1333
  • MrDevil
    #281
    Na megtaláltam csak az a para hogy kódolva van!! hány meg a pontosan???
  • MrDevil
    #282
    Mért nem lehet feltölteni a fordításokat??
  • takraj
    #283
    gcfscape megy XP-n? nekem megvan és azt írja, hogy alkalmazáshiba :(
  • skristof
    #284
    nekem is ;)
  • takraj
    #285
    Újabb fejlemény: mostmár csak CLR error van :)
  • skristof
    #286
    nekem alkalmazáshibám... :d
    bibibííí
  • bricsi01
    #287
    ti hova siettek ki sincs adva a game de mán magyar
  • skristof
    #288
    örülj neki bazdmeg
    de akkor majd neked nem teszik elérhetővé
    hello
  • bricsi01
    #289
    leszede más honnan
  • bricsi01
    #290
    leszedem más honnan
  • skristof
    #291
    nagyon ügyes vagy
  • MrDevil
    #292
    Srácok felrakjátok a Microsoft Net Framework 1.1-et és fog müködni!!!
  • MrDevil
    #293
    Hogy lehet feltölteni a kész fordítást???
  • skristof
    #294
    #263
  • Drizzthsz
    #295
    Elvileg a feltöltésnél kválasztod, s felrakod. Írj privit Tompernek...

    Tomper, miért nem megy a feltöltés másnak se? Nem tudnál vele valamit keszdeni, ha szépen kérnélek? Bocs, nekem is sok a dolgom manapság sajna, így megértem, ha nem...
  • takraj
    #296
    Felraktam és CLR hibát jelez!
  • toMpEr
    #297
    kuldjetek [email protected] a text fajlokat amiket nem eszik meg es megmondom mi a baj.
  • takraj
    #298
    Nekem sem eszi!
  • takraj
    #299
    Küldtem mailt
  • skristof
    #300
    oké :P
  • TSL16b
    #301
    Érdekel valakit a célprogram, amit csináltam? Esetleg fel lehetne tenni az oldalra. A fordításból pár nappal ezelõtti változatot tartalmaz, de ha kapok további anyagokat, azokat is betehetem (vagy bárki, végül is nem túl bonyolult).
  • skristof
    #302
    persze h érdekelhet minket
    merre van? linket plz
  • TSL16b
    #303
    Itt figyel.
  • TSL16b
    #304
    sdk-s cuccokat a playgames menuben a tools reszbol lehet letolteni/elinditani, nem a preload resze.

    Van benne szöveg is? Jó lenne látni, de a Steam-használat terén kihívásokkal küszködöm. :)
  • Kandurex
    #305
    Hogy haladtok skacok? Nem, mintha sürgős lenne, de jövő hét kedden megjelenik :D Egyébiránt ríszpekt minden fordítónak.
  • Adam5
    #306
    én is ezt akartam pont kérdezni :)
  • Adam5
    #307
    51.7% van kész ha jól látom
  • janos666 #308
    Úgy látom 51 körül elakadt a fordítás, pedig mindjárt itt a megjelenés!
  • skristof
    #309
    sztem ez is dicséretes
    ha megjelenik, legalább nem 0ról kell kezdeni, mert ugyis mindenki ezt akarja majd fordítani (fordító-csapatokra gondolok)
    sazl fiuk!
  • kgdeg
    #310
    Hello!
    Forditottam par oldalt, de nem tudom felloni az oldalra...
    Kuldtem mailt Tompernek,de eddig meg nem valaszolt.
    Mit csinaljak? Zuzzam le a forditast?:P

    HL2 magyaritas
  • Zsolo007
    #311
    jJövőhét kedden jelenik meg a HL2????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • TSL16b
    #312
    Ami egyelőre elérhető volt (a feliratfájl), az gyakorlatilag kész. És szerintem szuper. Már csak annyi kell, hogy amikor meglesz a végleges feliratfájl, akkor annak ismeretében frissítsük a fordítást, és azonnal letölthető lesz, amint ez megvan. Ezúton is keresek egy vállalkozó szellemű egyént, aki megjelenéskor elküldené nekem a closecaption_english.txt fájlt a @freemail.hu-ra. A kukac elé természetesen kell a nevem: tsl16b
  • toMpEr
    #313
    majd kijavitom jovoheten
  • ordel17
    #314
    De ha azt TSL16b hogy gyakorlatilag kész vagytok a felirat file-jal akkor miért van az oldalra csak 51% írva???
  • ordel17
    #315
    A neved után kimaradt a "mondod"! :)
  • TSL16b
    #316
    Sőt! Előtte is! :-)

    Ami kész van, annak nagy része nem az oldalról származik. Igazából azt sem tudom, ki tartja karban. Pedig jó lenne, ha a megfelelő lélektani pillanatban éppen ide kerülne fel a fordítás, mert mindenki ezt ismeri. (És nem kéne új tárhelyet regisztrálnom neki.)
  • Drizzthsz
    #317
    Van még nekem is két rész, ami kész, de nem tudtam még feltölteni. TOMPER!!!
  • toMpEr
    #318
    javitottam elvileg, probalgassatok
  • ordel17
    #319
    Igaz! :)
    De mégis hogy érzitek a játék megjelenésével egyidőben elérhetővé tudjátok majd tenni a magyarosítást? Úgy értem napokon belül!
  • TSL16b
    #320
    Én azon leszek. Viszont várható néhány probléma:

    A fordítás egy régebben kiszivárgott feliratfájl alapján történt, ami a végleges kiadásra valószínűleg megváltozik, a változtatásokat a fordításon is el kell végezni, ha új szöveg kerül bele, azt le kell fordítani.

    Egyelőre kérdéses, hogy mennyire lesz egyszerű beleimádkozni a magyar feliratfájlt a játékba. Pl. titkosítva lesz-e, csak pak-fájlból lesz-e hajlandó beolvasni, integritás-védelemmel kell-e küzdeni, stb. Legrosszabb esetben csak modként lehet megoldani, amit az SDK-hoz értő tudornak kell megcsinálni, de olyat majd keresnem kell. Előbb-utóbb meglesz, de én azt szeretném, ha minél előbb lenne.