46292
  • Plata
    #3706
    Didi konzol szett neki és semmi probléma.
  • Zero 7th
    #3705
    Meg tudná-e gyilkolni egy nagy flotta a szervert, ha mindenki bemenne egy mapra, és ezt csinálná egy órán keresztül? :P
  • SovereignXY
    #3704
    Csináltam vele. 30-tól 37ig. 37es szintem mentem farmolni először. Hát zavaró volt jah de RCS konzol neki meg vonó sugár :)
  • Zero 7th
    #3703
    Ja, te farmolsz is közben.

    Ha csak a sztorit csinálod, akkor pont úgy jön ki, hogy azok a szemét hátad mögé teleportálós genyók időszakában van a D'd. Szívás a köbön. Ráfordulok egyre, lelövöm fél életre, mögém teleportál, és a lomha döggel ki sem tudok jönni a kúpból, az ellenség meg belém küld 8-12ezer sebzést. Köszi...

    Na mindenesetre ezen szerencsére túl vagyok.
  • SovereignXY
    #3702
    Én kedvelem. Farm meg szimpla mission alatt nem votl vele bajom.
  • Plata
    #3701
    Mivel még mindig nem hívott be így még jobban teleszemeteltem az ürt.

  • Plata
    #3700
    Állati unalmas klingonnal arra várni hogy behívjon egy fleet markos eventre,várakozás közben boldogítani szoktam a környéken élőket.

    És véletlen még egy magyart is lekaptam.
  • Zero 7th
    #3699
    Egyetlen negyedik tac boff slotba mit érdemesebb rakni, cannon rapid fire 3, vagy omega attack 3? Az nagyon bunkó omegánál, hogy egy slottal alatta már csak 1-es szintűt enged...
  • Plata
    #3698
    Van hát,roma nem használhat fedes hajót,se klingont,már mint 50-es store hajót.Klingon tac-nak nem kezdenék romát,mert a guramba úgyis jobb a roma hajónál.Van nekem kumari pack is,az is jó nagyot tud sebezni,de annál nincs jobb érzés mint a Guramba irdatlan tűzereje.Jó mondjuk pvp-ben lehet nem olyan jó,de stf-en vagy egyéb eventen élmény.Az mekkora élmény volt mikor ensnareden lelépett a csapat és egyedül maradtam egy fedes engivel.Gurambával megenni a tarantulát jó buli volt.Fedes meg rinyált mikor meg jelentek hogy ezt lehetetlenég ketten megcsinálni.
  • Plata
    #3697
    Nekem D'ridthau volt.És most is Didi van.
  • Zero 7th
    #3696
    Nekem egy teljes délutánig tartott, tegnap kaptam, ma cserélem le. :)

    Fedest? Van annak még értelme? Van értelme új kariként nem romát indítani? Sima FED vagy KDF karakterhez képest plusz egy főbázis, plusz hajóválaszték a FED vagy KDF oldal hajóin túl és azokkal együtt, plusz doff küldetések, és gyakorlatilag semmi hátrány ezekért cserébe.

    Többek közt ezért tettem parkolóra a klingonomat, ez túl sok jóság ahhoz, hogy ne vegyek benne részt. :)
  • MarkBlade
    #3695
    Felhúztam egy tac Romát és azt hittem vicc mikor néztem milyen zűrhajót kapok.. azt leeset hogy komoly.. hát nagyon gáz idő volt. Most roma scin gondolkozok de lehet inkább csinálok fedest..
  • Zero 7th
    #3694
    Na ne is mondd, 30-40 szint közt a "kötelező" D'deridex egy büntetés. Azt a lomha, lassú dögöt... Szerencsére túl vagyok rajta, illetve ma túl leszek.
  • Zero 7th
    #3693
    Ja, azt érdekes lehet a lunge-dzsal felváltva nyomkodni, én is gondoltam már rá.

