28
Ezt már meg kéne csinálni...
  • rafaello
    #28
    dinamikus ip lol
  • Johnyy
    #27
    Minthogy nem lehet belepiszkálni az sg- motorba, és nem is akarok, így ehhez foyamodtam amit mondtál...
  • Hangianix
    #26
    En azt hittem, hogy ha beallitod a kotelezo regisztraciot, utana te mint admin dontheted el, hogy barmit is csinalhat-e a forumon az illeto. Ezenkivul le is lehet tiltani az uj reggelest, szoval ha valakinek kell reg, az kuld egy emailt, megnyitod neki 10 percre majd visszazarod.
  • ThePartyFace
    #25
    #4
  • Johnyy
    #24
    AZt valahogy meglehetne csinállni a regisztrálható sayát fórumon hogy bizonyos felhasználóknak ne lehessen hozáférése topikokhoz, vagy azt hogy 2 topikot jelszóval lehesssen védeni..?
  • cSuwwi
    #23
    reakcióidő rulz :)
  • BubaMester
    #22
    Nem vagyok vele azonos..
  • Prank
    #21
    te azonos vagy a mondókában lévő Tengerecki Pállal, írd meg!
    ...fontos!
  • Yan
    #20
    Igen, és most unja, hogy mindig banolják.
    Szeretne már ő is banolni.
  • Tengerecki Pál
    #19
    Miért ez most titok, vagy mi?
  • Dzsini
    #18
    ezt nyugodtan megkérdezheted tőle privátban, a topichoz nem sok köze van.
  • Tengerecki Pál
    #17
    Te azonos vagy azzal a Bubával, akit BFV-ben sokan csíternek tartanak?
  • artschiatwork
    #16
    :D
  • cyrus #15
    jó eSTét... :D
  • BubaMester
    #14
    Ok, köszi.
  • RelakS
    #13
    "St a fórum "atyaúristen"e "

    atyaúriSTene? ;)
  • Dzsini
    #12
    St a fórum "atyaúristen"e ( :o) ), a "mi kellene az sg-nek?" topicot aktívan olvassa-írogat bele, ott megtalálod és tudsz neki privát üzenetet küldeni. vagy megnézed az emailcímét, és úgy.
  • BubaMester
    #11
    Ki az az ST? Hol tudom elérni? Amúgy már gondlotam erre a kötelező regisztrációs dologra.. Majd be fogom vezetni.
  • m4n0
    #10
    na. nekem is voltak hasonló problémáim, jött a jópofa gyerek és elkezdett beírkálni.
    nosza, bevezettem a kötelező regisztrációt. tény hogy pár hétre megcsappant a beírások száma, de utána úgyis beregelték magukat akik írni akartak.
    ezután pedig akivel gond volt, őt magát bannolni lehet.
    hidd el, nem fog 4-5 emillel beregelni hogy szívózzon, hamarabb feladja a sunyija...
  • Cat #9
    adj moderálási jogot 5-6 megbizható embernek, akik régóta látogatják a lapodat és vezess be kötelező regisztrációt
  • cSuwwi
    #8
    "Nemtok velük mit csinálni ... annyit max. ,hogy az eddigi regeletlen nickjüket beregisztrálom és letiltom.. "

    Jól értem, hogy unregek zakalatnak?
    Ha igen, akkor kapcsold be, a beállításoknál, hogy csak regisztrált tagok írhassanak a topicba. Ezzel páran kiesnek, de ha pl. a fejlécbe beírod, hogy miattuk hoztad ezt az intézkedést, szerintem megértik.

    Arra már nem emléxem, hogy lehet-e késleltetni a regisztrációt 24 órával mint itt a fórumon. Esetleg kérdezd meg St-t, hogy nem-e tervez ilyen irány feature-t berakni...
  • cyrus #7
    ebben az ügyben St-t keresd, Ő az sg adminja....
  • BubaMester
    #6
    Vagy mit csinálnak vele...
  • BubaMester
    #5
    Azt tudom csak mondom ,hogy hátha figyelnek rá akik frissítik a fórumot..
  • cyrus #4
    de figy, ez egy előre megirt általános fórumengine...ebbe te nem nyúlhatsz bele.
  • BubaMester
    #3
    Annyira azért sztem nem szívósak... Elírtam... Nem spam hanem mindenféle mocskolódások.. Hogy ilyen meg ilyen szar a lap és valami nagy humor.. ezeket ha kibannelem akkor sztem elhúznak. Legalábbis egy részük..
  • ThePartyFace
    #2
    IPbannal se sokra mesz...max 24 ora es ujra radszabadulnak:(
  • BubaMester
    #1
    Hello!
    Az a bajom ,hogy van egy oldalam és oda befűtem egy ilyen SG-s 'befűzhetős fórumot'.. Viszonylag nagy a forgalom és néha rátévednek az oldalra állatok is és telispammolják az oldalt. Nemtok velük mit csinálni ... annyit max. ,hogy az eddigi regeletlen nickjüket beregisztrálom és letiltom.. De visszajönnek más névvel.. Szóval tisztelt szerkesztőség vagy valaki majd csinálja meg ezt...[Nem győzök törölni] Bocs ,hogy új témát nyitottam neki... Üdv : Buba