45815
  • Matusy
    #1697
    Sziasztok!

    Ti hol szoktatok feltöltőkártyát venni?
  • LupusAdmiral
    #1696
    http://startrekonline.hgfleet.hu/

    Magyar Star Trek Online Közösség és Hivatalos Magyar STO Flotta !

    Hírek, Információk az STO Világából, Adatbázis valamint a Magyar Flotta Honlapja :)
  • Neton
    #1695
    Away Team missionöknél eltűnt a fegyvereknél a sima lövés melletti nagyobb/célzott lövés. Azt hogy lehet visszarakni?
  • Neton
    #1694
    Na elkezdtem én is. Örülünk? :D
  • Neton
    #1693
    Legalább bugfixelnek ezerrel. Ez is valami.
  • MaRee
    #1692
    Bírom a patcheket, most is volt egy 7 órás karbantartás, és másfél gigát akar peccselni, 15perc alatt eddig 17MB-ot sikerült...
  • Neton
    #1691
    Thx. Mondjuk nyomtam Open Beta-val, de az már rég volt. :D
  • MaRee
    #1690
    Jah, értem, hát akkor majd see you ingame :) Ha valami kérdésed van írj, segítek.

  • Neton
    #1689
    Ha nekem nem érné meg, nem vettem volna meg. Én jobban szeretem a dobozos cuccokat, meg így van hozzá extra ingame cucc is.
  • MaRee
    #1688
    És megéri ennyivel többet fizetni meg ennyit várni rá?
  • Neton
    #1687
    Ez meg a Collectors volt postaköltséggel együtt 6k.
  • MaRee
    #1686
    g2play.net-ről 2500 ft-ért meg lehet venni és letöltheted azonnal + jár hozzá egy hónap játékidő
  • Neton
    #1685
    USA. :D
  • MaRee
    #1684
    Miért honnan jön 1-2 hétig?:D
  • Neton
    #1683
    Nekem 1-2 héten belül remélem megérkezik a cucc, szal akkor lehetne csapatni...
  • MaRee
    #1682
    Én nem nagyon találkoztam még eddig egy magyarral sem, de nem értem az "egyedül"-t. Ez egy MMO, nem lehetsz sehol egyedül :D Az más kérdés hogy a küldetések nagyrésze egyszemélyes, de rengeteg fleet action mission van ahol akár 10-15 player is össze zsúfolódhat egyszerre(pl az első ilyen küldi a defend starbase 24), nem beszélve a pvp-ről :)
  • Asperot
    #1681
    Ha van valahol nagyobb csoportosulás, dobjatok egy privit, nem nagyon leltem magyarokat, egyedül meg nem az igazi. :(((
  • mrzoltan
    #1680
    igen játszik.
  • MaRee
    #1679
    Igen havidíjas, de kb 2500 ft-ért meg lehet venni a digitális verziót és ahoz jár egy ingyen hónap, 60 napos feltöltő kártyát pedig 4000 ft alatt lehet venni.
  • JethroHUN
    #1678
    Jah és h játszik e ezzel egyáltalán magyar
  • JethroHUN
    #1677
    Csasztok, most találtam ezt rá erre a játékra, nem tűnik rossznak, de havidíjas? Dobozos verzió nem volt sok (annyira)
  • Neton
    #1676
    Honnan erdemes megvenni a jatekot, engem a digital deluxe edition erdekelne a tng/ds9 ruhak miatt, de steamen rohadt draga. :( Atari webshop meg detto. A cryptic weboldalan meg csak tos uniform jar, szal az is gaz. Ötlet?
  • MaRee
    #1675
    Amúgy olvastam lentebb hogy vannak kezdő karakterek amikkel ingyen lehet játszani egy bizonyos ideig, ez hogy van? Van valakinek még ilyen? Mert ha igen akkor érdekelne. :)
  • MaRee
    #1674
    Lenyomtam én is a demót, jó kis játéknak tűnik, de fizetni nem fizetnék érte semmiképp. Remélem egyszer tényleg f2p lesz :)
  • Optimus Prime
    #1673
    Nem hiszem, a régiódat úgyis érzékeli automatikusan. Havidíjban se számláz véletlenül se dollárba - pedig úgy kicsit kevesebb lenne.
  • e57
    #1672
    Atari webshopban 30% árengedmény van karácsonyra.
    STO-ból is van külön EU és US változat? Szóval figyelni kell e rá, hogy mit vesz az ember?
  • mrzoltan
    #1671
    Tudom, hogy van rá...
    Akkor se tetszik...
  • mijki
    #1670
    Köszönöm.
  • hzsolt
    #1669
    closed beta. Holnap indul a Champions Online ingyenes verziójának a zárt béta tesztelése.
  • mijki
    #1668
    Mi az a CB?

  • DarkBlade
    #1667
    Már holnaptól indul egy CB, hogy teszteljék a dolgot.
  • MarkBlade
    #1666
    Pedig van rá esély.. A champions online is ilyen lesz jővő év elején..
  • mrzoltan
    #1665
    Sztem nem jó az ötlet,a mostani játékosállományt is alig bírja a szerver ,nemhogy ha ingyenes lenne és elkezdenének megjelenni a C-Store-ba olyan item-ek amiket érdemes venni...
    Amúgy is, Ingyen még a levegő sincs...
  • OptimusPrime
    #1664
    Érdekes lenne, de az ötlet jó.

    Ingyen STO?
  • mijki
    #1663
    Rájöttem :(
  • Gabe1337
    #1662
    Üdv!

    A demo-ban a tutorialt és egy küldetést játszhatsz végig. a Tutorialt azt a veled egy időben kezdőkkel tudod együtt játszani, a küldetést pedig bárkivel akivel team-be lépsz. Annyit érdemes tudni hogy demo account-al nem tudsz azt hiszem invite-olni, de ha más invite-ol akkor azt el tudod fogadni. Ha a U.S.S Voyager alatt egy Intrepid osztályú hajóra gondolsz, akkor igen meg lehet kapni/venni, de nem a demo-ban.
  • Fehercsoki
    #1661
    Van belőle single player demo?:O
  • mijki
    #1660
    Sziasztok

    Letöltöttem a demo-t, és azzal csak single playerben lehet gamelni? És a full verzióban akár a U.S.S. Voyager-t is össze lehet rakni? Ha valakinek van karija ami éppen nem kell neki, egy-két napig kipróbálhatom?(PM-be írjatok ha igen, van karitok amit egy kicsit használhatna egy ultra kezdő)

    Válaszotokat előre is köszönöm...
  • 38tibi38
    #1659
    Nem nem kell de azért köszi:)
  • Zilok
    #1658
    A patch csak akkor megy, ha már regisztrált vagy. Ahhoz meg meg kell venni a játékot. De, ha érdekel nekem van egy pár karakterem, amivel ingyen és nem demoban tudsz játszani még kb. 3 hetet. (végignyomható a játék ennyi idő alatt). utána fizetős, de lehet, hogy meg tudom oldani.