1358
  • cypher
    #1358
    Részemről tipikus x. ziccerek&gólok itt-ott.jó meccs volt.
  • Midtjylland
    #1357
    Man. City - Spurs meccset láttátok? Vélemények?
  • Darkon
    #1356
    Sziasztok!

    Akinek van kedve csatlakozzon a magyar Fantasy Premier League ligahoz.

    Code to join this league: 1756447-569344

    Szabalyok:

    Roviden
    -Bereglesz (itt https://fantasy.premierleague.com/
    -Majd belepsz MY TEAM alatt megcsinalod a csapatodat (fontos csak ugy tudsz csatlakozni ha a csapat mar kesz ne aggodj PL indulasaig meg barmeddig megvaltoztathatod)
    -Majd Leagues ful-re mesz->Join an existing league->Join a private league es bemasolod a kodot (1756447-569344)

    Szabalymagyarazat:
    https://fantasy.premierleague.com/a/help
  • Tyler1
    #1355
    Adam Johnson 6 év letöltendő
  • bakkerman
    #1354
  • ReszegKoldus
    #1353
    Azt álmodtam, hogy mégse vonul vissza, hanem visszatér Manchesterbe, gondoltam jobb is, legalább talán nem lenne ideje ilyen marhaságokat beszélni :D
  • Smithie
    #1352
    Anglia: Ferdinandot sokkolták az U21-esekről készült képek
  • bakkerman
    #1351
    Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) koefficienslistáján Németország megelőzheti Angliát, amire az 1999–2000-es szezon óta nem volt példa.

    A rangsorban jelenleg 80.391 ponttal Anglia a második, ám az Everton csütörtöki Európa-liga-búcsújával biztossá vált, hogy nem lesz angol csapat a nemzetközi kupák negyeddöntőjében, amire ezt megelőzően legutóbb az 1992–1993-as idényben volt példa. Ez Németországnak kedvez, amely 78.558 pontjával jelenleg a harmadik helyen áll, de a BL-ben a Bayern München, míg az El-ben a Wolfsburg jóvoltából gyűjtögetheti még a pontokat, és ebben a szezonban nagy valószínűséggel megelőzi a szigetországiakat. Persze az esetleges harmadik hely sem jelentene hátrányt az angoloknak, mert ez esetben is ugyanannyi BL-helyet biztosít számukra az európai szövetség.
    Németország a 2006–2007-es szezonban még az ötödik helyen állt – Franciaország és Olaszország is megelőzte őket –, ám klubcsapatai jó nemzetközi szereplésének köszönhetően a 2011–2012-es idényre elérte a jelenleg elfoglalt harmadik helyet. Az angolok a 2011–2012-es évadban az elsők voltak, három szezon után azonban lecsúszhatnak a képzeletbeli dobogó alsó fokára.
    A listát toronymagasan Spanyolország vezeti 96.142 pontjával, Magyarország a 31. helyen áll 11.000 ponttal.
  • Effe88
    #1350
    http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-a-bayern-a-barca-es-a-real-15-ponttal-megnyerne-a-pl-t-2402131

    I agree:)
  • pilboy
    #1349
    fa kupa:
    crystal palace - liverpool/bolton
    arsenal - middlesbrough
    aston villa - leicester
    west brom - west ham
    bradford - sunderland/fulham
    blackburn - rochdale/stoke
    derby - reading
    preston/sheffield utd - mu/cambridge

    február 14-én és 15én lesznek a meccsek
  • bakkerman
    #1348
    azért azt tegyük hozzá,hogy aki a PL-be igazolt,vagy Angliában nőtt fel,az tisztában van azzal hogy karácsonykor és új év napján is foci van,ezt vállalták. Nem is kis pénzekért
  • 9csöves9
    #1347
    Több közvetítés, több lóvé. Ha nem ilyen érdekek vezérelnék a döntéshozókat, ma nem lenne az a Premier League ami, és nem kapna kétszer annyit a meccseiért mondjuk a Cardiff mint a Bayern München, vagy nem költhetne el a United egy nyár alatt 200 millió eurót. Valamit valamiért.
  • attiGT
    #1346
    és ez miért is? miért nem inkább azzal foglalkoznak, hogy ne az egész karácsonyt a focipályán töltsék a játékosok...
  • Tyler1
    #1345
    2016-tól péntekenként kezdődnek majd a fordulók a PL-ben az új tv-s szerződés megkötésével, így több mérkőzést közvetíthetnek a csatornák.
  • Tyler1
    #1344
    Sotonnal mizu? :DD
  • LasDen #1343
    azért az Independentet releváns lapnak mondanám...
  • contraste
    #1342
    Ja ezek megvannak, de egyik sem az igazi, talan a holland fizioje, de en olyat hianyolok, ami osszehasonlito a tobbi csapateval, vkitol, aki ismeri tobb PL csapat edzeset. Az elso az hasonlo, mert legalabb Everton is benne van. Na meg egyik sem relevans angol lapoknal van. Na majd irok egyet a BBCnek, hogy nem gondolkodnak-e el vmi ilyesmin :DD
  • LasDen #1341
    Azért van egy pár cikk a témában. Nem éppen a legfrissebbek, de vannak...

