46292
  • Plata
    #2706
    Sajnos nem tudok angolul,de flotta lopás nálunk is van.Lásd a legnagyobb magyar klingon flotta ellopását.Én is abban a flottában voltam,és az egyik admirális,fogta magát és puccsot hajtott végre,lefokozta a többi vezetőt és a saját talpnyalóit tette meg vezetőknek.De jól meg szopta,mert a flottaaktív tagjai szépen leléptek,és új flottát alakítottunk,mellesleg a flotta bankot is kimentettük részben.Niva ott maradt pár követőjével,az volt a gondja hogy nem úgy építették a bázist ahogy ő szerette volna,most nincs aki építse neki a bázist mert az építők háromnegyede otthagyta a flottát.
  • darkling
    #2705
    Érdemes elolvasni.
    Caspian Division fleet "ellopásának" története.
  • Plata
    #2704
    Tavaly HGF flotta eventen megcsináltuk,de akkor még nem járt érte semmi,csak egy szép trófea.
  • Fabio Capello
    #2703
    hmm, meg kéne csinálni, elfogyott a finomítható dilithiumom :D
  • Plata
    #2702
    Szent ég,csütörtökön újra berakják a kristály lényt,ha jól láttam 50 ezer dili 1000 fleet mark és egy pet jár ha sikerül legyőzni.
  • Plata
    #2701
    Szervezett csapattal nem tart sokáig,és nem is nehéz.De kell hozzá legalább mk 10 maco vagy khg szett.Bár én eleve nem nagyon szoktam járni.
  • bgabor
    #2700
    Jujj, ma véletlenül bementem egy ground STF missönbe. Másfél órát sz*ptunk a semmiért, végül kiléptem mert elegem lett. Hát soha többet semmilyen ground missönt.
  • Jence
    #2699
    http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html ajánlom ezt a kis progit ebből mindent megtudsz ami fontos
    lehet egy alapos portalanítás is segíthet, meg az amit Bgabor is említett .
  • bgabor
    #2698
    Jence jól mondja, ha csak játék (terhelés )közben jön elő, könnyen lehet hogy túlmelegedési gond lesz, processzor vagy videókártya. (de ha az alaplap visít, akkor tényleg inkébb processzor túlmelegedés)

    Le kéne csekkolni a processzor hőmérsékletét. Ha ilyen típusú gond, akkor újra hővezetőpasztázással vagy max processzorhűtő cserével meg lehetne oldani a gondot néhány ezer forintból.
  • Plata
    #2697
    Halvány ötletem sincs hogy van belőve a cpu hőmérséklet mert nem értek hozzá.
    Visít nem a legjobb szó rá inkább sípol valahonnan a gépből.Nincs tuningolva.
  • Jence
    #2696
    A visítás után le is áll ? Vagy csak el kezd akadni a játék? Milyen géped van, van-e tunningolva? A cpu hőmérséklet a biosban hogy van belőve, van -e warning temperature belőve?
  • bgabor
    #2695
    TS címüket/pw-t meg tudod adni?

    Pontosabban hogyan visít? Az alaplapi speakerből visít? Leál? Kikapcsol? Újraindul?
  • Plata
    #2694
    Fogalmam sincs mi baja,elkezd visítani játék közben.A Hussar Guardian Force nagyon is aktív flotta.Most csatlakozott egy nemzetközi szövetséghez,úgyhogy ha STF-ezni szeretnél és van TS-ed akkor esténként nemzetközi csapattal is mehetsz.
  • bgabor
    #2693
    Oké, akkor ez mindent megmagyaráz.
  • Fabio Capello
    #2692
    Rossz oldalt nézel, a HGF a Hussar Guardian Forces, épp most költöztetik a weboldalt, pár nap és elérhető lesz a hgforces.hu címen.

    Azóta az oldal óta, amit néztél, már sok víz lefolyt a Dunán... :)
  • bgabor
    #2691
    Megnéztem a honlapjukat, és felmerült pár kérdés:

    A HGF az a Hungarian Gamer Fleet vagy a Hussar Guardian Forces rövidítése? Mert ugyanaz a rövidítésük, és úgy tűnik, ugyanazt a honlapot használják.

