45860
  • Tatyla
    #1061
    ezt már eljátszották a Champions Online-al is nem biztos hogy több érdeklődő lesz...
  • Jacek
    #1060
    itt vannak a hivatalos havidijak

    1 hónap: 14,99 USD vagy 12,99 Euró,
    3 hónap: 41,97 USD vagy 35,97 Euró,
    6 hónap: 77,94 USD vagy 65,94 Euró.

    12 hónap: 119,99 USD,
    Egy életre szóló előfizetés: 239,99 USD.
  • Kornan
    #1059
    Most így megakadt a szemem egy akción. Ha nem akarsz havidíjat fizetgetni és akarsz játszani a borgal megveheted egész életre is a játékot még egy ideig. Mondjuk le kell pengetni 239.99 USD-t. Hátha valakit érdekel.
  • Xbluereaper
    #1058
    Nem lesz több szerver. Ha több szerver lenne, akkor lokalizációt is kéne csinálniuk legalább kontinensekre lebontva és ahhoz újabb értékesítők és reklámozók kellenének. A kezdetektől a világszerver koncepció van és nem véletlen. Erre valóak a Channel-ök. Az meg, hogy nem fér el a sok ingyen nép a bétában mit számít? Pár ezer ember elég a teszthez úgy is váltogatják egymást. Kivéve, ha valaki 24 órázik. :D
  • Neton
    #1057
    Arról nem is beszélve, h nem a filmek a mérvadóak, hanem a sorozatok, elvégre abból van több. Nomeg szerintem jobbak a Trek sorozatok, mint egyes Trek filmek overall. :D
  • Paladin
    #1056
    Igen. De a film sikerének semmi köze ahhoz, hogy sok az érdeklődő. Ha nincs a film, akkor is ugyanitt tartanánk.
  • Neton
    #1055
    A Nemesis mozis szemmel eléggé bukta volt. :D Szóval szerintem csak a kőgeek emberkék fogják nyomni, mint mi. :D
  • akyyy
    #1054
    miért? a film sikeres, a játék meg érdekel annyi tömegeket, hogy leterhelje a szervert.
  • Paladin
    #1053
    Nos, ez jól hangzik, csak marha messze van a valóságtól :)
  • akyyy
    #1052
    nyugi, ha a film nem lett volna sikeres, senki se foglalkozna a játékkal
  • Neton
    #1051
    Én nem is értem, miért csak 1 dedikált szervert csinálnak. Oké, hogy olcsóbb, de azért ez nem egy Champions Online, amit használnak mondjuk 10.000-en, hanem egy Star Trek, amit világszinten pármillióan fognak egyszerre használni. Szóval szerintem kissé át fog alakulni ez a dolog az indulást követő pár hónapban, mert ez így vicc. :D
  • Paladin
    #1050
    Nem nyert, tele van.
    Nyolckor én hülye kilogoltam, úgy néz ki ma már nem lesz játék.
    Ennyire okos társaság, hogy nem számítottak erre, most próbálnak iziben barkácsolni valami megoldást.
    Ha nem csinálnak valami hatásosat, akkor holnap este méginkább ez lesz.
  • Neton
    #1049
    Általában akkor egyáltalán nem jó. :D
  • bajsz
    #1048
    megpróbálom feléjük.Köszi
  • Tatyla
    #1047
    mi az hogy a szerver busy itt ha tele akkor nincs sorbaállás?vagy csak egyáltalán nem jó?
  • Xbluereaper
    #1046
    Próbálj a startrekonline.hu-n kérni, ott osztogattak de, hogy ők honnan szerezték azt nem tudom.
  • OptimusPrime
    #1045
    Fene, Starbase 12, Klingon ostroma, Csillagflotta védelemmel, hát nem összeroppan a cucc? :S:S
  • Neton
    #1044
    Még mindig nem müxik a game. Damn!
  • bajsz
    #1043
    akinek estleg van + kulcsa a szóljon privátba lécci.nagyon megköszönném,mert már csak premiumosok kapnak kulcsokat.
  • Kornan
    #1042
    Van magyar flotta, keresetek rá a star trek online-ra Magyarországon belül ,kidob egy oldalt ahol ezt szervezik. Ott szerintem jobban leírják mi , hogy van.

