2389
Sudden Strike mindörökké
  • Axon
    #1963
    Itt a Total War 1 és 2 linkje.
    A Sudden Strike 1-hez vagy Foreverhez valók a pályák.
  • Axon
    #1964
    Itt a Total Victory linkje.

    A Sudden Strike 2-höz valók a pályák.
  • Axon
    #1965
    Kurszk:

  • Hawk06
    #1966
    Fasza,kösszépen.
  • Hawk06
    #1967
    Ez is fasza,hamarosan lessz egy játszható verzió és akkor kezdödnek a harcok!
    Ide belessz linkelve a letöltési link.
  • bauer
    #1968
    Üdv!

    Axon van egy ismerősöm aki szeretné valahonnan szeretné letölteni az RW-t, de nem igazán tudja honnan lehetne. Most kezdi kóstolgatni a sudden ízét, ígyhát igyekszem segíteni ebben :)
    Szóval esetleg tudsz vmilyen letöltő linket adni?


    Robee az emmberünk neve.
    4info.hu
  • butuska66
    #1969
    sudden-strike-maps.de
  • Axon
    #1970
    Ajánlom az #1958-as beírásomban szereplő torrent linket. Abban benne van az összes Sudden Strike verzió a Resource War-al együtt. Nekem 5 óra alatt lejött. Egyébként torrent oldalakon fent van az RW.
    De itt egy rapidos link, ha nem szereti a torrentet: http://rapidshare.com/users/WM3L9G
  • bauer
    #1971
    Nagyon köszönöm :)

  • HunButyok
    #1972
    Nah, raktam még RAM-ot a gépembe, olyan gyors vagyok most mint egy M18 hellcat. Húhh, remélem mielőbb zuzunk már. A Vérszomjam határtalan méreteket kezd ölteni.
  • Hawk06
    #1973
    Ezt örömmel hallom,na de hol a karácsonyi RCM,kérem a letöltés linket

    Ja és Bódóg' Karácsonyt!
  • Vardar
    #1974
    Sziasztok!
    Így karácsony közeledtével feltámadt a nosztalgia és elő kotortam a SSII CD-t. Gondoltam szétnézek modok, kiegészítők után kutatva a neten és hát elvesztem:D Valaki elmagyarázná nekem pontosan, hogy melyik kiegészítő mit takar? Csak egy sima SSII-m van 2.2es patchel.
    Egyébként Boldog Karácsonyt minden SSII fannak:D
  • HunButyok
    #1975
    gyere msn-re hawk és kapod a linket. De az peccselős link.
    Az installcsomag az vagy ma este vagy holnap érkezik.
    Lesz egy fontos info: csak max 3 missiont szabad tárolni a mission tároló mappában. Akkora a mod, hogy nem fér el benne a sok mission.
    Kicsit tőlnőtte magát.
  • HunButyok
    #1976
    Szia!

    Egy simsa Resource war-t szerezz be (lásd torrentfile lejjebb) és telepítsed fel, és az RCM2.7 moddal magyarokkal tudod szoptatni a muszkákat. Egymás ellen meg hatalmasdakat fogunk zuzni.
  • Vardar
    #1977
    Értettem!:D Multizni sose multiztam mert amikor még ez volt a menő akkor nem volt net.
  • HunButyok
    #1978
    Amikor ez menú volt akkor még nagyon gyerekcipőben járt ez a game... Most meg már feledésbe merült, csupán pár MOD ami új. De ezekkel a modokkal vadiűj játék lett belőle. A MOD-ok készítői minden tudásukkal és ügyességükkel igyekeztek lemásolni a vakós dolgokat, és ezáltal olyan hangulata lett a játéknak, amit se 3D-ben (ahol 8 szöglető kerekekkel felszerelt teherkocsik mászkálnak), se másmilyen játékban nem tudtak lemásolni.

    Sudden 2-höz ajánlom a REal Warfare modot, Resource warhoz (itt már van benzin is) meg a mi modunkat meg a PWM-et azonban PWM-hez kevés a küldetés.
  • HunButyok
    #1979


    Boldog karácsonyt mindannyiótoknak és íme a mi ajándékunk, az egy évnyi várakozás után megjelent Real Combat Mod 2.7.

    http://www.strategie-games.com
  • HunButyok
    #1980
    ja a link itt található: http://www.strategie-games.com/Slyder/index.php?option=com_content&task=view&id=315&Itemid=1Real Combat Mod 2.7
  • Hawk06
    #1981
  • Hawk06
    #1982
    Na akkó ma nem de holnap már kéne/lehetne játszani:D
  • bauer
    #1983
    Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

    4info - sudden fórum
  • HunButyok
    #1984
    Jáccunk-jáccunk-jáccunk má'!
  • HunButyok
    #1985
    Hawk gyere msn-re!
  • Vardar
    #1986
    A Real Warfare meg a Total Victory mehet egymásra?
  • HunButyok
    #1987
    Hát nem tudom miről bezsélsz. Mindkettő külön Mod.
    A Real Warfare mod az egy sudden strike II mod, ahogy a Total victory is. De igen, mehet szerintem mivel a Total victory csak pályákat tartalmaz.

