31697













  • R9
    #91
    arsen wenger akarta leigazolni!Vegyék meg fontanat
  • Hentes Bill #90
    Király kivédte Wenger szemét :D

    nem hogy leigazolnák csóró lémann helyére, nagyon gyenge kapus szvsz, még Seaman utolsó éveiben is jobb volt :/
  • OPM
    #89
    akkor én mit szóljak a bayernos múltamhoz (2000, 2001 bajnokság -utolsó forduló

    de azért a 99es bl döntő megviselt rendesen...
  • R9
    #88
    hát ha ezért nem leszel arsenalos akkor nem vagy igazi drukker!Én már 97 óta Inter drukker vagyok (pedig akkor még pici voltam) és átéltem már olyat amikor az utolsó fordulóban elsők voltunk és elcsesztük egész délután bőgtem,meg elmondtam mindennek a csapatot és mégis imádom őket!
  • grebber
    #87
    Crystal Palace 1 - 1 Arsenal

    Na itt ment el a bajnokság.Ez fasza idén egy trófea sem lesz bravó fiúk szépvolt.
  • grebber
    #86
    lol csak a BL-ben ilyen okaádék szarok.
    Ebből a csoportból ha kiesnek akkor én többé nem vagyok Arsenalos mert ilyet azé nem vicceljünk.
  • R9
    #85
    Lehet betett nekik a manchesteri vereség!
  • Hentes Bill #84
    ehh, otthon leikszelt a csapat a P'naikos ellen (1-1)
  • grebber
    #83
    Kezd szorossá válni a bajnokság.

    Az elkövetkezendő mérközések: Panathinaikos,Crystal Palace,Everton,Tottenham Hotspur,West Brom,PSV Eindhoven
    Everton-t meg kell verni mindenképpen.
    GERA már 3 gólos ami mutatja hogy tehetséges játékos.

    Arsenal 11 26
    Chelsea 11 26
    Everton 11 23
    M'brough 11 18
    Bolton 10 18
    Liverpool 10 17
    Man Utd 11 17
    Newcastle 10 16
    Portsmouth 10 15
    Aston Villa 11 15
    Tottenham 11 13
    Charlton 11 12
    Man City 10 11
    C Palace 11 11
    Fulham 11 11
    Birmingham 11 9
    West Brom 11 8
    Southampton 11 7
    Blackburn 11 7
    Norwich 10 6
  • Hentes Bill #82
    izgi lehetett a vége...
  • R9
    #81
    kikapott az mu??portsmausztól?óóó fákom,rájuk fogadtam tipmixen!
  • grebber
    #80
    Ja azt most meg képesek voltak a vakokkal X-elni de legalább a mencseszter kikapott 2-0-ra és Gera megint lőtt gólt.
    Henry 11-est hibázott. 2-2 lett a vége.



    Már nincs pontelőny csak gólelöny, nem lesz ez igy jó :(
  • Hentes Bill #79
    micsoda csapat bazz, és képesek voltak megverni a man cityt, akik szvsz első csapattal álltak ki
  • grebber
    #78
    Azért nem valami acélosan álltak fel most nézem:

    Manuel Almunia,Justin Hoyte,Pascal Cygan,Philippe Senderos,Sebastian Larsson,Jermaine Pennant(Johan Djourou 89),Mathieu Flamini,Cesc Fabregas,Ryan Smith(Quincy Owusu Abeyie 61),Robin Van Persie,Arturo Lupoli(Daniel Karbassiyoon 82)

  • grebber
    #77
    Ott van köcsögök.
    A vak mencseszter meg elmehet a picsába mindig 2-3-4 osztályú csapatokat kap a döntöig,bezzeg az Arsenal csupa premier league-ásat.


    Ja és azt hagy említsem meg hogy: Charlton Athletic 1 - 2 Crystal Palace a győztes gólt Torghelle szerezte utánna meg kiállitották.
  • R9
    #76
    na végre hogy megszakadt a sorozat!!
    Nem a bírót kell hibáztatni!
  • grebber
    #75
    Ja jut eszembe níszterroly parasztot meg leküldtem volna a picsába a pályáról.
  • grebber
    #74
    Ennyit tud a mencseszter feldobálni magát.Azt nekem ugata sok köcsög mencseszteri hogy milyen mákkal nyer az Arsenal apán átlag 3 gólt rúgott meccsenként azt a köcsög kurvaannya biró elbassza.
  • OPM
    #73
    ha nem fújja be Rooneynál, hidd el Ronaldo buktatásánál simán 11-est adott volna a MU-nak

    más kérdés hogy sokkal jobban játszott az Arsenal
  • DONGUBA
    #72
    Igaz rooney feldobta magat
  • Hentes Bill #71
    vége a nagy sorozatnak, szemét bíró miatt van, sárgát kellett volna adni Rooney-nak, vagy nem ítélni semmit, ilyen rangadót, és egy 49 meccs óta veretlenséget ilyen miatt nem lehetne elvenni...
  • DONGUBA
    #70
    Szegenyek pont tolunk kaptatok ki.
  • Hentes Bill #69
    pfff, hihetetlen az a csávó... ne migaz, hgoy nem tudnak igazolni egy normális kapust... Frey, Király (ez nem vicc!), Sorensen, P. Robinson, akármelyiket megszerezhették volna, ha akarják
  • grebber
    #68
    Nem hiszem el.Wenger nem tudom nem-e vak,hogy nem veszi észre hogy miatta veszit/x-el a csapat.
    De idegesít.Meg az is hogy nem képesek elverni a köcsögöket.Azt halgathatok a nem Arsenal-os osztálytársaim faszságait.

    Elinditok hamarosan egy peticiot wngernek cimezve hogy ne erőltesse ezt a Lehmann-t.
  • Hentes Bill #67
    P'naikos-Arsenal 2-2
  • grebber
    #66
    Ilyen lesz az új Stadion.
  • grebber
    #65
    Azt sajnálom én is el vannak átkozva a BL-ben vagy nem tudom.
    De remélem most a PANATHINAIKOS-nak megmutatják hogy a bl-ben is tudnak jól játszani.
  • gercse
    #64
    egyet nem értek,miért csak otthon játszanak jól?bl-ben nem remekelnek ennyire
  • Hentes Bill #63
    tényleg ne msemmi :)
  • grebber
    #62
    Ja teszem hozzá nem semmi a góllövölista élmezőnye se első 3 Arsenal-os. 1 T.Henry 8 2. Reyes 6 3. R.Pires 6
  • grebber
    #61
    És igen kikapott a rivális Chelsea az egykori Arsenalos Anelka révén 1:0 :)
  • Hentes Bill #60
    pont a mú ellen lesz az 50.? hú, na az szép jubileum lenne
  • grebber
    #59
    Megvan a 49. el nem vesztett meccs.



    A Manchester leixelt.
    Remélem a Chelsea kikap a City-től.

    A nagy kérdés vajom a Manchester ellen meglesz-e az 50. vertelen meccs.
  • tajfun
    #58
    Erdekesebb lenne a foci ha ilyet is lehetne hasznalni. :)
  • Hentes Bill #57
    sportfórumban? :P
  • tajfun
    #56
    Aszittem vmi fegyverbarat topic. :)
  • Hentes Bill #55
    láttam a meccset, és tényleg a meccs legjobbja volt.
  • grebber
    #54
    W.B.A - Bolton 2-1

    GERA és Kanau a W.B.A gólszerzői.Nagyon jó ez a Gera Wnger helyébe megvenném :))
  • grebber
    #53
    Ez is megvolt.48 meccs óta veretlen.
  • Hentes Bill #52
    Reyes...

    4-0