46292
  • Zero 7th
    #4146
    Az mondjuk okos, megvárni míg szétlő...

    Nekem mostanában volt tank, hogy elvonja a tüzet. De ha nagyon rám kattan, akkor kimegyek lőtávból, aztán amíg engem kerget, addig a többiek büntetlenül lőhetik. Ha meg rákattan másra, akkor visszamegyek, lövöm én is.

    Sztem semmi extra az 'AI', DPS megszorozva a threat control skillből valami szorzóval, és azt lövi akinek ez a legnagyobb.
  • blackshark
    #4145
    Ne is mond... Sajnos én is rengeteg ilyen retardált "nem tudom és nem is érdekel már csak azért is" emberrel találkozom event közben. Nem kevés meccset veszítettem már el ilyenek miatt és a legrosszabb az benne, hogy rájuk pazarlok 15-20 percet az életemből... Nyeremény: nagy büdös semmi csak az elpazarolt idő.
  • Jakuza1
    #4144
    Na ma teljesen kiakadtam a retard team membereken.
    Nem igaz, hogy 100 dps-t nem tudnak leadni, vagy lovoldoznek olyan dolgokat amiket nem kene.
    2 napja szopok az ilyen gyikok miatt es nem tudok meg egy red alert daily borgot se megcsinalni.
    Egyedul lottem le most is 24%-ra a vessel unimatrixot ezek meg csak lovoldozik a probeokat.
    Az elmult 2 napban legalabb a missionok 95%-t nem tudtam megcsinalni a hulyek miatt.
  • Fabio Capello
    #4143
    láthatatlan borg torpedó op.
  • blackshark
    #4142
    Azt se értem, hogy tudnak 2-3x egymás után 180-200k-s critet rámlőni...
  • blackshark
    #4141
    Nem tudom, hogy működik a borg NPC, de velem meg pont fordítva történik. Mindig velem foglalkoznak és ha akarják egy pillanat alatt eltörölnek a nagy critekkel. Azt vettem észre, hogy azt támadja, aki a legveszélyesebb rá nézve. (sebzés - dps meg ilyenek)
    Nem egyszer volt, hogy Conduitban a végén a Tac Cube végig egyesével mindenkit kiszedett 2-3 cannon találattal... Borzasztó... Van amikor hozzánk se ér és gyakorlatilag másodpercek alatt végzünk még a borg scimitarral is. Érthetetlen.
  • SovereignXY
    #4140
    Ó! Még eyg dolog. NEM SZERETNÉM HA VÁLTOZNA csak érdekel. Mentem az uitóbbi 2 nap STFezni. És a borg kb szarik rám magasról. Néha néha rám lő de egyéb iránt nem érdeklem így nyugisan állok és lövök. Ez így...? :)
  • SovereignXY
    #4139
    Csak az 50es KDF hajókat nem.
    De amúgy meg... talán többet is kap mind a többi. FEDnek csak FED hajó KDF-nek csak KDF hajó. romának meg roma és kdf/fed.
  • SovereignXY
    #4138
    ÖÖÖ Nem gear/dili STF-en is van helkyezés és attól függő díjjazás?
  • Jakuza1
    #4137
    KAr. PEdig arra gondoltam, hogy biztos valami episodet kihagytam azert nincs orion marauding quest.
    Pedig igy nem ertem, hiszen KDF oldal valaszthato , de igy rongya van korlatozva, mint pl nem vezethetsz csak romulan hajokat es a kdf-eket nem es sorolhatnam.
  • SovereignXY
    #4136
    Nekem úgy tűnik hogy nbem. Legalább is sehol nem értem el.
  • Zero 7th
    #4135
    Jó poén ez a tribbli farm, már vagy harmincezer latinumot kivettem belőle. :) Mondjuk ha kicsit több helyem lenne, meg lenne account bankom, nagyobb hatásfokkal lehetne nyomatni. Bár annyiból meg mindegy, hogy a leadós küldetést így is csúcsra járatom...
  • Jakuza1
    #4134
    A KDF romulanoknak amugy nem lehet orion marauder assigmentjuk, csak reman ?
  • SovereignXY
    #4133
    Nem tudja vki miért mentek fel aklingon kolonisták árai?? Az első 400van csak FEDES van 50k körül megy a klingon min. :S
  • DarkBlade
    #4132
    Nem. Sávosan van megcsinálva. Lila is kipusztulhat, csak kicsi rá az esély. Fehérnél meg oltári nagy.
  • Jakuza1
    #4131
    *rosszul, sikertelenul elvegzett
  • Jakuza1
    #4130
    Nem ugy kellene lennie, hogy csak a feher doffokat lehet elvesziteni es a tobbi a sick baybe kerul egy rosszul sikertelenult kuldetes utan ??
  • istikovacs76
    #4129
    Szia !

