2389
Sudden Strike mindörökké
  • Hawk06
    #2083
    Meggondoltam megam.Szerintem kurva reális lett:




  • HunButyok
    #2084
    Nah nagyon fasza csak túl zöld. ;)

    Amúgy egyenes lövészárkot nem használtak a második vh-ban mert nagyon veszélyes volt.... Cikkcakkosan jobb lett volna rakni őket. De amúgy fasza nagyon.
  • HunButyok
    #2085
    Ja az arab építészet nagy hatással volt az olaszokra.
  • Fasiszta
    #2086
    Ez egy vh-s játék?
  • Axon
    #2087
    Sajnos nekem a letöltés linkjére ezt írja ki:
    Error 8: Query is incorrect. Incorrect syntax near ','.
  • Axon
    #2088
    Utána nézek, hogy melyik modban volt.
  • Axon
    #2089
    Jah, ha az ilyen egyszerű lenne...
  • Fasiszta
    #2090
    Az erdeti játék kell hozzá?
  • Axon
    #2091
    Az eredeti játék neve Resource War. Ezt kell beszerezned. Ehhez vannak különféle modok. Az alant látható képek az RCM 2.7-es modból valók. Ezt le kell töltened és simán telepítened.
    A topikban egyébként a Sudden Strike család játékaival foglalkozunk:

    Sudden Strike
    Sudden Strike Forever
    Sudden Strike II
    Resource War
    Hidden Stroke
    Hidden Stroke II
    Cold War Conflict
    Gulf War
    Black Gold
    Europe2015
    Europe2015 II

    és a fentebbi játékokhoz készült modokkal.
  • Fasiszta
    #2092
    Resource War az külön is el fut?
  • Axon
    #2093
    Természetesen. Az egy önálló játék.
  • Hawk06
    #2094
    Mijaz,hogy túl zöld? Az emberek nem ültettek egymás mellé különböző szinü ültetvényeket csak azért,hogy fentről nézve ne legyen egyszinű a vidék.Olyat csak te szoktál.Lehet,hogy az szebb de ez valósághű,ez egy legelő valahol Sziciliában.
    A lövészárkok pedig,egyik lövészárok se hoszabb 30 méternél,ennél hosszabb lövészárok vonalak húzodtak a 2. világháborúba.

    Az építészeti stilusok pedig,lehet vannk épületek amely nem épp odatalál,de az majd lecserélődik más épületre.
  • Hawk06
    #2095
    Most próbáltam ki és nekem rendesen tölti,200kb/s-al is akár.
  • Fasiszta
    #2096
    Ez egy letölthetö pálya?
  • Fasiszta
    #2097
    És itt vannak olaszok is?
  • Axon
    #2098
    Én erről a linkről próbálom húzni:
    http://hs2.cn/asl/SSL2.74.rar
    Mindig ugyanaz a hibaüzenet, pedig már két gépről is kipróbáltam.
  • Hawk06
    #2099
    Ez a link nekem se müködik.
  • Hawk06
    #2100
    Még nem töltöttem fel a pályát és ez multiplayer pálya.Természeresen vannak olaszok is :D.
  • Hawk06
    #2101
    Pedig én is innen töltöttem le,úgytünik elromlott a link.Szerintem hamarosan kijavítsák.
  • Axon
    #2102
    A Siberium modban vannak tevés egységek.
    A modot letöltheted innen: www.sudden-strike-2-maps.de

    Sajnos nem tudom lehúzni a Liberation 2.74-es modot, így ha tudod jó lenne ha feltolnád a www.data.hu-ra
  • Fasiszta
    #2103
    Vannak olasz tankok ágyúk és repülők?
  • Hawk06
    #2104
    Igen:).A screenshotookon láthatsz pl olasz repülöket meg ágyut is.
    Ha akarsz játszani vegyél fel MSN-en:[email protected]
  • Fasiszta
    #2105
    Nekem másolt játékom van.
  • Hawk06
    #2106
    Megy aval is.
  • Hawk06
    #2107
    Na ma teszteltük a mapot,nagyon jóra sikerült:



  • HunButyok
    #2108
    Jaja nagyon fasza map, talán az egyik legjobb amin játszottam mostanában.
    Jó kis reality, gondolkodós okos kis map. Szeretem.
  • Fasiszta
    #2109
    A Sudden Strike III az Jó?
  • HunButyok
    #2110
    Szerintem szar és nehéz felrakni is, és egy erőmű kell hozzá...

  • HunButyok
    #2111
    Hawk ma itthon vagyok gyere msn-re....
  • HunButyok
    #2112
    Axon!