    Theres a reason for Arsenal injuries
    Physio gives two reason for Arsenal injuries
    Misfortune, myth or neglect?
    Why are there so many injuries in the Premier League?
  • pilboy
    #1340
    + liverpool is szenved sokszor
  • contraste
    #1339
    Erdekes lenne egy kutatas vmi benfentes brit szakitol, hogy miert van ennyi serultje az Arsenalnak, es ujabban mar MU-nak is, meg pl (kop,kop,kop) a Chelseanel szinte nem ismerik a seruleseket evek ota, Costa kivetel most, aki hozta magaval, de mar gyogyul is.

    A City-t nem emlitem, mert nekik azert rendre vannak serultjeik, Agüero folyamatosan, Silva sokat, most Nasri, Yaya is szokott stb.

    Keresgeltem az angol sajtoban, de egyelore semmit nem talaltam.
  • pilboy
    #1338
    mehet clattenburgnek a mancitys, chelseas, poolos, arsenalos mez
  • Tyler1
    #1337
    Szerintem titkon örült Moyes az eredménynek :D
  • mooo
    #1336
    Troll Footballról :DD
  • IXEMGabeo
    #1335
    ja és Yaya Toure hol marad?
  • LasDen #1334
    tapasztalatom szerint a whoscored elég akkurátos, ha azt mondják hogy ez az év csapata, én elhiszem. Korrekt vagy nem korrekt, engem annyira nem zavar.
  • Tyler1
    #1333
    Az, hogy valaki pl. Hull szinten jó szezont fut, nem biztos, hogy PL szinten is kimagasló. Ez a válogatás inkorrekt.
  • LasDen #1332
    az egész éves szezonjuk alapján. a nevük alatt van egy átlag, elég egyértelmű. csupán a statisztika alapján nagyon is lehetséges ilyesmi...
  • bakkerman
    #1331
    én az angoloknál pártatlan vagyok,nekem mindegy hogy ki nyer,csak beraktam ezt a képet :) Mondjuk annak örülök,hogy nem a Chelsea nyert,a "special sok" két egymást követő tavaszon is trófea nélkül maradt
  • Tyler1
    #1330
    Ez röhej, mi alapján állították össze?
    Szczesny, Skrtel, Davies, Evra, Jedinak, Rooney az év PL csapatában! Komolytalan :)
  • 6unn3r
    #1329

    A WhoScored.com össze is dobta az év csapatát. A bajnok csapatból egy játékos sem került be az összeállításba.

  • attiGT
    #1328
    Pénzért is lehet venni bajnokságot.

    Máskülönben meg angliában sürgősen össze kéne kapniuk magukat a játékvezetőknek, mert katasztrófa, amit művelnek. Minden csapatnak érdeke lenne, hogy tegyen valamit ez ügyben, talán az FA-ra kéne ráverni egyet :D
  • bakkerman
    #1327
  • Tyler1
    #1326
    Liverpool vezeti a bajnokságot
    Arsenal FA kupa döntős
    Man City Ligakupa győztes
    Chelsea BL döntő esélyes
    A bajnoki címvédő a 7. helyen áll

    Ezért szép az angol foci :)
  • Effe88
    #1325
  • banok
    #1324
  • Tomika100
    #1323
    Ha szeretnétek minél több tippet kapni az angol labdarúgásról akkor like-oljátok az alábbi oldalt--->https://www.facebook.com/pages/Sportfogad%C3%A1s-Profit-K%C3%B6z%C3%B6ss%C3%A9g/206602259527231?fref=ts
  • banok
    #1322
    Komoly sorsolás
  • pilboy
    #1321
    micsoda párharcok az fa-kupa köv körében!!!

    arsenal-pool
    city-chelsea

    everton-swansea
    sunderland-soton

  • Gary Lineker
    #1320
    Kedves gyerekek,

    Roberto Martínez bácsi elmondja az igazat:

    http://www.theguardian.com/football/blog/2013/sep/12/roberto-martinez-english-youth-everton
  • LasDen #1319
    vicces vagy :D