    Az energiakiosztás, az alap, amit kaptam:) (gyári) A tacom nem ezzel megy. Akkor végülis, a kevesebb romulán energiaszintemet kompenzálja a crth (talán)
    Amúgy fedes tacnak mit ajánlanátok? Defiant retrofitet, vagy armitaget? Tudom, az armitagenak point defense consollja van, meg vadászai (bár sok értelmét a sci vestán sem láttam, inkább lenne helyette egy plusz konzol hely), a defiantnak meg álcázása. Az armitage az akira miatt tetszik illetve venném meg, a defiantot, meg azért, mert talán még mindíg az egyik legjobban használható fedes taktikai hajó (már, ahogy olvastam).
  • Jakuza1
    #4128
    Ah megvan, a department headsnal a duty officersnel.
  • Jakuza1
    #4127
    Meselj akkor,hogy merre, mert en csak a Remanhoz tudom az utat az Available/KDF Infon keresztul
  • SovereignXY
    #4126
    Akkor több féle képpen is ugyan oda lehet eljutni. A részlegvezetőn keresztül viszont egyzserűább mint hidat látogatni.
    Elő tiszt konkrétan.
  • Jakuza1
    #4125
    A hidas az orion en ugy tudom.
  • Plata
    #4124
    Romulánnak kevesebb az energiája,ez az egyik hátránya.
  • Plata
    #4123
    Te bónusszal írod,ő az alapot írja,bónusz nélkül.
  • SovereignXY
    #4122
    A hidas az nem elérhető a journal ->avalibe-ytalk->marauder assigmnet? Mert ott kapom a reman maraudert, a részlegvezető meg az orion maraudert adja.
  • Jakuza1
    #4121
    Nem lesz kicsit keves az a 100/30/35/35 ???
    Biztos nem csak szektor urben nezted ezt ? Probald megnezni valamelyik kuldiben, mert en ezt veszesen kevesnek tartom.
    Az en fed tacom egy retro defiantban pl: 125/83/52/36 energia ertekekkel rendelkezik attack ertekeknel.
  • Jakuza1
    #4120
    Ne felejtsd el az USA timezone 6-9 ora elteres. A 10-ig meg pont belefer, mert meg sokan szoktak jatszani ejfel korul es a nyugati parton akkor annyi van.
    Teszem azt, reggel csinaltam egy korutat 8 kornyeken szinte minden rendszerben volt marauder kuldi volt ahol 3 is igy 5 rendszerben 12 marauder kuldit vettem fel a leurult ures listam utan.

    Ugyanezekben a rendszerekben kesobb, amikor mar elmult fel tizenegy, ket karakterrel is vegigmentem es osszesen talaltam 8-at. Es ez nem egyedi eset altalaban ez szokott tortenni mindig. megkozelitoleg olyan 10-ig jol jonnek, aztan a kovetkezo 6-8 oraban sokkal rosszabbul.

