46292
  • MarkBlade
    #3786
    Plata pls segíts már nekem is :) Vívódok a Karfi + sci és Engi + Botasq group között. Szeretnék egy ütős csomagot ami mindenhol megállja a helyét..
  • Plata
    #3785
    Hát én megmutathatom hogy az enyém milyen,de előre szólok hogy közel sem az igazi,azt hiszem.Olyan amilyen,farmolásra megfelelt,ma már másképp raknám össze a buildját.
    Katt
    Két hangár adv slaver és két hangár adv frigate van hozzá.
  • SovereignXY
    #3784
    Kar'fi a végcél. Konzol? Tudja a franc. :) Van 56 féle high end. Egyik feléről tudom, hogy létezik másik feléről meg még azt sem. :) set? Ugyan ez. Fegyver? beam. Skill? Ahogy esik. :D Ennyire azért nem tervezgetek.
  • Kolln
    #3783
    Nehezen tudom megértetni, hogy ahhoz, hogy egy skill-fát jellemezni lehessen, tán kéne tudnom, milyen hajó, milyen skillek, milyen konzolok, fegyverek, set, illetve mi a célja (avagy mire akarod használni)...

    Ha ezek is megvannak akkor írj újra! :)
  • Plata
    #3782
    Tudja a kis szintűeket,de 50-est nem.
  • SovereignXY
    #3781
    És tényleg nem tudja. A klingon zen hajók felét igen ezért nem értettem és még mindig nem értem a dologot de... :S
  • SovereignXY
    #3780
    miért ne használhatnám? KDF-hez csatlakozom akkor... msáik romulán karakteremnél nem emlékszem írta voln,a hogy nem hazsnálhatom mikor a boltban néztem.
  • Plata
    #3779
    Nem találsz még egy olyan fürge és gyors carriert mint Karfi,főleg mert az egyetlen zenes fedes carrier egy lomha tetű,és csak 4 boff hely van rajta.Petjei meg szart sem érnek.Esetleg ha veszel jem hadar dreadnough carriert,abba vehetsz már elég jó petet,de az is tetű lassú.
  • Plata
    #3778
    Fed oldalon a carrierek szarabbak,és nem tudnak lopni lófingot sem,romulánnal meg nem használhatod karfi-t.És a Karfi elég jó sci hajó szerintem.Én legalábbis Sci karakterrel játszom vele.
  • SovereignXY
    #3777
    FED carrier-re is rá lehet tenni az advanced marauding force hajókat contraband lopáshoz? Csak mert a most indított roma sci - iylenem még nincs engi meg nekem fos tacból meg van 4 - KDF-hez küldtem volna de... nincs értelmes sci hajója. Végcél persze zen ship de a karfiol se egy tipikus sci. Ezért nézegettem a FED oldalt.
  • SovereignXY
    #3776
    THX! :)
  • Kolln
    #3775
    Nyugi, majd kapsz rá, csak most még tanulok! :) Majd estefele írok. :)
  • SovereignXY
    #3774
    Vki segítség erre?

    #3770
  • Zero 7th
    #3773
    Az mit jelent a singularitás képességeknél, hogy "LVL 0"?
  • Jakuza1
    #3772
    Megvettem a karfit most mar csak a frigateokra es a slaverekre kell osszefarmolni a dilit.
  • Plata
    #3771
    Kipróbáltam mirroron karfival siphon drone-okat.Gyakorlatilag kidobtam őket és haltak,pedig ez csak mirror,nem elite stf vagy pvp.Elite stf-en nem mertem velük bohóckodni.
  • SovereignXY
    #3770
    Kis segítséget kérnék. Leendő roma sci karakter. Vélemények, tanácsok?

