54
  • Prince of Máté
    #54
    sztem gecijoh gáme
  • sweech
    #53
    A Colin McRae Rallyról csak annyit, hogy egy nagy rakás szar az egész.
  • Breki33
    #52
    Ezis
  • karikusz
    #51
    Az aláírásomban találsz egy címet onnan le tudod szedni
  • Richie6600no
    #50
    hi mindenki!!!colin 2005??? hujjj biztos jó! én meg mostanság nem is hallottam róla:D látszik keveset vok gép előtt
  • Shan
    #49
    Hát, ez eddig legnagyon LOL a colinok közül, pedig azmánnemsemmi...igaz, csak 70%-os...:))) a menü télleg gagyi. az cmr1 menüjét nemtom mékellett lecserélni erre a konzolszagú szarra. pffff. de jó, hogy nem kell ráfanyalodnom...(rbr,xpand,flatout)
  • M@TriX
    #48
    mint a tesztből is kiderül ami már olvasható nem csak multiplayeres...
  • Rusid
    #47
    Honnan lehet leszedni?
  • RpPRO
    #46
    Xpand rally CSAK multiplayeres jelenleg, vegig lehet menni a 3 palyan, szep grafika, a hangulat is megvan, a Colin McRae rally meg kezd lemaradni, mint a borravalo...
  • Rusid
    #45
    Hol lehet megtekinteni?:)
  • M@TriX
    #44
    Az Xpand Rally-ról is már elkészült a demóteszt.
  • Rusid
    #43
    Hmm total commander beépített tömörítője simán kibontja. Probáld ujra leszedni.
  • Wing Rockling
    #42
    Ez működik, de most meg írja hogy hiba a csomagolt fájlban, és semmivel sem tom kibontani.
  • Rusid
    #41
    http://uchimata.freeweb.hu/ ez a link tuti jó.
  • Wing Rockling
    #40
    Én nem tom letölteni: A hivatkozás nem elérhető. A weboldalt eltávolították, vagy megváltozott. :/
  • Rusid
    #39
    Wow ez a teher rally tényleg ott van:) kár hogy kormánnyal nem lehet nyomni:)
  • muerte2
    #38
    Nekem simán megy 1600+ radeon9600, új DNA driver, direcx9c. Az igazság az, hogy sztem szarabb mint a 4. Az autó pl teljesen műanyaghatású, nincs meg az az illúzió, hogy egy valódi autó bukdácsol a képernyőn, olyan mint ha egy távirányítós műanyagautó lenne (minden high-en). Na nem baj, majd az Xpand rally-val nyomom
  • #37
    Aki a fizikát hiányolja, annak figyelmébe ajánlom ezt: TeHeR RallY by IKREK
  • #36
    Amilyen a 04-es volt, ezt meg se nézem. A cikk szerintem is korrekt...
  • Tiby
    #35
    Nekem is azt írja ki az elején hogy az exe hibát észlelt és ezért leállt,nemtudom mért van ez
  • Slayerboy
    #34
    És gagyi a menü!!
  • Slayerboy
    #33
    ati.com-ról le kell szedni a legújabb drivert.
  • Slayerboy
    #32
    Pontosan! Rally Trophy a námber ván!
    A Colin sorozatokat azért utáltam, mert az autónak egyszerűen mintha nem lenne súlya!Pattog ide-oda :D
  • RpPRO
    #31
    Akinek sikerult elinditania a jatekot, lecci irja mar le a pc-jenek a parametereit. Nekem pl egy hibauzenetet dob ki rogton azutan, h inditanam. xp sp1, 9700pro, cat4.8
  • Rusid
    #30
    Jah amugy kormánnyal nyomom.
  • Rusid
    #29
    Hát nem tom játszottál-e a Rally Trhopyval na ott minden renben van a fizikával nálam még mindig ez a játék viszi a pálmát fizika terén. Azert laza aszfalton te 80 beveszel egy kanyart akkor a kocsi nem ugy sodrodik ki mintha semmi tapadása nem lenne. Nekem olyan érzésem volt az egész játék alatt mintha taknyon autóznék.
