18
Szal...
  • Sephi
    #18
    Orommel jelentem hogy lassan 2 ev utan megtalatam azt a progit ami totalisan kiirtja ezeket a filokat :D

    A Panda Quick Remover kb 1.3 mega ami lemezen is csodaltosan elfer es nem tobb mint 1 ora allat az egesz rendszert kitisztitotta :D
  • galocza
    #17
    vais a la puta mierda! 8)
  • PetruZ
    #16
    Persze, tiszta sor. De azt fontos tudni: az ő tulajdonuk-e a szerver és ők készítették-e a frissítéseket? Ha igen, akkor innentől kezdve nem sz*rhatnak rá. Egyszerűen kötelességük működőképes állapotú programokat biztosítani a számotokra. Ha ezt nem teszik meg, egy fillért sem kell nekik fizetni. Nem szabad engedni, hogy ők diktáljanak. Ti vagytok a megrendelők.
  • Sephi
    #15
    Az a baj hogy a szerver fejlesztok szarnak ra mivel a Unix-ot semmivel sem bantja a virus tomeg.
  • PetruZ
    #14
    Ez azt jelenti, hogy a szerver a fejlesztőknél van és tőlük tudod az update-et letölteni - ami ezek szerint vírusos? Én a helyedben előkotornám a fejlesztőkkel kötött szerződést és besétálnék vele a helyi cégjogászhoz. Nem fogod tudni megúszni. Ha a frissítés/frissítőszerver vírusos, akkor azt nehogymár rád verjék!
  • Sephi
    #13
    Mert ha most felteszem akkor nem fog mukodni a virus miatt.. azt meg sajnos mar nem lehet hogy az osszes gepen ujrategyem a win-t.... ezert kerdem hogy nem letezik e olyan muvelet amivel le lehet oket alitani?
  • Sephi
    #12
    Ratyi gepek es progik igen....

    Es hirtelen nem tudom hogyan tudnek feltenni spyboot-ot.
  • Tom3 #11
    Win98-nál velünk is ez volt nem tudtam avp2-zni mert állandóan lefagy ha vírus jön.(Mindig kikapcsoltuk.)
    XP-óta kb összesen 4jött 98-on meg volt 100körül(ha nem több)
  • RelakS
    #10
    Azt próbáltad-e, hogy a friss-ropogós vinfoson lefuttatsz egy spybots&d-t. Vagy az win98-on nemmegy? Mellesleg miért 98? Ratyi gépek? Ratyi programok?
  • Sephi
    #9
    Nem tudom kiirtani oket antivirusal mert azzonal megtamadjak azt is akarmit csinalok.
  • RelakS
    #8
    Egyébként kereső rulez :)

    Vírusok!!!
  • RelakS
    #7
    Akkor lehet, hogy az update van nyakig vírussal? Vagy azt még el sem indítod?
  • Sephi
    #6
    Nem fejeztem ki magam vilagosan!

    A serverhez nekem nincs hoozaferesem. Oket nem erdeklik hogy minalunk mivan.

    Nekunk nincs netunk itt. Amikor uj windows van fel kell raknunk a progit amiben dolgozunk es amikor a serverol letolti a updatet akkor zuhan ala a tonna virus.
  • Devla
    #5
    Ez a unixos server veletlen nem egy router/firewall a netre? Mert eleg nehezen hinnem, hogy a unixos gep megfertozze a tobbit, az mar valoszinubb, hogy a netrol kapja meg szepen ezeket a w98, a unix csak tovabbitja a csomagokat. Meg az SP1es XP is bekap vagy 3 virust legalabb az elso 5 percben, ha tuzfal nelkul mesz a netre.
  • ThePartyFace
    #4
    A unixos szerverhez miert nem nyulhatsz?
    Egyaltalan az hogy lehet, h unixos virus windowson rombol?:o
  • Sephi
    #3
    Win98

    win.ini ben is beedta magat es hiaba szedem ki hogy ne exekutaja , viszarakja maganak!
  • Dichter
    #2
    Milyen windóz?
  • Sephi
    #1
    Nem tudom ha jo helyre irtam de mar orulok meg.

    Engem raktak oda a cegnel hogy a gepeket helyre rakjam. Viszont nalunk a foszerveren ami Unix-on mukodik sajnos tele van virusokkal de a vezetoseget ez nem erdekli.

    Ahogy feltelepitem a windowst a gepekre es racsatlakozok a fo szerverre atjon nekem vagy 10 virus nevszerint :

    Alevir
    Putas
    Macro
    Brasil
    Install
    Scrsrv

    es meg ilyenek amik beeszik magukat a starup-ba es minden programot elbasznak. Sot meg az antivirus progit is (szamszerint 5-ot probaltam) kicseszte.

    Az lenne a kerdesem hogy hogyan tudnam en ezeket megolni es megvedeni aztan a gepet toluk?

    Kerlek segitsetek mert nagy gaz :(((