21
ipari zenekar
  • nemcsakfeel
    #21
    lál :D
  • Cat #20
    tegnap este véletlenül leértem a végére rocktogonban... (már ingyen volt) hát, hogy ott milyen arcok voltak
    rég láttam ilyen fiatal punkokat (22 alatt)
    a ruhatáros, bálint aztmondta hogy már benyomva jöttek le, és olyan hatalmas volt az "érdeklődés", hogy utána egy orával be is zártak
    sztm anyagi csőd volt nekik ez az este
  • nemcsakfeel
    #19
    hi.
    penteken tenyleg lekestem sajnos a digep koncertet, hogy a francert kell olyan koranra rakni..
    szombaton meg mar talalkoztunk is.
    azert jo hogy elozoleg sehol nem lattam hirdetve ezt az egesz banzajt.
  • gyula159
    #18
    hali! nem láttalak tegnap digép koncerten az Amszterdamban, pedig volt utána Büdösök is. Ma este Pillanatnyi Felindulás, Strike, meg ÁPOLÓK lesz ugyanott. ingyen. Már csak az Ápolók miatt is megéri szerintem.
  • nemcsakfeel
    #17
    stimmel!
  • helmut
    #16
    október körül digép buli DEBRECENBEN!
  • gyula159
    #15
    elképzelhető :) info?
  • nemcsakfeel
    #14
    nem ismerlek valahonnan? mondjuk egyetem?
  • gyula159
    #13
    Akkor azért nem volt ismerős elsőre, nekem csak a Szarvasgyár van meg. koncerten lehet h hallottam valamikor
  • helmut
    #12
    csövi! ez egy komplett szám, a kondás diszkó albumról. 90 évesen, ha jól emlékszem a címére.
  • gyula159
    #11
    ebben teljesen igazad van. egyébként az idézet melyik számból van?
  • helmut
    #10
    istvánka volt az ápolók énekese. szerintem az klasszisokkal jobb volt. "90 évesen a végszón töprengve így eseng a törpe, vágjátok legalább koporsóm emberi méretűre."(ápolók)
  • nemcsakfeel
    #9
    És közben gecizőket énekelt :)
  • gyula159
    #8
    ja. aki a Nyugtató Kht alatt próbálta elfűrészelni a színpadot
  • nemcsakfeel
    #7
    a fűrészes ? :))
  • gyula159
    #6
    Fényfehér (István az igazi neve) az a sapkás, zakós gyerek, aki "énekelt", "billentyűzött", meg trombitálni is szokott.
  • nemcsakfeel
    #5
    :DDDDD
    az a pongósat 2 × is lenyomták :)
    nemtudom ki az a fényfehér
  • gyula159
    #4
    sajnos nem tudtam végig ott maradni, már a digépnek a végét sem vártam meg. köszönhető ez a hangosítóknak, akik miatt nem lehetett 7kor elkezdeni.
    egy ismerősöm csinált pár képet, arra várok h elküldje, aztán ha meglesz v. elküldöm neked v. feltöltöm vhova.

    "ne hagyd hogy Pongót kiszavazzák!!"
    egyébként Fényfehér alakítása nekem annyira nem jött be, a Büdösökben jobban tetszett régen.
  • nemcsakfeel
    #3
    láttam egy csajt kamerázni a "tömeg"ben :))
    fényképek is jóljönnének.
    végig maradtál?
  • gyula159
    #2
    üdv! én ott voltam tegnap, de nem tudom felvette-e valaki. érdekes koncert volt
  • nemcsakfeel
    #1
    Egy remek ipari zenekar, kár h eddig még nem találtam róluk képet, ha vkinél megvan digitalizálva a tegnapi koncert videón, akkor mindenképpen írjon privátban!