265
Ide rakd be
  • Mik
    #185
    Fraps 2.0 (ezzel tudsz AVI-kat rögzíteni játékokból)
  • laliking
    #184
    mely progival lehetne játékból vid-et felvenni? segítsetek légyszíves kössz :)
  • GregSB
    #183
    Már nekiestem az Adobe Premiere tanulmányozásának, azért köszi :D
  • laliking
    #182
    amit te csinász, sztem a Windows Movie Maker elég lesz :)
  • GregSB
    #181
    Sziasztok!

    Havernak szretnék egy kis meglepetés videót összehozni. 3 aviból szeretnék összevágni 1 filmet, szeretnék főcímet meg halk háttérzenét is berakni alá. Teljesen kezdő vagyok video-edit terén, milyen programot ajánlotok, melyik a legjobb? (az sem baj ha kicsit komplikáltabb)

  • CUCLI
    #180
    töröltem. nem lett az igazi =)
    már készül a rev2 =p
  • laliking
    #179
    hmm.

    Not Found
    The requested URL /cordiall.kft/proba.rar was not found on this server.

    Apache/1.3.27 Server at members.chello.hu Port 80
  • CUCLI
    #178
    nah. íme első kisfilmem :)
  • laliking
    #177
    nem naccám!
  • laliking
    #176
    már töltöm :)
  • laliking
    #175
    men adtok ki valami demót? Nekem márn naponta legalább 3X eszembe jut hogy mikor jön ki és milyen király lesz!
  • ponty1
    #174
    :D nézzétek meg, én csináltam: Elasto Mania Home Video
  • joebacsi
    #173
    peer to peer a barátod :)
  • John Kruger
    #172
    Üdvözlet mindenkinek!

    Fontos lenne a számomra az adobe premiere valamely normális verziója, ugyanis van néhány kellemes emlék, amit felszeretnék dolgozni. Már égen-földön kerestem, de különösebben nem bukkantam semmilyen elfogadható anyagra. Hallottam valami magyar tájékoztatóról, aminek szintén örülnék. Ezt a videóvágót tanácsolták nekem, de a lelőhelyét nem árúlták el. Kérnék némi segítséget ezzel kapcsolatban.

    Igyekszem honorálni. Monden jót! E-mail: [email protected]


  • laliking
    #171
    na hy all . :)
    szeretnék csinálni egy zeneklipet saját videóimból.
    Melyik progit ajánljátok hozzá? A videk alol kéne kiszedni a hangot és zenét rakni alá és úgy összevágni. Ha tudtok adhatnátok linket is. előre is köszi :)
  • laliking
    #170
    várjuk :D
  • deep
    #169
    Idén már nem valószínű, de a jövő év elején mindenképpen.
  • laliking
    #168
    Mikorra lesz kész a second strike?
  • Zsoldos
    #167
    marmint max a creditsben :)
  • Zsoldos
    #166
    Esetleg feltunt nekik, es ujraforgattak? :) Bakiparadet nem szoktak benthagyni a filmekben.
  • Gorvik #165
    Akkor már ketten vagyunk :DD
  • deep
    #164
    Hmm, hát azt tudom, hogy a legkisebb árnytól, árnyalateltéréstől már a progi nem tudja normálisan kikulcsolni a zöldet. Szal vagy kézzel csinálták képkockánként, ami 1000 év, vagy nemtudom:D
  • Gorvik #163
    Thxvm.
    Akkor asszem még be kell szerezni egy-két lámpát... :D

    Ez az árnyék dolog érdekes. Nemrég néztem meg egy filmet (amatőr, független, vagy hogy mondják; 60 MB, érdemes megnézni :)), a végén van egy kis baki bemutató rész. A háttérben látszik, hogy az anyag meg van gyűrűdve, árnyéka van. Na most azt felvétel után egy progival kijavították? Az elég időigényes lett volna...

  • Martin Rome
    #162
    #158 válasz !!!pls!!!
  • deep
    #161
    Besétáltunk egy méterárú boltba és benettonzöld mellett döntöttünk. A felvételekkor egy azonban kiderült.Lámpából sosem elég:D

    Volt vagy 6-7 db 1000 W-os fényvetőnk, de még mindig nem volt elég:)

    Szóval a megvilágításon van a hangsúly, nem az anyagon.Jó persze, ne legyen fényes anyag. Lényeg, hogy jól meg legyen világítva külön agreen/blue, hogy ne legyenek árnyékok, minél homogénebb legyen.
  • Gorvik #160
    Azt hátulról nem lehet megvilágítani :O
  • Martin Rome
    #159
    kék falat a szobába:D
  • Martin Rome
    #158
    de akkor meg nagyon rosz minöség lesz!ti milyen méretet használtok lehet azzal lesz baj?
  • Gorvik #157
    Milyen anyagot használtatok blue/greenboxnak?
    Sok féle anyaggal próbálkoztam, de mindig volt valami, ami miatt dobhattam ki a felvételt a francba, mert amúgy szar lett volna a végeredmény... :(
    Megköszönném a tanácsot :)
  • deep
    #156
    300-ra nyomd le:D
  • Martin Rome
    #155
    és amit felvetem azt 30.000 kb/s lenyomo a codekkel 3000re de igy is 5 mb 10 másodperc :S
  • deep
    #154
    Legutóbb pl indeo video 5.10-es codec-kel csináltam.De bármelyik jó szinte, csak jól kell konfigolni.
  • Martin Rome
    #153
    adobe Premiere pro 7.0 + virtual Dub
  • deep
    #152
    Milyen progival csinálod?
  • Martin Rome
    #151
    hy!
    ti a filmjeiteket milyen kodekkel tömöritetétek?
    akkár milyen minöségre állitom mindig rosz minöségü lesz :(
  • XenonIceX #150
    Filmünk Címe: Zabpehely
    Hivatalos oldal: LINK
  • deep
    #149
    Hello!
    Itt a mienk alpha verziós előzetese.



    KATT
  • ModestM
    #148
    Az É.R. Pictures honlapja
    A 3. filmünk letölthető
    Bár ahogy elnézem a képeket itt nem kezdők vannnak
  • maozedong
    #147
    A premiertől egy fokkal egyszerűbb, de nem lámáknak való: UleadMediaStudio egész sokmindent tud, bár a premierben van egy két többlet funkció is. De ezekhez már utána kell nézni ha ki akarod használni rendesen a funkcióikat, próbálgatással egy jó ideig eredménytelenül lehet kattingatni :9
  • Csoder
    #146
    Egyelőre ezt a pinnacle studióval kreálgatok, majd kipróbálom az adobe-t is, bizti jó lehet, ugyanis a képszerkesztőjét a photoshopot azt használom:)