    Másfelől, vajon aktív klán ez? ÚGy értem, a weboldal a Season 6-kor volt frissítve utoljára, a TS szerver címüket se jelzi ki az oldal jobb oldalán. Fura.
  • bgabor
    #2690
    Értem, akkor megnézem őket. Gépednek mi baja hogy haldoklik?
  • Plata
    #2689
    Sok magyar flotta van,de legtöbb csak pár emberből áll,és jó ha van nekik T1-es bázisuk,ha egyáltalán van bázisuk.Ha jó flotttát akarsz ott a HGF vagy az UHF,azt hiszem ez a nevük,meg van még valami balls of steel,de azokról nem tudok semmi jót,csak annyit hogy léteznek,meg van rengeteg 1-2 emberes,mert általában minden kis hülye akar magának flottát.HGF jó flotta,csak ajánlani tudom,tavaly nyárig UHF-es voltam,azóta HGF.HGF sok sok taggal és nagy bázissal rendelkezik,de erről bővebbet majd mond a házigazda ha akar,hisz ő a HGF vezetője jelenleg.Úgy tudom,sajna a gépem haldoklik és nem nagyon tudok felmenni.
  • bgabor
    #2688
    Igazság szerint az ember napi szinten kap meghívókat a játékban ilyen-olyan flottáktól, de azokat mindig lenyomom. Van valami jó magyar flotta, akik szívesen fogadják az új tagokat?
  • Fabio Capello
    #2687
    jogos, én nem tudok olvasni :D
  • Plata
    #2686
    Azt is írtam.
  • Fabio Capello
    #2685
    viszont ha megvan a Z-store variáns, akkor csak egy fleet module kell össz-vissz, úgy tudom.
  • Plata
    #2684
    Egy Fleet Ship Module 500 zen vagy kb 5 misi ec exen.
  • Plata
    #2683
    Kell hozzá 4 fleet ship module és olyan 20000 fleet credit,vagy 200000 fleet credit.Két fajta hajó van,az erősebb ahhoz kell 4 ship module,a gyengébbhez csak fleet credit,kivéve akkor ha már megvan a kiszemelt hajó store változata,olyankor csak 1 ship module-ba kerül a hajó.
    Ship module
  • bgabor
    #2682
    Köszi. azt akartam még kérdezni, hogy a Fleet hajókhoz milyen módon jut hozzá az ember., azon túl hogy csatlakozik egy flottához?
  • Plata
    #2681
    Ennyire már nem emlékszem,mert tényleg rém régen volt.De nézd meg itt.
  • bgabor
    #2680
    Köszönöm, megpróbálom. Az építményben (?) elhelyezett tornyokat is ki kell lőni mind? Vagy csak védeni/gyógyítani a csávót amíg ki nem nyitja az ajtót?
  • Plata
    #2679
    Hát azt valamikor utoljára tavaly nyáron csináltam,amikor abból lehetett megszerezni a romulán szettet,de nem csak védeni kell hanem időnként javítani is kell a hajóját.Oda mész a hajójához előjön hogy repair.
  • bgabor
    #2678
    Srácok, ezt a The vault STF küldetést ami Román reputation adna, ezt hogyan kellene megcsinálni? Többször próbáltam, de a védendő hajót hiába védjuk, negyedéig is alig jut el a csík az ajtó kinyitásával kapcsolatban. És vége.
  • Plata
    #2677
    STF-re nem nagyon használok mást a borg konzolon kívül.Csak olyat ami hajóhoz jár,de azt sem minden karival,scivel Ablative generatort,tac-al torpedo point defense system vagy cloaking device,ja és támadó engimnek van metreon gas canister.Klingon scivel használok még aceton assimilatort,repair platformot és phase shift generatort.Kisebb szinten SB24 vagy minefield -re használok még isometric charge és point defense system konzolokat,és kerratban Grapplert.Fedes tank enginek még Odyssey Cruiser Set is fent van,az egyik fedes tac tisztemnek Andorian Assault Set van még,két klingon engimnek pedig Bortasqu' Cruiser Set van berakva.
    Andóriai
    Ody
    Bortas
    Itt megtalálod a konzolokat:Ide katt.
  • bgabor
    #2676
    Ilyen unversal consolok közül van akkor olyan hatásosabb, amit feltétlenül érdemes feltenni?
  • Plata
    #2675
    Fogalmam sincs,sosem használtam 1-nél többet mert fölösleges,és fontosabb konzoloknak kell a hely.Bár van amelyik karakteremnek több is van mert még s7 előtt raktam el bankba belőle párat.
  • bgabor
    #2674
    Srácok, az Assimilated Module-ból most már tényleg csak egyet lehet felrakni hajónként?
  • Plata
    #2673
    A beállításokban belehet állítani hogy a fegyverek maguktól keressenek célt és maguktól tüzeljenek.De külön külön be kell állítani a földi és az űrbeli harcot.Ha hílelni akarsz nem ajánlom,mert az automata célbefogás nem engedi hogy baráti célpontot befogj.De ha bármi 10 kilóméternél közelebb kerül hozzád a hajó magától tüzet nyit rá.
  • Fabio Capello
    #2672
    jobbklikk a fegyverekre, zöld keretet kapnak = autofire.
  • bgabor
    #2671
    Egyébként be lehet állítani valahogy az autoattackot? Tehát ha egy célpontra kiadom a tűzparancsot, lőjön folyamatosan az energiafegyverekkel? Lassan szétmegy a space billentyűm, hogy minden sorozathoz le kell nyomnom. Menüben van vagy 20 beállítás az autoattakal kapcsolatban, de bármit állítok be, folyamataosan kézileg kell tüzelni a phaserekkel, dual cannonokkal stb.