    Nagyon poén a szingli küldetéseket is karddal tolni, ha nem is a leghatásosabb.
  • Plata
    #3692
    Igazából roma tac meg roma sci karin már gondolkoztam.Nem mintha szükségem lenne rájuk,de doff küldik miatt lehet megérné.Csak ne lennének azok az átok roma küldik,azoktól kihalok.
  • Plata
    #3691
    Majd összerakok egyet a caitian tac karinak és kipróbálom,caitian cicának úgyis van alapból egy ugrós támadása,mint faj képesség.De az mekkora szemétség hogy New romulssal megváltoztatták a caitian faj-t.25%-al nagyobbat ugrik most már.Na persze a régi caitian-okra ez nem vonatkozik,csak ha újat kezdek.De kinek van kedve 6 tac kari után még egyet kezdeni.
  • Kolln
    #3690
    Igen nekem is kedvencem az Operative kit PvP földön, STF-en Én inkább a Fire Team-et alkalmazom, az is nagyon faja tud lenni. :P
  • Zero 7th
    #3689
    Wehehe, ez az operative kit nagyon vicces. Láthatatlanságból, hátulról, nekifutásból, páros lábbal tarkón rugdosni az embereket... már megérte meleere gyúrni. Ha később használhatatlan a közelharc, akkor is. :D
  • Plata
    #3688
    Most hogy mondod eszembe jutott,azt hiszem 10k dili volt.
  • Plata
    #3687
    Igaz csak délután tudok képet csinálni és berakni.De van foundry silver accountal is.Asszem 1 kari slot van rakta nekem.
  • mrzoltan
    #3686
    Ha veszel foundry slotot, akkor megnyílik.
  • Plata
    #3685
    Simán eléri,hidd el,valamit piszokul benéztél.Hozzak neked képeket foundryból?
  • Jakuza1
    #3684
    Akkor rosszul fogalmaztam, a lifetimes es a gold eri el.
    A sima f2p biztos nem, mint ahogy nekem is inaktiv a foundry editor menu.
  • Kolln
    #3683
    Ott a fleet menü, az egy remek fleet ahol szívesen fogadják a tanulni-vágyókat is! :)
  • Kolln
    #3682
    A kis felvágós! XD
  • Plata
    #3681
    Nekem biza nincs,sima F2P accom van,eredetileg 2 kari slot volt rajta,jelenleg 17.
  • Fabio Capello
    #3680
    A silver az a f2p, a gold az előfizetéses.
  • Jakuza1
    #3679
    Neked veletlenul nincsen lifetime subscription-d, mert csak gold es silver member eri el a foundryt a FAQ szerint.
  • Plata
    #3678
    Minek előfizetni,ahhoz nem kell előfizetni.Nekem is van foundry mégsem fizettem elő.
  • Jakuza1
    #3677
    Egyszeru a dolog, elofizetsz es elered a foundry editort es olyanra csinalod meg azt a kuldit, amilyenre szeretned. :P
  • SovereignXY
    #3676
    Kérdezhestz szerintem itt is nyugodtan. Vagy csak úgy simán a hun chaten a játékban.
  • maffi
    #3675
    sziasztok! nagyon szeretem a sorozatokat, de csak nemrég kezdtem a játékkal játszani. elég zavaros még a kép, bár már sokkal tisztább, mint a kezdésnél, de egy így sem mondanám, hogy képben vagyok minden alapvető dologgal. a linkelt faq-ot elolvastam, viszont kérdőjelek így is maradtak bőven. esetleg vmi bővebb és kicsit átfogóbb írást tudnátok mutatni? vagy egy fleet, ahol a tagokat nem zavarja a kérdések sorozata a fleet cseten, addig amíg belejövök a dologba? köszi szépen előre is a segítséget!
  • Titan
    #3674
    Hogyan tudom beállítani, hogy a "space" skillbár megjegyezze azokat, amiket berakosgatok oda? Mert jelenleg hiába szedek ki onnan ikonokat, újratöltésnél mindig visszapakolja...:(
  • Zero 7th
    #3673
    Ó, de basszus most nézem, hogy lila meg kék romulan boffokkal meg fel lehetne túrni a criticalt az egekbe, olyan 20% környékére. Na ez most dilemma. :P
  • SovereignXY
    #3672
    miért kella "könnyű" foundary farm küldikbe csak ********** FED hajót tenni? Mert 3 hajó quantom salvója az... easy-n is kemény. Nem értem.... Van 56 másik hajó ami nem geci.
  • Zero 7th
    #3671
    Ja, meg nem elhanyagolható szempont, hogy ezt könnyű megszerezni. 1000 zen még van, a küldetéseket, amik boffokat adják, csak végig kell csinálni, és kész is. Lehet nekik véglegesen megtanítani a skilljeiket. (addig még kitalálom, pontosan miket is).

    Ehhez képest az omega szett kifarmolása nem lesz rövid munka.
  • Zero 7th
    #3670
    Tudom, barbiezok. :P Legalábbis egyrészt. Amúgy tökmindegy, kik a boffok, akkor már legyen speciális mind. Ha meg valami kis bónuszt ki lehet belőlük taposni, akkor miért ne?

    Egyébként volt régebben itt leírva, hogy a lila boffok jobbak, mint a fehérek, csak nem volt kifejtve, hogy miért. Én úgy látom, hogy leginkább a ground képességek táposak, meg nagyon néha van egy-egy space trait. Na, KDF-ként saurianom sosem lesz, úgyhogy abból kell főzni, ami van.

    Az efficienteknek viszont van értelmük, ha jól tudom. +5 effeciency minden rendszerre. Ha alacsony a power level, akkor a két efficient boff kőkemény +2 powert jelent.
    Ha már kihajtjuk, hajtsuk ki rendesen! :D

    Ha véletlenül a fed boff human, és engineer (egy próbálkozásom van, és 8.3% esély, ha véletlenszerűen adja a fajt is, meg a kasztot is), az még beférne a bandába. Az +20%-ot adna elvileg subsystem repair-re. Lehet, hogy venni kéne exen...
  • SovereignXY
    #3669
    Miért? Engem is érdekel. Ezért szólok bele :)
  • mrzoltan
    #3668
    Azt ugye tudod, hogy ezeknek kb. semmi értelme nem lesz.
  • Jakuza1
    #3667
    Scinek vagy enginek ?