos tapasztalatunk ezen a téren és folytatjuk tovább azt a munkát, amit már több mint egy éve sikeresen végzünk.
  • Borg
    #247
    Nem a star trekről, vagy rólatok formáltam véleményt, hanem a klán szintű nevetséges kijelentésedről :) Nekem is van tapasztalatom ebben, és tudom, hogy minden möchtegern klán azt hiszi, hogy ők az überek és majd őket támogatni fogja mindenki. Aztán jön a valóság, hogy a szerverek pénzbe kerülnek, és megfelelő ellenszolgáltatás nélkül támogató sincsen.
  • akyyy
    #246


    leltem egy érdekes képet..nemtom hogy fake e
  • UFH Skyliner
    #245
    Nos mivel nem tudsz rólunk semmit, ezért nem veszem zokon a hozzászólásod, de mondok valamit...aki soha meg sem próbálja az nem fog elérni semmit. Ráadásul már van két potenciális támogatónk, akik ingyenes szervereket igértek az eddigi és esetleg a jövőbeli játékainkhoz. Természetesen nem egyszerű dolgokról van szó, ezért is nem történik minden úgy, hogy hipphopp és mindenki nálunk nyal...nem ez valóban nem így megy.
    Igaz nem ismerlek személyesen, de biztos vagyok benne, ha te is szereted a Star Treket, akkor kissé más véleménnyel lennél rólunk, mert mi nem egy kis "hülye pisisekből" összerakott COD klán vagyunk, ami 1 hétig sem áll fenn.
    Úgyhogy a jövőben kérlek szépen tartózkodj az ilyenfajta megjegyzésektől. Köszi
  • akyyy
    #244
    :DD
  • Borg
    #243
    Hát hogyne, biztosan már most is ott malmozik a terjesztő, hogy mikor jelentkezik végre egy néhány tagú magyar klán, akinek olcsóbban adhatják :DD
  • UFH Skyliner
    #242
    Nem lesz gond a magyar játékosok terén, ebben biztos vagyok :)
    Tudniillik én egy magyar star trek online gamer klán vezetője vagyok és amint megjelenik a Legacy és az Online, mindkettőt játszani fogjuk az eddigi játékainkon kívül (Bridge Commander, Elite Force, Armada 2).
    Lassan elkezdünk támogatókat szerezni hozzá, hogy a tagjaink kedvezményesen juthassanak hozzá az új játékokhoz és esetleg az online esetében mivel nyilván havidíjas játék lesz, ezért ott a havidíjas játékidő vásárlás árából igyekszünk majd kedvezményeket kicsikarni.

    Aki itt szereti a Star Treket, annak szerintem mindenképpen megéri kipróbálni a klánunkat, bár így is alig bírjuk a szerverek hosztolását arra a kb. 25-30 aktív tagra ami jelenleg van, de szívesen várunk mindenkit aki betartja a szabályainkat :)

    A klánunk a United Federation of Hungary nevet viseli. Látogassatok el oldalunkra és döntsétek el akartok-e a jövőben közénk tartozni és szerves részévé válni a jövő magyar trekközösségének.
  • Sanko
    #241
    na mi jó hír van ?

    http://startrek.perpetual.com/
  • TasManXT
    #240
    http://www.frappr.com/startrekonlineplayers
  • Magnetic
    #239
    Megnéztem....tényleg nagyon jók, bár kicsi az esélye, hogy ezek lesznek a játékban.
    Remélem jó lesz és nem kapkodják el a fejlesztést. Még egy év.....
    Kiváncsi leszek mennyi magyar fog játszani és itt most nem csak az esetleges beta tesztelőkre gondolok.
  • gvarga12
    #238
    interview
    ezt elolvasva azert par dolog kiderul
    kivancsian varom meg egy ev ehhh
  • gvarga12
    #237
    nem semmi kivancsi leszek hogyan valositjak meg a harcot
    mert egy kicsit bonyolultnak tunik a dolg (ezzel amiknak is kellene jatszaniuk ugye)
    meg nemtudom hogy ha pl. egyes feladatokat mas mas emberek latnanak el egy hajon az mekkora elonyt jelenetene azzal szemben ahol mindenki viszi a hajojat, vagy NPC-ket nem is lehet majd postokhoz rendelni ?, lesz egyaltalan harc ?
  • Petko
    #236
    http://atwell.stgu.com/displays/Surprises/Master%20Systems%20Display.jpg
  • Petko
    #235
    van itt egy elvetemült fan, aki elvetemült dolgot csinál
    Méghozzá hobbyból kidolgozott egy csomó panel artworkot. Bár sajnos tudom hogy nem kerül bele a játékba, de isten adná ha mégis ilyen szintű lenne:
    http://atwell.stgu.com/
  • [NST]Cifu
    #234
    Néztem, nem rossz, alapjában véve jól néznek ki és hangulatos a beltér, a Galaxy-class hub pedig elég méretes, mint egy város. :)
  • TasManXT
    #233
    Néztétek az új képeket?
  • Monoton
    #232


    nem tudom volt e már belinkelve de gondoltam beszúrom
  • PxE
    #231
    valakinek meg vanak a filmek DvD szinkronal???Torenten nem találom öket!!
  • Tuvok #230
    Jah .
  • Borg
    #229
    Szerintem a BOP robbanási jelenetét 1:1 átvették az ST6-ból, amikor az excelsior meg az enterprise szétlövi Chang-ét.
  • Borg
    #228
    EZ sajnos igaz.