13
  • Petko
    #13
    azt hívják wireless bridge-nek
  • dez
    #12
    Hmm, hát nem ezeket kell a gép mellé tenni?
  • dikki*yysw
    #11
    Juhé, vannak árak. Nem is drága, főleg a 330-asok meglepően olcsók. Lehet, hogy mégis lesz netem, modem nélkül is :)
  • dikki*yysw
    #10
    Én régen néztem, de 5k-ért már kapsz, sőt az Asus sem sokkal drágább.
  • Mnemomic
    #9
    Hmm én is gondolkodom egy ilyenen a lakásban nem jönne rosszul. Igaz ezekhez ha jól értelmezem kell még venni a gépekbe is egységeket bár ha jól tudom nem olyan vészesen drágák.
  • dikki*yysw
    #8
    Ez a második nagyon tetszik, pont kapóra jött a cikk. Köszi :)
  • St
    #7
    dlink termékek között nézz szét
  • galgoci
    #6
    Ha jól értem akkor a wirelessen (antennán)érkező internetet ezzel az ezközzel wireless ruterként működtetve szét lehet osztani vezeték nélküli gépekre.
    Létezik-e olyan ezköz (router) amivel wirelessen érkező internetet utp kábellel meg lehet osztani négy gép között?
  • uboat
    #5
    készüléken belül két antenna van, egy horizontális és egy vertikális, de a készülék oldalán található panelt eltolva lehetőség van külső antenna csatlakoztatására is. Sajnos ez a csatlakozó aljzat nem tűnik túl szabványosnak, ráadásul
    Azért a cikk irö nem nagyon vághatja a témát ha még az antenna csatlakozásának tipusát sem ir te le!N-male,rpsma,spec cisco csat.!
  • Gabest
    #4
    Már nem azé' hogy kötözködjek, de milyen mást szabványt vártál volna ezen a kettőn kívül egy wifi-s eszköztől?
  • Deus Ex
    #3
    http://www.huwico.hu/
  • DreamTheater
    #2
    Tiby: ha nincs véleményed, akkor inkább maradj csöndben...]
    Én szerettem volna egy bővebb leírást a Wifi szabványról általában, mert azon kívül, hogy az Asus sajátja, mást nem tudok róla. Pl. eddig azt sem tudtam, hogy támogatja a 802.11b és g szabványokat, úgyhogy ez mindenképpen ismeretterjesztő információ volt. Köszönöm.
  • Tiby
    #1
    Hmm nem is tudom mit szóljak hozzá