    Azt is megfigyeltem, hogy szamtalanszor ismetlodnek a rendszerekben a kuldetesek. Peldaul ha az omega szektorban intimitade unaligned system kuldi van, akkor altalaban a masik ket karakteremnek is az lesz.
    Ugyebar a hajohidnal is minden rendszerben nezni kell a marauder agentet mert ott is adhat kuldit. Itt azt vettem eszre, hogy nem egyszer beragadnak a kuldetesek es sok rendszeren at ezek nem frissulnek, ellenben ha 2-3 szektoronkent a shuttle bridget hasznalom, akkor mas assigmenteket kapok ott. (bar megjegyzem en inkabb ezt hasznalom, mert igy nem kell atfukarozni egy masik szobaba, hanem egybol jobbra ott a konzol.)
  • SovereignXY
    #4119
    Ugyan ezeket vettem észre én is. Bár nekem iylen a 06:00-10:00 és 14:00-18:00 időszak ahol láttam többet.
    De pl kihagytam 2-3 hetet vissza tértem 3 sectorban betelt a küldi lista marauderrel. Ma reggel 3 karival tlaáltam kb 6ot...
  • istikovacs76
    #4118
    Sziasztok!

    Valahol, -talán pont itt- olvastam, hogy a romulán karakrekenek, a hajó energia szintje kevesebb, mint a föderációs vagy klingonoké. Jól láttam? Mert, ha igen, akkor amit nyreke a crth-s boffokkal, az energia szinten elveszítem nem? (legalábbis a saját értelmezésemben)

    ui: megnéztem, és amíg a föderációs tacomnál 100/30/35/35, addig a romulán tacnál 100/30/15/15 Szóval kevesebb, de ez számít sokat, vagy csak rosszul gondolkodok
  • Plata
    #4117
    Alap accountal 3 ruha slotod lehet,2 sima 1 fleet.Néha valóban mutat nekem is egy nyolcadik üreset,de az nem valós csak valami bug.
  • Plata
    #4116
    Mert az nem hajó hanem az egyik boffod,aki egy hajónak az ikonját kapja meg,ha ráviszed az egeret vagy rákattintasz normális lesz.
  • blackshark
    #4115
    Igen én is találkoztam ezzel. Nekem a karakter status-ban képződik egy új hajó, ami teljesen üres, ha belemegyek pár másodperc múlva eltűnik.
  • MarkBlade
    #4114
    Egy "bugot" találtam. A karakter ruháinál van 4 helyem de csak 3 használható. Az egyik nem módosítható ,átnevezhető, stb. De látszik a karakter fülön is ahol lehet váltani. Valaki találkozott ezzel már?
  • Jakuza1
    #4113
    En is amiota felfigyeltem erre a jelensegre.
  • Plata
    #4112
    Én mindig beteszem account bankba ami esik.
  • Jakuza1
    #4111
    Hat en olyan furcsasagokat vettem eszre, (teszem hozza velemenyem szerint):
    Ha sok contraband van az inventoryban, akkor amikor vegzek a marauder kontras kuldikkel, akkor nagyon keves jon be kontrabol.
    USA primetimeben sokkal tobb contras assigment talalhato a rendszerekben, peldaul a mi deli, kora delutani idoszakunkban alig-alig. Ugyanez a helyzet ha mar futo contras assigmentek vannak a listan, akkor kevesebb amit talalsz.
  • Plata
    #4110
    11 karival.
  • Plata
    #4109
    Pénzt.Gyűjtöm a lóvét ferengi hajóra,de mostanában alig akad szerencsém,ha szerencsém is van nem sokat ér.
    Vagy eddig nem vettem észre és jó vak vagyok,vagy ez valami új fajta contra küldi amit találtam,11 küldivel fel is vettem őket.
  • Jakuza1
    #4108
    Miert mit kerestel ? :P
    Amugy erdekesek a doff kuldik. Foleg a marauder contrabandosak.
  • Plata
    #4107
    Köszi.
    Ma reggeli doff küldi körsétámon amit kerestem egyet sem találtam,viszont sirius szektorban érdekes contraband küldiket kaptam fedes karival.