    Amúgy mi ennek a szóban forgó TS szerónak a címe? (Privátban is jó.)
  • Plata
    #2670
    Fed minefield csak egyféleképp ad dilit,de 2x480-at,viszont ha első vagy 4 lila item a jutalmad,ami lehet bármilyen fegyver konzol vagy egyéb zűr cucc.Én épp ma vettem meg a kumari packot,de sajna ki sem tudtam próbálni mert a gépem szar.
  • bgabor
    #2669
    Hát, ezzekkel az Elite Borg STF-ekkel megtaláltam végre a dilítiumbányát, amit kerestem. Tizenhatezer dilítium fél nap alatt, nem rossz. Tetszik hogy három különböző módon is adnak dilítiumot.
  • Plata
    #2668
    Nem hiszem hogy bugos,csupán ez a legdurvább STF,ahova nem ajánlatos bemenni akármilyen felszereléssel,csakis a legjobbal.Hidd el PVP-ben sem élsz tovább pár másodpercnél ha nem nincs jól skillezve a karaktered és nincs jól fel cuccolva.Egy infectedre még el lehet menni szarabb cuccokban,de Hive az más tészta,HIVE a leges leg erősebb,próbáld ki a ground verzióját.Én már párszor megjártam azt is.Nekem nincs igazi híler karim,csak egy support a klingonoknál Varanus support vessellel,elég jól lehet hílelni stf-en.Bár tény még HIVE stf-en nem voltam vele.Mivel még nem vettem meg neki az Mk12 hajó szettet,most Aegis szettet használ ami nagyon jó,de ha összegyűl a 120k dili az mk12 akkor az lesz.
    Stfre tudtommal a legjobb összeállítás most a a Maco Mk12 pajzs és hozzá borg deflector és hajtómű.
    És igen van TS.
  • bgabor
    #2667
    Amúgy ez a Hive Onslaught Elite STF küldi bugos vagy mi a fene?
    Au hagyjűn hogy szinte lehetetlen kinyírni a borgokat, de olyanok történnek, hogy az egész csapat elhalálozik tíz másodpercen belül full HP-ról. Repülök 18 kilométerre a borgoktól, és felrobbanok full HP-ról. Mindezt többször egymás után. Pedig nem a zöld fénysugár pusztít el. Mi a tököm van ezzel a küldetéssel?

    Healer szerepet tolnék Mirrior DSSV-vel, de nem tudok healelni olyan barátokat akik 100%-pajzsról és HPról két másodperc alatt szétrobbannak. Nem értem.