  • Wing Rockling
    #28
    Na mondj egy részletet ami miatt rá lehet fogni a játékra hogy szar a fizikája. A kicsúszások, borulások teljesen rendben vannak. Ha 80-100-al beveszel egy kanyart hát persze hogy csónakszerűen kicsúszik a járgány, ha erre gondolsz. Akik a légpárnást és csónakot említik, mint negatívumot a játék fizikájában, azoknak azt mondom, hogy érzékük a gyakorlati fizikához 0. Képzeljetek már magatok elé egy rallys autót ami nyolcvannal bevesz egy kanyar anélkül hogy kicsúszna és korrigálni kéne. Hát a rally erről szól. Ez nem forma 1 amiben lazákat kell fordítani a kormányon a kanyarokban, itt folyamatosan korrigálni, ellenkormányozni kell, és a játék fizikája ezen a téren nagyon is korrekt.
  • Rusid
    #27
    Jézusom milyen fostalicska lett ez a játék. Bár mondjuk gondolhattam volna a 3 és a 4 után, hogy ez sem lesz különb. A fizika az egész egyszerüen hihetetlen, ennél még a colin 2 fizikája is jobb volt(pedig az sem egy szimulátor). Nem tudom emlékeztek e a Screamer 2-re de annak volt ilyen szar fizikája.
  • Gomi
    #26
    Nekem miért fagy le a játék amikor elindítom? még csak a menübe se tudok bejutni :(
  • ACE
    #25
    Ki tudja, lehet hogy azért nem törték fel eddig a Toca-t, mert kell hozzá egy hasonló védelmű másik szoftver, hogy a kettőből ki lehessen taktikázni, hogy mi a védelem lényege.
  • Akuma
    #24
    Nos a TOCA race driver 2-nél sem túl fényes a demo, de a játék sokkal szebb. Ja és szintén Codemasters. Más kérdés, hogy a Colin 5 is csak eredeti lemezzel fog működni :-( No mind1, akinek kell az perkáljon érte.
  • RpPRO
    #23
    persze nem is megy, nod32 folyamatosan virusnak tartja a protect.dll-t. Ati radeon 9700prom van. Ja, nem vagyok ideges!!!! En hulye, letoltottem ezt a nagy kalap fost, ARGH!
  • RpPRO
    #22
    Hmmm, nod32 a telepitesnel a protect.dll-t virustak titulalta, majd a telepites vegen vmi windows media xy akart kapcsolodni a nethez. lolka, jo kezdet :)
  • Yv@n
    #21
    Ezt minden részben eljátszák a demonál, hogy csak 7x% körüli készültségű, és nem tükrözi a játék végleges állapotát.

    Ha ez igaz lenne akkor szimplán semmi értelme nincs kiadni. Más kérdés hogy nem igaz, és gyak a kész játék is ugyanazon hibáktól szenved, mint a demo (lásd gumicsónak autó, fizika hiánya, stb)
  • Akuma
    #20
    Sztem semmi baj nincs ezzel a demoval. Hozza a formáját és aki tud olvasni az az elején megfigyelheti, hogy ez egy 70% minőségű demo. Remélem ez nem csak reklám :)
  • N.E.O.!!!
    #19
    Tényleg vezetett már valaki légpárnást?
  • DW
    #18
    Nekem is fentvan DX9.0c...mégsem indul:) Aki azt hiszi ati miatt van, az most megnyugodhat. Nekem nvidia van:) Meant to be played:DDD - csak nem megy:D
  • Wing Rockling
    #17
    és minek a 9.0c a colinhoz ami a 9.0 b-t sem használja ki rendesen?
  • Wing Rockling
    #16
    légpárnás???Hát az irányítása sokkal realisztikusabb, és könnyebben kezelhető (legalábbis számomra) mint a többi rallys játék, amit olyan készítők csináltak akik életükbe nem vezettek még rallyt.
    Nekem a 04 Ati kártyával eddig minden driverrel és Dx 9.0b-vel működött.
  • ACE
    #15
    Nekem fent van dx 9c és mégsem megy... a 4.9-es béta Catalyst van fent