374
David Merlini trükkje
  • Pyx #1
    :C
  • Amse
    #2
    Fogádás lesz?=)
  • Pyx #3
    kamuak.
  • cyrus #4
    500at hogy megmördöl, és az rtlklub saját halottjaként jimmy mellé temeti !
  • Amse
    #5
    =)Tartom!
  • Adi
    #6
    Meg van ez tervezve... kiszabadul azt kész!
  • akyyy
    #7
    cementbe olyan por van, amivel a duna vizével meglágyul :
  • CSOCSO
    #8
    mikor kijottem amcsiban az MTV-n mutattak egy fiatal sracot.. merlini korabeli lehet...
    a lenyeg hogy a csako az utcakat jarta.. tehat nem 80 meterre mindenkitol mint merlini, hanem fulll face to face csinalt trukkoket.. de olyat hogy az emberek sikongtak! meg a kis utcai kemenyfiuk is csak ugy sikongtak amit csinalt a csako..
    voltak sima kartyatrukkok meg minden.. senki se ertette hogy csinalja a csako..olyan sima trukkoket csinalt es annyira latvanyosak voltak hogy en is csak tatottam a szamat...az ott levo fiatalok meg szinte fulladoztak, mer levegot nem birtak kapni.. aztan olyat csinalt a csako hogy odaallt 2 meterre a tobbiektol.. korbellatak rendesen.. es a csako szettette a kezeit es felemelkedett 10 centit!!!! hat ilyenkor a fel csapat szinte szejjelrobbant es futott ki merre latott annyira lesokkolta oket a dolog.. rendesen mintha boszorkanyt lattak volna vagy nemtom..eszmeletlen meleg volt.. de az ottmaradtak is csak a szajuk ele tettek a kezeiket.. es azonnal korbefogdostak a csakot hogy nincs semmire felakasztva...de aztan rohant az utca tuloldalara es megcsinalta ugyan ezt.. szal.. fogalmam sincs hogy csinalta a kolok de ez tud valamit.. a merlini meg elmehet a busba...
  • Amse
    #9
    ja
  • CalebJoe
    #10
    Ki volt az a csákó? Hátha fent van a DC-n.

    Merliniről meg csak annyit, hogy ott van nála a kulcs a bőre alatt én vartam be, biztos nem fog megdögleni a TV nézők szeme láttára.
  • akyyy
    #11
    valaki menjen ki és fotozza le, nem hiszem az rtlnek, ez csak ismétel :P
  • CSOCSO
    #12
    fogalmam sincs hogy ki volt a csako:(((
  • CalebJoe
    #13
    Lófaszt betonozzák be csak betontömbbe rakják, ha egy embert bebetonoznak az többé nem mozdul hanem hamar meghal.
    Mi ez a nagy áttörés áttöri a betont vagy mi?
  • Amse
    #14
    szétporlik a vízben.
  • CSOCSO
    #15
    igy van.. en lattam a csakot aki uvegkoporsoban volt es raontottek a betont..aztan faszan osszeroppant az uvegkalitka.. a csako meg eszmeletlen volt kisse mikor kiszedtek.. szal nem betonozzak be az tuti...
  • CSOCSO
    #16
    amugy valoban nem is ertem miert csinalnak ilyen musort.. annyira gagyi es annyira szar!!!!!
  • DBoy
    #17
    dögölne meg :)
  • DBoy
    #18
    az a gáz ha ilyenkor csuklani kell vagy ilyesmi :D
  • CalebJoe
    #19
    Bebetonoznám a csávó lábát aztán meg ledobnám a dunába oszt ússzál baszdmeg. Azt hiszi, hogy ő Houdini.
  • Pontius #20
    ahh a víz alatt várják betontörővel + ütvefúróvel
  • DBoy
    #21
    buváruhában :D
  • Devla
    #22
    Allitolag delutan pizzat rendelt es el is fogyasztotta. Bele kellett volna rakni egy kis extra adag hashajtot.
  • DBoy
    #23
    anyátokat sorsoljátok kiiii
  • DBoy
    #24
    [azért izgul]
  • akyyy
    #25
    aki ki ment hozzá beszélni, csak adni neki egy pepsiz benne a titkos receptel
  • CalebJoe
    #26
    Azért nem izgul az anyja mert tudja, hogy csak trükk úgyis kijön a kis fiacskája.
  • akyyy
    #27
    mija trükk?
  • soldier
    #28
    Ez az ember egy elmebeteg:D
  • soldier
    #29
    Jézus itt jár köztünk!:DDDD
  • cyrus #30
    vagy téged te fasz
  • winnie
    #31
    jaj, csocso. nem neked csinálják. ez egy tévére tervezett produkció, ami frankó nézettséget fog szakítani. ha nem szereted a bűvésztrükköket, akkor minek nézed. david copperfield is szabadulgatott, látáványos meg minden ez is, gondolom (nem nézem), de tuti nagyon magyarosan gagyi lesz a körítés
  • Pontius #32
    Szerintem az a trükk, hogy a rácsszerkezetbe ami a feje körül van vagy az üvegtartó szerkezetbe valami könnyen táguló anyagot raktak ami szétfeszíti a betont...
  • Pontius #33
    vagy a fasztuggya
  • Dr DeViLKiNG
    #34
    ki tudja melyik szám megy a bemutató alatt?
  • akyyy
    #35
    jaja. de beton lesüpped, jönn fel, oszt verné be fejét...
  • Pontius #36
    asszem Rob Zombi vagy Marilyn Manson száma... Nemtom meik
  • akyyy
    #37
    meg nem azért, de inkább ez mint a VV meg Survivor.
  • DBoy
    #38
    álj vigyázba a falhoz! yomd oda az egyik kezedet a váladtól a végéig! 1-2 percig!
    majd engedd el magad! és NO LÁM :)
  • Pontius #39
    kiváncsi leszek, hogy a víz alatt is mutatják-e majd a fejét
  • CalebJoe
    #40
    Evanescence - Going Under