    Letltöttem a siberium modot de tevés katonát nem lelek benne...
    merre keressem? Lovasok azok vannak, nem félrenézted őket?
  • Fasiszta
    #2113
    Milyen ez a siberium mod?
  • Axon
    #2114
    Na most lehet, hogy megfogtál. Nagyon régen néztem azt a modot. Annyit tettem, hogy a régebbi hozzászólásaimat átnéztem és megtaláltam, hogy a tevés egységeket a Siberium moddal kapcsolatban emlegettem.
    Az a helyzet, hogy rémlik is számomra a tevés egység, tehát rohamoztam velük. Csináltam is képernyő mentéseket, de akkor még nem az uw.hu-n tároltam a képeimet, hanem egy másik ingyenes szolgáltatónál, amelyik egyszer csak minden ok nélkül törölt a felhasználói közül és így elvesztek az oda feltöltött képeim.
  • HunButyok
    #2115
    Ez sudden 2-höz van, nem rossz mod, de kicsit régies és ósdi mai szemmel nézve... már 5 éves mod...
  • Axon
    #2116
    Nem teljesen értek veled egyet.
    - Pont olyan könnyű feltelepíteni, mint bármilyen más játékot. Elindítod a setup.exe-t és felmegy, majd elindítod az 1.4-es patch-et és simán felmegy.
    - Rendszerkövetelménye pedig nevetséges:
    * Minimal configuration: Nvidia 6600 / Radeon 9800, 1 Gb RAM
    * Recommended configuration: Nvidia 7800 / Radeon X1600 or better, 2Gb RAM
    * Operating systems: XP or Vista.
    Ez ma már egy gyenge közepes gép, vagy még annyi sem. Ennél izmosabb gépeket veszünk szövegszerkesztésre. Én a melóhelyen egy AMD3500-as procijú, 1 giga ram-os, X1600-as videókártyás gépen szoktam tolni, teljesen szaggatásmentesen megy. A legelső demó volt teljesen optimalizálatlan, bár ezen a gépen még akkor is szaggatás mentesen ment, bár akkor még egy ilyen gép izmosnak számított.
    - Abban viszont igazad van, hogy a játék nagy bukás lett. Alig játszik vele valaki. A régi suddeneseknek nem tetszik és maradnak a régi részeknél, a fiatalabb játékosok meg inkább fárkrájoznak.
  • Hawk06
    #2117
    A vonatos cuccok készek.

    Még az amcsi LCT-5öt kell belerakjam és kész a vertical objects.
  • hágó001
    #2118
    Nagyon szép, Gratula!!!
    Gondolom a vonatsinek kanyarodását, még nem sikerűlt megoldani, pedig az sem lenne egy utolsó szempont.
  • Salvaje
    #2119
    Dolgozunk a problémán.

    Én most épp az épletek téliesítésén dolgozom, ugyanis a téli sémánk eléggé hiányos pl.: gyárakban , kórházakban.

    hawk, ha ma leszel, gyere MSN-re, vagy Skype-ra
  • Hawk06
    #2120
    No,ma jólenne egyet játszani.
  • HunButyok
    #2121
    Nash teszteltem a kínai mod bétáját...
    Jobb mint a 2.73 volt, sokkal jobb.

    Az egységek szépek, de inkább ralzfilmszerűek, nem látszik rajtuk hogy ezek harci gépek... Minden járművön ott a vörös csillag, holott nem volt elterjedt az oroszoknál a szabvány fehér csillag az amcsiknál...

    Igazából amik a modban nagyszerűek azok az ágyúk. Nagyon szépek.
  • hágó001
    #2122
    Adjon Isten!
    Kivételessen, nem a játékról kérdeznék. Kicsit gondolkodtam azon, hogy milyen eszközökből áll a Magyar hadsereg, milyen tank, gépfegyver, önjárólöveg, lövegek, repülők,helikopterek stb. és persze, hogy ezekből mennyi van nekünk.
    Utánanéztem a dolognak, de nem nagyon találtam hiteles anyagokat, a wikipédiának meg nem hiszek, meg elég hiányos is. Ha esetleg tudtok némi dolgot, hogy milyen eszközök vannak a seregben használatban(ami jónak minősíthető) és azokból mennyi; azt nagyon megköszönném.(lehet az tank, repcsi, kézifegyver, akármi).
    Meg még annyit szeretnék kérdezni, hogy szerintetek, melyik a mai kor legjobb tankja, önjárólövege, kézifegyvere, ágyúja és repülőgépe, valamint helikoptere.( ha esetleg van valami speciális fegyver is ami szerintetek jó, akkor légyszives azt is írjátok le).
    Ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönném.
    Üdv, Balázs!

    Ui.: Márciustól jobbik párttag leszek, ha esetleg valamelyikőtök jobbikos, akkor azzal a késöbbiekben jobban felszeretném venni a kapcsolatot, politizálás végett.