    http://skillplanner.stoacademy.com/?build=sciroma_0
  • Jakuza1
    #3769
    Akkor kernek tanacsokat, hogy merre induljak el skillekben stb
  • SovereignXY
    #3768
    3 2 klingon 1 roma járja az űrt. jön is a contra de ha van más módszer az sem rossz. Több jobb :)
    Plusz kellemest a hazsnossal. :)
  • Plata
    #3767
    Persze hogy elite.De mondok neked valamit,szerintem jobban jársz ha felrántasz pár roma klingon karit 50-re,és nyomatod velük marauder doff küldiket,azért roma klingon mert a roma kariknak sokkal jobb doffok jönnek és kétszer annyi mint klingonnak vagy fednek.És 5 klingonnal ha bejársz 4-5 szektort simán össze farmolhatsz egy délután egy rakás contrát.Ha jók a doffjaid 1 marauder küldi 11 contrát is hozhat.De asszem a rekord 1 küldi 13 contra volt.Na persze ha szerencséd van stf-en többet is szedhetsz slaverekkel,de ha peched van akkor nem.
  • SovereignXY
    #3766
    De találtam pl contraband farm foundary-t. Boeg kockák figyelnek ott. Egyzser megnéztem én buta azt hittem ha kilövöm dobja a contrabandot :)
  • SovereignXY
    #3765
    Gondolom elit STF-re gondolsz.
  • Plata
    #3764
    Nekem cure-n hozott a legjobban,de arra meg már nem nagyon járok mert randommal csak agybajt kapsz.
  • Plata
    #3763
    Szerintem inkább a szerencsétől függ,ha szerencséd van 18 egy stf alatt ha nincs akkor egy nagy büdös semmi.
  • SovereignXY
    #3762
    mennyi az a kevés? úgy kb? 1-2 contraband / küldetés vagy...?
  • Plata
    #3761
    Simán elég a vuki is.Adv slaverek mostanság nem túl jól lopnak,eléggé nerfelték a hozamot.Vagy csak keveset játszom carrierrel.
  • SovereignXY
    #3760
    Ha jól hoznak akkor lehet befektetnék egy karfiolra? Vagy elég lenne egy ócsó 600k exen mirrior vo'quv is?
  • SovereignXY
    #3759
    Használ vki mostanság carriert és adv. orion slavereket contraband lopásra? Ha igen mennyire térül meg? mennyi tlopnak?
  • Plata
    #3758
    Azt csak olyankor csinálja ha boffokat át skillezed vagy kidobod valamelyiket,esetleg hajót váltasz.Legalábbis nekem.
  • Titan
    #3757
    Köszi a választ! Sajna a probléma nem oldódott meg! Hiába kapcsolgatom a lock tray-t, van pipa/nincs pipa nem tudom a skillbart arra bírni, hogy ne pakolja bele azokat a skilleket, amiket az officerek adnak...:(
  • Plata
    #3756
    Bár nem tudom pvp-ben meddig él egy power siphon drone hiszen még 3k hp-ja sincs,skulnak asszem 3.2k hp-ja van.30 másodperc cd van rajtuk nagyjából,és kb élnek vagy 10 másodpercig.
  • Plata
    #3755
    Hát én ugyan nem értek hozzá,de azt kell mondanom ez egy nagy rakás szar,és nem használnám az fix.Power siphon drone,naneee,skul fighters,naneee,avoid frigate,anyád.plasmonich leach,hagyjál már,jem hadar engine és deflector,sose tenném fel azt a szart.Lehet hogy pvp-re jó lenne,de hogy én ki nem próbálnám az is biztos,maradok a disruptor fegyverzetnél és az adv slavereknél vagy frigate-oknál.
  • Jakuza1
    #3754
    Ez a Kar'fi build rendben van szerintetek ?



    Leech Kar'fi:

    Skill Planner link: http://www.stoacademy.com/tools/skillplanner/index.php?build=KSKfDrLedara4_0

    Jem'Hadar engine and deflector, Honor Guard shield

    Weapons: 4x single polaron cannon, 3x polaron turrets

    Consoles:
    - Sci: Phase Shift, Plasmonic Leech, Aceton Assimilator, Borg console
    - Tac: 3x Polaron
    - Eng: 2x your favorite armor

    Useful DOFFs:
    - Flight Deck Officer
    - Deflector Officer
    - Gravimetric

    Strategy:

    The Leech Kar'fi uses Polaron weapons and Power Siphon drones to incapacitate a single target at a time.

    This build can completely shut down a Tactical Cube (except its torpedoes) in ESTF in a few seconds, allowing the rest of the team to safely tear it apart.

    Tactics:

    Skills:
    - EPtS, TSS and Aux2SIF keep your own hull and shields up, Hazard Emitters keeps the plasma away
    - Hazard Emitters, Aux2SIF and Transfer Shield Strength can heal yourself or an ally
    - Chain Tac Team 1 for energy damage bonus and shield balancing
    - Chain Cannon Rapid Fire 1+2 to increase damage output of ALL cannons and turrets
    - Gravwell 1+3 means you can drop a Gravwell every 40 seconds

    +1 Consoles:
    - Phase Shift can either be used defensively as a panic button, or offensively to close on a target without taking fire. This comes with the Kar’fi, not a separate purchase.
    - Plasmonic Leech console is a bonus power drain for this build that keeps your own power levels high. Energy Siphon skill could be substituted for this.
    - Aceton Assimilator is also a bonus power drain for this build. It adds to the target-spam of your pets to make you harder to target and has the bonus of hitting back at anything that shoots it.

    Launch bays:
    - Load siphon drones for maximum power drain
    - Load shield drones to heal yourself or an ally
    - Load Skul fighters for more DPS
    - Mix and match any of the above
    - Avoid Frigates due to their annoying Tricobalt mines
  • DarkBlade
    #3753
    Na igen.
    A szerver stabilitás megoldva. Le van kapcsolva.
  • Jakuza1
    #3752
    Mar letoltottem, de ez tuti nem patch server hiba. AZ egesz szervert kinkeserves elerni, mar patch utan is.
    A szerver is lagol mint allat es az error check szerver is le van lassulva.
  • DarkBlade
    #3751
    Lagzik a foundrys szerver is. Kicsi kis (pár perces) késéssel megjelennek a feladat listán a foundrys küldik is.. hirtelen vagy 10 xD Kellet nekem végig nyomni őket. :D
  • DarkBlade
    #3750
    Én benvagyok a játékban.
    Eddig. Lag, lag és foundrys kuldiket nem lehet felvenni, annak ellenére se hogy listázza őket és acceptre van nyomva.
  • SovereignXY
    #3749
    Egyeltalán lehet csatlakozni a szerverhez ennek ellenére? Mert ha nem akkor tök mindegy. Mivel a lancser se nagyon akart indulni- mikor hogy - így gondolom azzal is vannak gondok.
  • Kolln
    #3748
    Azt ajánlom, fél órával a kiírt leállás vége előtt lépj be a launcherbe (hacsak nem lesz lekapcsolva), mert a patch szervert általában fél órával előbb benyomják.
  • Fabio Capello
    #3747
    Én pont fordítva tapasztaltam, rátenni nem tudsz, viszont néha valahogy egy-egy ability eltűnik róla (vszeg az akció hevében mellényomok, kihúzom, vagy hasonló)