    Fleeten belül lehet egymásnak adogatni dolgokat a bankban asszem. Chateket lehet létrehozni, én létrehoztam többet is de senki nem szállt be anno, csk a teamembe.
    Miután beléptél egy chat szobába érdemes egy új filtert csinálni, mert a zóna chat miatt nem nagyon lehet majd követni a zsúfoltabb zónában. Én nem találtam tegnap egy chat szobát sem, pedig kéne lennie publicnak. Lehet csk úgy tudsz csatlakozni ha tudod a nevét. Írjátok be a chat optionsban, hogy magyar(ezt hoztam létre én) vagy hungarian. Hátha bejön, nem próbáltam ki...
  • Neton
    #1041
    még béta, lehet nem applikálták még bele. Ha benne van, én még nem jöttem rá, hogyan kell. Nem mintha sok játékossal futottam volna össze. :D
  • DarkBlade
    #1040
    Nincs mail a játékban?
    Nem lehet itemeket küldözgetni másoknak?
  • Fehercsoki
    #1039
    Valahonnan lehet még kulcsot szerezni?
  • Neton
    #1038
    Lesz olyan hajó, mint az Intrepid. :DÍme.
  • OptimusPrime
    #1037
    Lépjetek be egy bolygó légkörébe, az a hevülési effekt, amit mutat, az nagyon komoly, legalábbis nekem ilyen apróságokon akad meg a szemem és nagyon tetszik! :D
    A játék amúgy eddig nem rossz, végül is kivártam az első MMO-ra én is, szerintem jó lesz ez, főleg ha át lehet majd lépni minimum egy Intrepid hajóosztályra! :))
    meg hát van egy sandám, hogy sok "patch"fog még reggelente lejönni! :D
  • akyyy
    #1036


    ugy néz ki magyarország egy nagy város :D
  • Lord Zax
    #1035
    Sziaztok.

    Kiprobáltam, egy ideje játszok vele.
    Szerintem egy átlagos mmo, semmi ujonság nincs benne, küldetések iszonyat bugosak, 10-böl 2-3 nekem behalt. Grafika elmegy de semmi extra. Mivel nemnagyon van mostanában jobb tesztelgetem kicsit még. :)
    Valaki rájött már a loot rendszer itt hogy van? Mert eddig azt vettem észre aki kapja marja féle van és mindenki rohan lopni..
    Épp egy földi küldetáésre mentem volna, de az örhajomat transzportálta le... igy logolni akartam de nem enged vissza.. Ilyenkor más se tud belépni? folyamatosan azt irja the servers are busy..
    Remélem meggondolják az elsö 1-2 honap után és ingyenessé teszik, talán akkor játszanék vele. Tul sok már választék.
  • akyyy
    #1034
    hogy tudok magyar csetre menni?
  • drop
    #1033
    én is játszok ha valakinek van kedve írjon rám sipi néven vagyok fent,
    kéne csinálni magyar guildet tudom it fleet vagy mi
  • Tatyla
    #1032
    kipróbáltam eddig olyan mint a champions online star trek ruhában ,jó tudom mert ugyan az a fejlesztő de akkor is,csak ez jobban fut a gépen és nem olyan laggos
    ez a hajóm:

  • Xbluereaper
    #1031
    van
  • akyyy
    #1030
    ez az első mmo-m
  • Quler
    #1029
    2045462 ez az error kód,ha jelent valamit,hátha csak nálam van hiba
  • Quler
    #1028
    még mindig hiba,valakinél már megy?
  • Quler
    #1027
    ok,thx
  • MerlinW
    #1026
    Éppen most patch-elik, próbálkozz pár óra múlva.
  • Quler
    #1025
    unable to start game client:a rendszer nem találja a megadott filet!
    Nekem miért írja ki ezt?Feltelepítette,volt patch,aztán engage után idáig jutottam.
  • MerlinW
    #1024
    Mint minden MMO-ban a kliens szedi.
  • akyyy
    #1023
    a patchot kliens szedi, vagy külön le lehet szedni,kb mennyivel jön?:D nekem torrent most elég stabiln jön 400-al, nem a max, de ha így marad 2 óra és leér.
  • OptimusPrime
    #1022
    Alakul ez, még egy laza 800MB, mint "patch"! :DDD