    De eme módok nem olyan nagy számok.
    Ajánlom figyelmedbe a Sudden Strike Resource warhoz készült magyar Real Combat Mod-ot. ;)
  • hágó001
    #1988
    Üdvözlet mindenkinek!
    Nagyon szeretnék játszani a sudde3n strike-al, főleg magyar egységekkel.
    A következő a problémám: Megvan a ss 2 és a resource war,az RCM2.0, az RCM2.5 és azRCM2.6 . A probléma az h. egyiknél sem működik a pályaszerkesztő. Kérlek titeket, hogy írjátok le, hogy mellyek azok a modok amik hiányozhatnak, azokat honnan tudnám letölteni, és hogy melyik modban vannak magyar egységek.
    A segítséget előre is köszönöm!
    Üdv, Balázs
  • Hawk06
    #1989
    Szia,telepítsd a Sudden Strike Resource War-t majd töltsd le és telepítsd az RCM2.7 magyar fejlesztésű módot.Ebben játszhatsz magyar egységekkel!
    Ha valami gond van írj!
  • hágó001
    #1990
    Szia!
    A játékot sikerűlt elindítanom, köszönöm szépen, de a pálya szerkesztő az nem megy, elindúlni elindúl, de csak ott a tálcán látom h. fut a program, de magát a pályaszerkesztőt nem. Nem tudod h. mi lehet a gond?
  • HunButyok
    #1991
    hágó001!

    Msnre ha felvennél minden könnyebben menne. ;)
    meg a főhadiszállás MSN-en van. gyors, pontos, naprakész és kényelmes.
  • hágó001
    #1992
    Oké! Ez jó ötlet!
    Mi az msn cím?
    Az enyém [email protected]
  • hágó001
    #1993
    Már rájöttem! Mikor leszel fenn kb?
  • HunButyok
    #1994
    Hawk mikor jössz harcolni? vag ytalán félsz? tele a gatya? hehe

    sajnos msn-em és skype-om nem megy, de ebuddy-rol tudok msn-ezni. No para a játék az megy faszán. Meg a hamagenyó is szuperál....
  • Hawk06
    #1995
    Majd csak az újévbe szerintem,majd jól elverlek akkor.
  • Salvaje
    #1996
    Üdv.

    Úgy tűnik, elértük a fejlesztés határait a Summer Battles-ben, ugyanis nem tudok több egységet berakni. Pedig lenne még vagy 50 db.
    Épp ezért vettem elő újra a Sivatagi egységeket.
    Ehez kellene egy normális sivatagi séma: vagy a régi foreveres változat vagy a hidden storke ide tartozó jöhet szóba.

    Sajnos ,mig nincs internetem, játszani se tudok.
  • Axon
    #1997
    Kipróbáltam az új 2.7-es RCM-et.
    Eddig csak pozitív élményeim vannak. Remek lett a magyar single pálya. Kár, hogy nincs belőle több. Egyébként azt is beletehettétek volna, amit nekem készítettetek. Legfeljebb az Axon tábornokot átírtátok volna :-)
    Külön kuriózuma, hogy az egyetlen magyar nyelvű utasításokkal ellátott pálya amit a Sud családhoz valaha is készítettek.

    Egyébként a kampány képernyőről tudtok mondani valamit? Az első két kampányhoz az van írva, hogy "hamarosan". Ettől függetlenül a másik kettő sem működik.
  • HunButyok
    #1998
    Magyar SP pályák érkeznek majd, a www.4info.hu-n csak magyar nyelvű pályák lesznek letölthetőek.
    Ezen pályák angol nyelvű változatai exportra készülnek azok továbbra is a sudden-strike-maps.de honlaprol lesznek elérhetőek.
    MP pályák azok az én gépemen lesznek találhatóak, de amikor játszunk úgyis átmásolj amindneki. Remélem Salvaje is megörvendeztet bennünket egy-egy full reality pályával a MP csaták miatt és mielőbb a frontvonalra tud érkezni a kényszerszabadságról, ahová az internet szolgáltatók Führere küldte őt. :D
  • Hawk06
    #1999
    BÚÉK Mind[/szin[szin=green]]enki[szin=red]nek
    Bórt,búzát,egészséget!
    Fejlöggyék az RCM!
  • Hawk06
    #2000
    Na ez se így akart kinézni.
  • HunButyok
    #2001
    Hawki-móki, mikor zuzhatlak le? Mikor tudják román seregeim eltaposni a magyar bakáidat?
  • Salvaje
    #2002
    Kellene a Hidden Storke sivatagi sémája. Leírásokkal, forrásfájlokkal.
    Kellenének Román hangok.