2389
Sudden Strike mindörökké
  • Salvaje
    #1283
    Mi sem neten szoktunk, hanem összeállunk vagy 4en, és LAN klubban hódolunk az érzésnek.
    vagy nálam, de itthon csak ketten tudunk játszani, mert nincs több gép.
    Az elmult évben én szinte kizárólag így játszottam, single playert nem igazán nyomtam.
    Ami a hangeffekteket illeti, az Uj RCM sem szegénykedik csemegékben. Igyekeztem minél több eredeti hangot belerakni, az egyes játműtipusok motorzajától kezdve a robbanásokon át egészen a kézifegyverek kelepeléséig.
    Az RWM-ből is lehet sok jó zajt kiszedni, minap hallgattam a sémákat.
    Vannak ismerőseim, akik hagyományőrzők, és korhű cuccokkal szoktak "harcolgatni" egy-egy híres ütközetet lejátszani.
    tőlük van pl.: eredeti MG42-es zajom. A t-34es 500 lovas nyersolaj-dízeléről meg ne is beszéljünk...
  • Hawk06
    #1284
    Az egyik haverommal nagy ritkán mi is játszunk LAN-on.Kb 600-700 méterre lakunk egymástol.De ne hidd hogy nálunk vagy náluk 2 gép van a házban ...nem nem =)))) vagy ö az övét vagy én az enyémet szedjük szét és kézben cipeljük át egymáshoz :)))és 24orán át toljuk:))persze több játékkal:Starcraft Broodwar,Call of Duty Series,Hidden and Dangerous 2SS,Battlefield,Gallactic Battlegrounds,Age Of Wonders,Stronghold Crusader,...nagyjából ezekkel.

    A Sudden Strike-ot azt én szoktam ráeröltetni hogy egy kicsit játszodjunk már aval is,ö sajnos nem nagyon rajong érte.Nekem nem nagyon vannak SS kedvelő barátaim akivel játszodjak:(
  • Hawk06
    #1285
    Amugy irtam választ az #1274-es hozzászólásodra Salvaje,nem tudom láttad-e,nem irtál semmit vissza.

    Jah és az #1275-nek kérdés a vége.
  • Hawk06
    #1286
    Kiváncsi vagyok mijen lessz az RCM 2.7es.
  • Hawk06
    #1287
    Salvaje,remélem az RCM 2.7esbe benne lessz minden.
    Tehát remélem nem kell feltegyem a winter wars-ot oszt azt felujítsam a summer battles-al és azt a 2.6-ossal és akkor azt még a jövendő 2.7essel??
  • Salvaje
    #1288
    NEm, a telepítés hgasonlatos lesz 2.6-os vercióhoz, csupán a forrásfájlokat kell majd felülírni.
  • Hawk06
    #1289
    Na nem baj így is jó lessz.Kiváncsi leszek az MG42-s hangjára.

    De szerintem jó hangeffektusokat tudnátok szerelni a Call of Duty részekből és a battlefiel 1942ből is.Amugy észrevételeim szerint már a BF1942-ből már jócskán valt hangeffekt kivéve:D főleg az RWM-be.
  • Axon
    #1290
    Egy igazi csemegét szereztem!

    Megvan a Gulf War!

    Biztos emlékeztek még az Irak-Iráni-i háborút feldogozó játékra, amit a Sudden Strike 2 motorjával készítettek, pont úgy mint a Cold War Conflict-ot.
    Megjelent ennek egy demoja is benne egy pályával, amit végig is toltam és rengeteg képet raktam be ide a fórumba. Az Amazon.com oldalán sokáig előrendelhető is volt ez a játék, de egy idő után levették. Azt hittem meg sem jelent. De tévedtem!
    Az oroszoknál kiadták, ciril betűs természetesen és a cd-n még starforce védelem is van.
    Nos sikerült letöltenem az iso-t és szerencsére crack is van mellette.
    A játék csúcsszuper. benne van mindkét kampány, az Iraki és Iráni is, meg vagy 10 single pálya és néhány multi pálya is.
    Mindjárt beszúrok néhány képet.
  • Axon
    #1291
    Menü:

  • Axon
    #1292
    Kampány menü (Irak, Irán):

  • Axon
    #1293
    Egy kép a telepítőről. Linux alatt készült Cedega környezetben, így linux alatt is játszható a játék, csakúgy mint valamennyi Sudden Strike rész.

  • Axon
    #1294
    Iráni kampány első pálya. Szétlőtt városban, egy maréknyi katonával kell visszaverni az iraki gépesített gyalogságot:

  • Axon
    #1295
    Érdemes a jármű adatait megnézni. Egy 106 mm-es páncéltörő ágyú van rászerelve.
    Egész jól néz ki a kezelőfelület is:

  • Axon
    #1296
    Rohamozó tankok. A kezelő felületről látszik, hogy lehet hívni légi támogatást és helikopteres támogatást is:

  • Axon
    #1297
    Hős tank a lövészárkok ellen, mögötte pedig a próféta - észnélkül rohamozó - harcosai:

  • Axon
    #1298
    A ciril betűs menük nem túl zavarók, ha jól emlékszel az angol menüre, mivel minden opció ugyan ott van.
    A gáz az egységeknél van, mivel egy single pálya elején azt sem tudod, hogy irakiakkal vagy irániakkal vagy-e.
  • Salvaje
    #1299
    Nem néz ki rosszul.
    Még valami. SergentPat, az egyik francia csóka - feltalálva a spanyolviaszt - fogta a HS2 sémáit - és átültette a SS RW-hoz.
  • Axon
    #1300
    Hívtam egy helikoptert:

  • Axon
    #1301
    megérkezett a kijelölt területre:

  • Axon
    #1302
    Ott nekiállt körözni:

  • Axon
    #1303
    Ha valamelyik épületben lőni kezdtek, akkor rögtön odapörkölt egy rakétát:

  • Axon
    #1304
    Utolsó katona is likvidálva és győzelem:

  • Hawk06
    #1305
    És akkor a HS2 sémák és unitok benne lesznek a RCM 2.7-esbe??
  • Axon
    #1306
    Megtaláltam a Gulf War hivatalos orosz oldalát. 2004-ben jelent meg a játék és a számomra meglepő hír az, hogy folytatása is készült, amit 2005 ben adtak ki. Ennek még angol neve sics csak orosz cirilbetűs.
    Mindenesetre ráhajtok :-)

    A hivatalos oldalon találtam néhány remek képet a Gulf Warból, amit beszúrok.
  • Axon
    #1307
    Repülőtér a tengerparton:

  • Axon
    #1308
  • Axon
    #1309
  • Axon
    #1310
    Dúl a kőkemény harc irak és irán között:

  • Axon
    #1311
  • Axon
    #1312
  • Axon
    #1313
  • Axon
    #1314
  • Axon
    #1315
    Rakétacsapás az ellenfélre:

  • Axon
    #1316
    Ez pedig az orosz kiadás borítója:

  • Axon
    #1317
    Ez pedig a Gulf War folytatásának a borítója:

  • Axon
    #1318
    Újra toltam a Hidden stroke 2 német kampányát. Sikerült végigverekednem magam az 5. pályán.
  • Axon
    #1319
    Először lángszórós tankokkal semlegesítettem a bunkereket:

  • Axon
    #1320
    Három irányból betörtem a városba, élen a királytigrisekkel és vadászpárducokkal:

  • Axon
    #1321
    Néhány utcáért igen súlyos harcok alakultak ki:

  • Axon
    #1322
    Sikerült bevennem egy igen jól védett hidat, így útnak indíthattam hátbatámadó különítményemet: