374
David Merlini trükkje
  • Amse
    #14
    szétporlik a vízben.
  • CalebJoe
    #13
    Lófaszt betonozzák be csak betontömbbe rakják, ha egy embert bebetonoznak az többé nem mozdul hanem hamar meghal.
    Mi ez a nagy áttörés áttöri a betont vagy mi?
  • CSOCSO
    #12
    fogalmam sincs hogy ki volt a csako:(((
  • akyyy
    #11
    valaki menjen ki és fotozza le, nem hiszem az rtlnek, ez csak ismétel :P
  • CalebJoe
    #10
    Ki volt az a csákó? Hátha fent van a DC-n.

    Merliniről meg csak annyit, hogy ott van nála a kulcs a bőre alatt én vartam be, biztos nem fog megdögleni a TV nézők szeme láttára.
  • Amse
    #9
    ja
  • CSOCSO
    #8
    mikor kijottem amcsiban az MTV-n mutattak egy fiatal sracot.. merlini korabeli lehet...
    a lenyeg hogy a csako az utcakat jarta.. tehat nem 80 meterre mindenkitol mint merlini, hanem fulll face to face csinalt trukkoket.. de olyat hogy az emberek sikongtak! meg a kis utcai kemenyfiuk is csak ugy sikongtak amit csinalt a csako..
    voltak sima kartyatrukkok meg minden.. senki se ertette hogy csinalja a csako..olyan sima trukkoket csinalt es annyira latvanyosak voltak hogy en is csak tatottam a szamat...az ott levo fiatalok meg szinte fulladoztak, mer levegot nem birtak kapni.. aztan olyat csinalt a csako hogy odaallt 2 meterre a tobbiektol.. korbellatak rendesen.. es a csako szettette a kezeit es felemelkedett 10 centit!!!! hat ilyenkor a fel csapat szinte szejjelrobbant es futott ki merre latott annyira lesokkolta oket a dolog.. rendesen mintha boszorkanyt lattak volna vagy nemtom..eszmeletlen meleg volt.. de az ottmaradtak is csak a szajuk ele tettek a kezeiket.. es azonnal korbefogdostak a csakot hogy nincs semmire felakasztva...de aztan rohant az utca tuloldalara es megcsinalta ugyan ezt.. szal.. fogalmam sincs hogy csinalta a kolok de ez tud valamit.. a merlini meg elmehet a busba...
  • akyyy
    #7
    cementbe olyan por van, amivel a duna vizével meglágyul :
  • Adi
    #6
    Meg van ez tervezve... kiszabadul azt kész!
  • Amse
    #5
    =)Tartom!
  • cyrus #4
    500at hogy megmördöl, és az rtlklub saját halottjaként jimmy mellé temeti !
  • Pyx #3
    kamuak.
  • Amse
    #2
    Fogádás lesz?=)
  • Pyx #1
    :C