25
Sorsolás Augusztus 27. volt...(www.rider.hu)
válasz a #18ban.
  • szacsi
    #25
    ((;
  • Kutyika
    #24
    Ööö...izé... Ott nem neveztem... Szal aki nevezett az nyithat... Rágóból jelenleg azt az új nikotinost próbálom ami a dohányzásról akar leszoktatni,(tv-ben reklámozzák) nem sok sikerrel... :)
  • Gladiator
    #23
    arról nem nyitsz topikot, hogy az AUDI TT-t ki nyerte az Orbit nyereményjátékán?
  • Kutyika
    #22
    Ez is hír nem? Legalább valami jó... Az én kocsimat megtörték mint a szél....
  • Kutyika
    #21
    Hoppá de kicsi ez a kép... :) hna mindegy, nem is kell nagyobb.:)
  • Gladiator
    #20
    gratulálok. emiatt topikot?
  • Kutyika
    #19
  • Kutyika
    #18
    Részlet a levélből amit kaptam:

    Ezúton értesítünk, hogy véget ért a Rider nagy nyereményjátéka, melynek fődíja egy vadító Mazda MX-5-ös sportkupé volt. Játékunkban való részvételed külön köszönjük.
    A nyereményhúzást 2004. augusztus 27-edikén tartottuk, amelyen a számítógép Ritter Anita nevét dobta ki. Neki ezúton is szívből gratulálunk. Anita a "szerencsehozó papucsot" a budapesti Pólus Centerben található Hervis Sportáruházban vásárolta még július végén. A nyertest 6454 regisztrált személyből húztuk ki, s a múlt héten már át is adtuk neki nyereményét.
    Anita végtelenül boldog volt, hiszen első ízben próbálhatott ki egy lenyitható tetejű kabriót, mely mindennel fel van szerelve, mi szem szájnak ingere. A bőrbelső, a sportülések, a sportos váltó és az alumínium berakások tükrözik a kocsi lendületességét és lehengerlő mivoltát.

    Hát, izé... Ehhh...
    De jó lehet neki! Gratulálok én is!!!
  • Kutyika
    #17
    Szal, megvolt a sorsolás! Nem én nyertem :( Ugyan miért nyertem volna, mindíg vesztes voltam...:(
  • Kutyika
    #16
    Hna!!!
    Semmi infó??? Szal akkor most mi van???
  • Darkboy
    #15
    én :)))
  • Kutyika
    #14
    Huh...[megkönyebbül] Akkor még én is nyerhetek...
  • Kutyika
    #13
    Megnepróbáld!!!!
  • Galy
    #12
    Tibiék nem vettek sorsjegyet, ők nem nyerhették meg!!!
  • cyrus #11
    Nemis met a szacsiak vot !
  • The Garrett
    #10
    hihi en!
  • FREAK
    #9
    gumi ez, lássuk be

    sőt, még szép karriert is befuthat
  • Prank
    #8
    ez csak itthon ment, vagy több országot együttvéve?
  • Kutyika
    #7
    Ja? A Béla unokatesója, aki mellesleg az öcsém barátja és a húgom hapsija... Affene, de szerencsés....
    Mondtam ez nem gumi!!!!!!
  • Prank
    #6
    a Gáborék ismerőse
  • Devla
    #5
    Nem en :(
  • Kutyika
    #4
    Tibi??? Az ki?
  • FREAK
    #3
    szerintem a Tibiék
  • Kutyika
    #2
    Ez nem gumi... Szal, ha lehet értelmesen... Miért, miért? Mert kíváncsi vagyok, és nem tudom...
  • Galy
    #1
    MÉT?